Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Oby Diablo 3 nie było zwalone mi nie pasują troche te kolory jako fan tej serii za kolorowo:/.Ale serie ma swój klimat jak kupiłem Antologie Blizzard najpierw przeszedłem Diablo 1 i tak mnie wciągło że ino w to grałem a potem kupiłem Diablo 2,Lord of Destruction i też klimacik tej gierki mnie pochłonoł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu96 pograj trochę na battle.net, pogadaj z innymi graczami, pozmieniaj postacie może inną będzie lepiej. Nie skreślaj gry tak od razu. Ja gram kilkanaście dni w prawie każdą jaka się ukazuje (czasami piracę :ninja: ), ale ta to hicior. Mnie na początku D2 też nie podeszło i musiałem trochę pograć zanim mnie pochłonęła całkowicie. Jak przejdziesz pustynie to się zdziwisz i to miło, ja tak miałem!!!

Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo :ninja: - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa dla maniaków Diabełka II - możliwość odpalenia gry w wysokich rozdzielczościach, na widescreen'ach również.

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,68...lczosciach.html

Ah tak.. d2multires. Testowałem z kolegą po LANie i działa ładnie :)

Śmiesznie się ogląda diablo w 1280x800 :) (1680x1050 to już była lekka przesada).

A co jeszcze zabawniejsze - V akt - przy wychodzeniu z miasta gra potrafiła zdrowo przyciąć na moim sprzęciku. Aż mi się normalnie przypomniały czasy jak grałem na pentium 166MMX :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tego Multires sprawdzic, ale za kazdym razem moj antywir twierdzil, ze plik jest zainfekowany. Sciagalem nawet z kilku innych stron(ten sam plik), ale efekt byl identyczny, chociaz nigdzie sie nie spotkalem z wypowiedza potwierdzajaca moje przezycia. Postanowielm wylaczyc antywira, sciagnac i zainstalowac, ale po rozpakowaniu wszystkiego i prubie instalacji wyskakuje blad, ze plik dll jest uszkodzony.

Szkoda...

Edytowano przez TheNatooratx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa z BNem? Bananka za tego patcha się nie dostanie?

Można. Jak wiesz Blizzard nie popiera ingerencji w pliki.

Co do Diablo :).

Grałem i w jedynkę i gram w dwójkę. W Diablo II na BN przeżyłem wszystkie sezony. Gra nieśmiertelna. Gra na BN to wielki kopniak do grywalności. Ciekawe taktyki, bulidy i KLIMAT!. Ludzie od zawsze zastanawaiają się co ciekawego jest w tej grze. Jednak jak ktoś zagra, to już nie może od tak zostawić Diabełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdzona 4 klasa do Diablo 3. Mnich. A więc powraca łysolek z Hellfire. Ma być taki jak wtedy: kije + gołe dłonie. Mniam, ostatnio właśnie Hellfire mnichem kończyłem i grało się przyjemnie.
Chyba jednak musisz lepiej płacić swojemu informatorowi :P Na stronie Diablo3, w dziale 'klasy', przy wyborze Mnicha, widać arta z katarami, więc wygląda na to, że będzie połączeniem tego z Hellfire z Zabójczynią :D Ponieważ bardzo lubiłam obydwie klasy(a już szczególnie by mi się nowy Mniszek spodobał, gdyby miał leczenie), to jest spora szansa, że nim* właśnie będę grać, o ile nie pojawi się silna konkurencja w postaci fajnego łucznika ;) (bo jednak jak dla mnie Rogue>Monk, Amazon>Assasin :D )

* - albo raczej Nią - Mniszką:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łucznik musi być, brakuje takiego do kompletu pięciu postaci.

W rolach głównych:

1. Barbarzyńca (w roli Barbarzyńcy)

2. Szaman/Znachor (w roli Nekromanty)

3. Czarodziej (w roli Czarodziejki)

4. Mnich (w roli Mnicha.... i Zabójczyni)

5. ...?

Jakby nie patrzeć, pośród wymienionych do tej pory postaci nie ma ani jednego włócznika/łucznika/oszczepnika. A taki zawsze być musi. Łotrzyca i Amazonka odpadają, bo nie są... unisex, a takie muszą być wszystkie postacie, jeśli mówimy o wyborze płci. Łotrzyk jako taki też odpada, bo myślę że od kwestii "stealth" będzie Mnich. Więc zostaje... Łowca. Tak, sądzę że będzie jeszcze coś na kształt Łowcy. Dlaczego? Ano dlatego, że jeszcze takiego gościa nie było, i dużo lepiej załata dziurę po Druidzie niż Witch Doctor.

So mark my words... this is gonna be Hunter or sth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że nie będzie drugiej klasy do walki w zwarciu... No, ale Lord ma rację, ktoś z łukami musi być, więc na jakiegoś ciężkozbrojnego nie ma co liczyć - czekamy na dodatek :D Mnich zapowiada się ciekawie, ta klasa już do mnie przemówiła po klasycznych Barbarzyńcy i Wizardzie wiązałem nadzieje z Witch Doctorem, ale Mnich stanowczo go przebił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wykluczone jest aby gra wyszła w 2010 roku - ktoś wie czy to jest oficjalna informacja z Blizzarda?

