Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Opinie mam podobną do pozostałych użytkowników, kupiłem pograłem i stoje na 55 poziomie końcówka II Aktu Piekła. I jakoś nie mogę się zebrać aby grać dalej wprawdzie nie żałuje wydanych pieniędzy ale jakoś szału nie ma, i szczerze jestem troszkę rozczarowany Diabłem. Może za jakiś czas znowu zagram i dobije Czarke do 60 i pofarmie te Inferno bo jak narazie to nawet się nie loguje do gry smile_prosty.gif. Już wolę sobie pograć jakieś meczyki w SC II tongue_prosty.gif

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie, od premiery praktycznie nie gram na kompie w nic innego. Mam mnicha na 52 lvl na Piekle, DH chyba na 25 na normalu i wczoraj zrobiłem sobie wizarda na hc, gramy z kumplem, obecnie 10 lvl i gra zakończona na razie na Leoryku. Praktycznie cały wolny czas (a niestety nie ma go dużo) poświęcam D3, czasami robię sobie przerwę na Dote 2. Nie mam na razie w ogóle ochoty grać w cokolwiek innego, wszystkie zaczęte gry leżą i czekają na lepsze czasy. I to w okresie gdzie jakby nie patrzeć gra jest niepełna, bo nie ma PvP, balans kuleje a i bugi się jakieś znajdzie. Aż strach pomyśleć co będzie jak wprowadzą kolejne elementy gry, chyba już nic innego nie będę robił tongue_prosty.gif

Owsze, gra fajna, ale nie tak przykuwająca jak np. Battlefield

Trochę dziwne porównanie smile_prosty.gif. Jazda na rowerze jest fajna, ale nie tak wciągająca jak szachy. Trochę żałuje, bo zamiast roweru mogłem kupić nowe figurki do szachów. Ale podejrzewam że to raczej kwestia gustu, bo pomijając nietrafność tego porównania, to mnie BC2 znudził chyba po 5 godzinach, a w BF3 nawet jednego meczu nie udało mi się skończyć w całości :)

Poza tym piszesz co chwilę że gra ci się nie podoba, że za łatwa, że to, że tamto, a mimo to masz już prawie 90 godzin na liczniku. Ja gram kiedy mogę, a mam może połowę z tego. Więc coś tu jest nie tak, albo się podoba i się gra, albo nie i wraca do Battlefielda. Po co katujesz się na siłę skoro gra tak cię męczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie że był w produkcji przez 12 lat

Z tego co wiadomo (słów samych developerów) projekt był restartowany 3 razy i to co mamy to trzecia inkarnacja.

Btw - jak ktoś narzeka, że gra mierna i dała mu "tylko" 90 godzin zabawy, to ja już nie rozumiem świata. Przeliczając złotówki na godziny rozrywki otrzymujemy jak najbardziej przyzwoitą ilość (ja sam zbliżam się z wolna do 1:1).

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy Blizzard zrobi coś z włażeniem potworów do wioski. Bo to co przeżyłem z kolegami na inferno to z jednej strony nas bawiło, a z drugiej stwierdziliśmy, że chyba coś słabo te beta testy przebiegały. Walczyliśmy z trzema niebieskimi skoczkami, co miały jak pamiętam: łańcuchy, płonącą ziemie, zaraze, zamrażanie i szybkość chyba. Tak długo się z nimi tłukliśmy i tak cofaliśmy z nimi, że aż do wioski za nami wlazły i dzięki temu nie mogliśmy się w ogóle reperować. Jak dla mnie to nie żadne utrudnienie tylko niedopatrzenie i to ogromne, bo w poprzednich częściach to w mieście nawet nie mogliśmy czarować, a tu spokojnie możemy całą armie przyprowadzić, która jedynie jest w stanie zabić nas, bo mieszkańcy oczywiście są nieśmiertelni (ale atakują i są atakowani). Powinni zrobić jakąś niewidzialną ścianę dla wrogów.

I nadal nie rozumiem, po co wprowadzili czas odrodzenia? To ma być utrudnienie? Że między zgonami, będę mógł przeczytać książke lub zrobić herbate? Ja nawet nie wiedziałem, że ktoś stosował taktykę typu "zginę, wstanę i będę bić dalej" (jak Blizz twierdzi). Nie moja wina, że przeciwnik, zostawia podemną zaraze, zamrażając mnie i jeszcze blokuje mnie jakimś polem siłowym, dodatkowo bijąc łańcuchem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie po tych 2 tygodniach od zakupu trochę żałuję, że skusiłem się na najnowsze dzieło Blizza. Owsze, gra fajna, ale nie tak przykuwająca jak np. Battlefield (przynajmniej dla mnie, teraz żałuję, bo kasę mogłem przeznaczyć na konto premium do BFa 3). Również i w CDA - choć nigdy nie sugeruję się tymi "recenzjami" - reakcje nie były aż tak huraoptymistyczne. No cóż, nauczka dla mnie, iż najpierw trzeba poczekać z miesiąc na jakieś bardziej konkretne opinie, kiedy to hype już minie.

Ja tam jestem zdania, że nie ma co się sugerować opiniami innych. Każdy patrzy swoją miarą, każdy ma inne oczekiwania, doświadczenie i jakieś tam wspomnienia. Krótko mówiąc coś co dla jednego jest mega ultra wypasem, dla drugiego jest mega ultra gniotem. I która opinia jest bardziej wiarygodna? ;)

Mam podobnie jak b3rt - Diablo III u mnie rządzi. Od premiery tego tytułu jedynie jeszcze pogrywam w Piratów z Karaibów (Lego). Jednak tylko wówczas gdy serwer battlenet pokazuje wszem i wobec środkowego palucha. Teraz dodatkowo doszły mecze Euro, niemniej na Diablo III poświęcam każdą wolną chwilę. Czasami mam wrażenie, że przez tę grę zaczynam się uwsteczniać: przestałem czytać książki, nie oglądam żadnych filmów... ;p Poza tym nie gram na złamanie karku. Mam już 33 level a jestem dopiero w połowie III Aktu. To wszystko dlatego, że postanowiłem, w ramach możliwości, w kontekście "aczików", wymaksować każdy level czyli znaleźć wszystkie książki, odwiedzić wszystkie możliwe lokacje, pozaliczać wszystkie wydarzenia itd. Rzecz jasna nie wszystko mi się udało, niemniej większość jest "odfajkowana".

BTW: czy komuś z Was udało się zaliczyć "aczika" Koło fortuny (czy jakoś tak)? To II Akt - trzeba znaleźć lokację (pojawia się losowo), gdzie przy pomocy mechanizmu da się "wylosować" skrzynię, potwory czy wejście do podziemi. Zabawa polega na tym, by odkryć 10 różnych wariantów (również pojawiają się losowo) uruchomienia rzeczonego mechanizmu. Mi udało się trafić na 7... Generalnie dałem sobie z tym spokój. Raz, że trudno trafić na ten mechanizm na planszy a dwa, trudno trafić na rozwiązanie wcześniej nie odkryte...

W każdym razie Diablo III nie znudziło mi się ani trochę. Dawno żadna gra nie dała mi tak wielkiej radochy i nie pozwalała oderwać się od monitora.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou ja mam koło fortuny zrobione, chyba coś koło 3 godzin nad tym siedziałem ale jaką mam satysfakcje, no i już nie muszę jtgo powtarzać :) Ja mam ponad 170 godzin jakoś i miewam takie dni że raz mi się chce grać do samego rana, a raz nie chcę mi się nawet godziny grać. Trzeba sobie dawkować by nie zemdliło. DH jestem już na IV akcie inferno :D Bossowie 3 aktu dla DH to mały pikuś, jedynie do Beliala potrzebowałem Tanka.

Jak zrobić aczika Chrupiące Stworki? Nie wiem czym dokładnie mam zabić te małe skorpiony, a kuźnia demonów niewiele mi mówi z opisu. Mam 3360 punktów za acziki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusxq, tego osiągniecia jeszczenie zrobiłem, ale podobno trzeba rozwalać kokony i jak wyskoczą skorpiony, to naprowadzić je na głowy ziejące ogniem.

Koło Fortuny to ciężki aczik, ale też go mam :D

Gram sobie na spokojnie, dopiero drugi poziom koszmaru (level 42 i 1/2) ale już 1890 punktów osiągnięć nabite barbarzyńcą (106 godzin gry).

2 książki są zbugowane (choć może Zakrwawiony List znajdę druga postacią), jedna miejscówka także i mam nadzieję, że to poprawią w patchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na youtube i to chodziło o inne skorpiony, nie o te co w hordach lataja. Trzeba było je na ten miotacz ognia nakierować, to tego się już domyśliłem sam. No i wybrałem tą metodę co te 5 stworków broniło ten konstukt piekielny.

Hah co do marnowania czasu na pierdoły to dodam że mam wszystkie 6 stron dziennika z czarnej skały, chyba 2 godziny polowałem biggrin_prosty.gif Kurcze Rakanoth na inferno wkurza mnie, szybko mu życie schodzi ale te perfidne teleporty wkurzają, muszę z kumplem też DH go pocisnąć.

EDIT O widzę że filmiki można na forum wstawiać! Może tak zostać czy mam link w odnośniku zostawić?

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co więc dostaliśmy opcje wstawiania filmików, skoro moderacja nam tego zabrania...