Jeśli powiedzieli o tym na Blizzconie, do dlaczego nie miała być oficjalna?

Mnich, tak? Czyli połączenie mojej ulubionej postaci z Diablo 2 (zabójczyni) z mnichem Hellfire? W sumie smacznie, jego umiejętności na oficjalnej Blizza wyglądają całkiem efektownie (obronna kulka odbijająca we wroga pociski jest zabawna), a i klimat postaci fajny (bo blisko-, a nie dalekowschodni).

Inna sprawa, że i tak najbardziej kusi czarodziejka z Diabła 3, choć mnich wylądował na drugim miejscu, pod względem interesujących postaci. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łucznik musi być, brakuje takiego do kompletu pięciu postaci.

W rolach głównych:

1. Barbarzyńca (w roli Barbarzyńcy)

2. Szaman/Znachor (w roli Nekromanty)

3. Czarodziej (w roli Czarodziejki)

4. Mnich (w roli Mnicha.... i Zabójczyni)

5. ...?

Jakby nie patrzeć, pośród wymienionych do tej pory postaci nie ma ani jednego włócznika/łucznika/oszczepnika. A taki zawsze być musi. Łotrzyca i Amazonka odpadają, bo nie są... unisex, a takie muszą być wszystkie postacie, jeśli mówimy o wyborze płci. Łotrzyk jako taki też odpada, bo myślę że od kwestii "stealth" będzie Mnich. Więc zostaje... Łowca. Tak, sądzę że będzie jeszcze coś na kształt Łowcy. Dlaczego? Ano dlatego, że jeszcze takiego gościa nie było, i dużo lepiej załata dziurę po Druidzie niż Witch Doctor.

So mark my words... this is gonna be Hunter or sth.

Słusznie zauważyłeś ze brak postaci władającej bronią dystansową. Następną postacią zapewne będzie łotrzyca/amazonka tylko jak ją nazwą to nie wiadomo.

Ja bym stawiał na "Dziką Babę" (żarcik :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być dzika baba bo wtedy musiałby również być dziki chłop. :starwars: Raczej będzie rodzaj jakiegoś łowcy, mnie się przynajmniej tak wydaje. Odnośnie wczorajszego newsa. Tak jakby się nikt nie spodziewał przesunięcia premiery... To jest Blizzard, gdy zapowiadają jakąs grę to trzeba z założenia się nastawić na długie i nieokreślone czekanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Barbarzynca mial byc jedyna postacia z wczesniejszych czesci Diablo, ktora będzie dostepna w D2.

A Mnich? On był przecież w Hellfire, wiec coś kręcą, albo raczej zapomnieli sobie o Hellfire.

Czarodziej też był w D1, a Czarodziejka w D2. Podejrzewam, że chodziło o to, że żadna klasa, poza barbarzyńcą nie będzie CAŁKOWICIE przeniesiona. Podejrzewam więc, że nowa czarodziejka będzie miała inne umiejętności albo przynajmniej będzie mieć inną 'historię'.

Moza tym - mnich sobie jest 'Mnichem jak z Hellfire' z nazwy, ale po umiejętnościach było widać, że sposób walki ma bardziej jak Zabójczyni :P I o ile klasa łucznicza(łowca? łowca nagród? na coś takiego bym stawiała :D ) nie będzie przebijała mnicha na głowę, nim właśnie zagram :D

Ponoć wykluczone jest aby gra wyszła w 2010 roku - ktoś wie czy to jest oficjalna informacja z Blizzarda?
GoL pisze, że w 2011. Poza tym - tego można było się domyślić, bo rzadko kiedy wydają więcej niż jedną grę na rok. A przed D3 jest jeszcze SC2 i dodatek do WoWa... ja szanuję ludzi z Blizzarda, ale przyznać trzeba, że nie umieją się w pierwszej kolejności zająć tym, co jest naprawdę ważne xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moza tym - mnich sobie jest 'Mnichem jak z Hellfire' z nazwy, ale po umiejętnościach było widać, że sposób walki ma bardziej jak Zabójczyni :P I o ile klasa łucznicza(łowca? łowca nagród? na coś takiego bym stawiała :D ) nie będzie przebijała mnicha na głowę, nim właśnie zagram :D

Ja bym sie z tobą nie zgodził, bo porównywanie Diablo/Hellfire do Diablo 3 jest mocno nie na miejscu, w ogóle d1 od d2 sie znacznie różni a co dopiero z d3. Również pisanie o sposobie walki nie am sensu, bo w D1/HF wszystkie postacie walczyły tak samo, nie było żadnych umiejętności dla każdej postaci tylko czary ktorymi zreszta mag posługiwał sie najlepiej a co nie oznaczało ze np wojownik nie mógł mieć maximum czarów bo spokojnie mógł. Jeśli juz by brac pod uwagę "sposób walki" mnicha to mnich z Hellfire najlepiej posługiwał sie Kijami i potrafił naraz bic kilku przeciwników. To samo jak dawał z buta XD

Pozwolę sobie zacytować fragment Historii mnicha zaczerpnięty z mojej stronki :P

Pochodzą z pustkowia gdzie gdzie musieli uciekać po tym jak zostali najechani i podbici. Po tej klęsce przyrzekli sobie opanować sztuki walki. Nauczyli się władać drewnianymi laskami a dodatkowo zdolności bojowe podnosi ich niezwykła szybkość i koncentracja, dzięki czemu jednym ciosem mogą trafić kilku przeciwników.

No i chyba widać podobieństwo do mnicha z trailera zaprezentowanego na blizzconie.

Edytowano przez Noktis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie z tobą nie zgodził, bo porównywanie Diablo/Hellfire do Diablo 3 jest mocno nie na miejscu, w ogóle d1 od d2 sie znacznie różni a co dopiero z d3. Również pisanie o sposobie walki nie am sensu, bo w D1/HF wszystkie postacie walczyły tak samo, nie było żadnych umiejętności dla każdej postaci tylko czary ktorymi zreszta mag posługiwał sie najlepiej a co nie oznaczało ze np wojownik nie mógł mieć maximum czarów bo spokojnie mógł. Jeśli juz by brac pod uwagę "sposób walki" mnicha to mnich z Hellfire najlepiej posługiwał sie Kijami i potrafił naraz bic kilku przeciwników. To samo jak dawał z buta XD
Nie na miejscu to jest nadinterpretowanie tekstu ;] Nie porównywałam Diablo/Hellfire do D3(choćby dlatego, że w Diablo 3 nie grałam), pisałam tylko o tym, że Mnich z D3 wygląda mi podobniej, jeśli chodzi o styl walki zabójczyni z D2 niż do Monka z HF. I tak, zwróciłam uwagę na to, że w D1/HF nie było skilli, chodziło mi raczej o rodzaj broni, jaką się posługują(Mnich z D3 posługujący się katarami, tak jak Zabójczyni z D2, Mnich z D1 za to posługiwał się kijami). Kombosy są sprawą drugorzędną w porównywaniu, chociaż również podkreślają, jak podobny on jest do zabójczyni z D2.

Pozwolę sobie zacytować fragment Historii mnicha zaczerpnięty z mojej stronki
Jedyne cytaty dotyczące postaci z Diablo/Hellfire, które akceptuję, to te, które pochodzą od Blizzarda. Poza tym:

Pochodzą z pustkowia gdzie gdzie musieli uciekać po tym jak zostali najechani i podbici.
+Interpunkt i błąd stylistyczny :P

Dyskusja o kolorach w Diablo III

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie, jest to nadmierne czepianie się. Jednak z drugiej strony, chciałabym, aby Diablo 3 miało tak samo fantastyczny klimat, jak D1:) (a którego, niestety, w D2 brakowało). Za to D2 nadrabiało grywalnością:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o kolorach w Diablo III

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie, jest to nadmierne czepianie się. Jednak z drugiej strony, chciałabym, aby Diablo 3 miało tak samo fantastyczny klimat, jak D1:) (a którego, niestety, w D2 brakowało). Za to D2 nadrabiało grywalnością:D

Na "motyw palety barw" w "Diablo III", patrzę tylko i wyłącznie przez pryzmat przesadnego czepiania się i szukania "dziury w całym". Fakt faktem nie da się ukryć, że "trójka" raczej będzie przypominać "dwójkę", jednak jakby nie patrzeć i marudzić, to właśnie Diablo 2 a nie pierwsza część cyklu, święci "multiplayer'owy" triumf. A poza tym: czy "Diablo" był czarnobiały? nie, był w kolorach, a to, że w mniej intensywnych...no cóż - jeszcze nikt na tym świecie nie spełnił oczekiwań każdego człowieka. Podobne zrzędzenie miało miejsce przy premierze RA3. Również ględzono, że za kolorowy, zbyt cukierkowy. Jak dla mnie tego typu "argumenty" nie przekładają się na przyjemność z grania.

Ja cieszę się, w trzeci Diabełek w ogóle będzie, a z tego co widać na kolejnych filmikach, będzie przynajmniej niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Klimat D1 i D2 to kompletnie inne rzeczy. W 1 pogrywam do dziś i nadal czuję ten dreszcz na plecach kiedy schodze na poziom 5 i dalej. To jest naprawdę esencja tej gry wraz z boską muzyką.

W D2 gram bardziej z tego powodu że daje sporo funu (charakterystycznego dla h'n's) ale cały mroczny klimat uleciał. Musieliby jak dla mnie mocno spowolnić rozgrywkę w D3, utrudnić ją, umrocznić, nadać nastrojowego, ciężkiego tonu z jedynki. Byłoby ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę grałem kilka lat temu, w dwójkę dosyć niedawno. Jedynka to dla mnie super gierka, klimat, niezła fabuła, bronie itp. Dwójka to już nie to samo, twórcy dali otwarty świat przez co gierka okazała się IMO beznadziejną gierką, nudną i bez sensu. Nie miała klimatu jak jedyneczka. Natomiast na trójeczkę czekam z niecierpliwością, dzięki nowej szacie graficznej i super gameplayowi. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...