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja trybu PvP ? Teoretycznie miał być wprowadzony niedługo po premierze, praktycznie - ani słychu ani widu. Dokopał się ktoś do jakiś informacji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. jest dużo trudniejszy niż A., a jak w 3/4 akcie coś dobrego nam dropnie/odwiedzimy AH, to i trudniejszy niż D., zwłaszcza na delikatnych postaciach, które mogą zginąć na strzał/dwa od jego zamaszystych ataków/deszczu meteorów.

Zwłaszcza na piekle ginąłem wiele razy w tym momencie (musiałem wywalić wszystkie kamyki +int i wrzucić +wit), gdy D. na tym poziomie był strasznie prosty i udało się go ubić za pierwszym razem.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zdania, że nie ma co się sugerować opiniami innych. Każdy patrzy swoją miarą, każdy ma inne oczekiwania, doświadczenie i jakieś tam wspomnienia. Krótko mówiąc coś co dla jednego jest mega ultra wypasem, dla drugiego jest mega ultra gniotem. I która opinia jest bardziej wiarygodna?

Niby tak, ale czasem zawsze jest poczytać, co sądzi "ogół". Choć tutaj Ty i b3rt gracie w D3 non stop, mi się ta gra już naprawdę nudzi. Chyba jednak będe zmuszony zainstalować D2 z dodatkiem. Niby 90 godzin na liczniku w D3 mam, ale wynika to z tego, że zmuszam się do 20-30 minutowych rozgrywek po to, aby dobić wreszcie moim barbem do tego 60 poziomu doświadczenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 90 godzin na liczniku w D3 mam, ale wynika to z tego, że zmuszam się do 20-30 minutowych rozgrywek po to, aby dobić wreszcie moim barbem do tego 60 poziomu doświadczenia...

Opti mam pytanko, grasz sam czy z kumplami z jakimś tsem/skypem/mumbem/co tam jeszcze matka natura wymyśliła? (niepotrzebne skreślić. Jeśli sam to się Ci nie dziwię, najfajniej jest jak grasz w 4 osoby razem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha udało mi się zdobyć jeden z najbardziej upierdliwych aczików w grze, chodzi o Bashaniszu. Jak liczyłem to żeby go znaleźć w Oazie musiałem zrobić coś koło 45 runów. Jeden run zajął mi średnio 5 minut więc trochę się zeszło, ale ta satysfakcja jest ogromna. Najbardziej mnie cieszy to że sporo ludzi nie ma tego aczika, a ja już nie będę musiał się z nim męczyć :) Ponad 200 godzin przegrane, ale większe podsumowanie zrobię 15 maja równo w miesiąc po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to kogos zainteresuje, ale na stronie empik od dzis znow mozna skladac zamowienia na pudelkowe Diablo III. Termin wysylki gry - 2 lipca. Na ultimie i gramie produkt wciaz niedostepny i opcji kupna nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep '3 kropki' również. Tutaj wysyłka ma być 25 czerwca. Miesiąc po premierze i nadal brak produktu w sklepach :P

Dla tych co graja i są pod koniec gry, choćby na poziomie, normal, polecam wrócić na chwilkę do np. I Aktu czy II. Wówczas można się przekonać jak nasza postać się zmieniła, jak jest potężna itp. Nawet Leoric, Butcher czy Belial to niemal "jednostrzałowcy" ;) To również niezła okazja do pozaliczania określonych aczików. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie "robię" 3 akt koszmaru DH na 46lvl... Samemu boli straszliwie... W grupie lepiej, ale jak się wataha niebieskich zwali...

Aż nie wiem co będzie dalej...

DPS ~1750, pancerz ~1200 oraz 12k HP, - to w porządku, czy sporo mi brakuje?

Edytowano przez LiOx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam właśnie DH na 46 i mam

HP - 13k

DPS - 2400

Arm - 1200

iAS - 2.0

LoH - 14

MF - 50

Postać robiona na dps/mf. Polecam kupić na AH jakieś kusze i maksymalnie zwiększyć DPS (po 20k kupisz). 3 akt bardzo przyjemny, bo jest mnóstwo potworków i co chwilę wchodzi duża premia za masakrę. Zwykle potworki nawet nie podejdą, na chempy wystarczy z 3 razy odnowić nienawiść i leżą.

Gram sam albo we dwóch, za każdym razem równie łatwo.

@Edit

Zapomniałem napisać to, po co tutaj wszedłem :P

Otworzyli sklepić za żywą kasę i zrobiła się tragedia. Wszystkie najlepsze giwery trafiły tam, to co było na AH za golda to śmiech. Ceny to po 250 euro za najlepsze, do 20 ojro za "średniaki". Wszystko przebija jednak te za golda, z gry zrobili pokaz zamożności... szkoda.

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...