Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Profil użytkownika ? co do niego dodać?

Polecane posty

I podpisuję się pod cdactionowym emailem :D

Jak zafundujesz serwer, który bez problemu utrzyma tyle kont użytkowników to ok :D

@up

Ciekawa pomysł z tym procentowym udziałem postów.

Na innym forum takie coś widziałem i ciekawie się prezentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można by tak zrobić by dodać do profilu możliwość dodawania fotek i video?

Poza tym fajna byłaby opcja w której można by było profil (lub jakieś wybrane jego części) odsłonić tylko znajomym/wszystkim/nikomu (jak na n-k)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilach jest wszystko, co być powinno, przydałby się tylko odświeżony lay, ale o tym wie każdy :)

To by była tylko kosmetyka, nic poza tym, także nie jest to bardzo ważne i wiele nowego nie zrobi. No, za wyjątkiem poprawy humoru lwiej części forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzanie starszych postów, w sumie jest, ale nie mogę wszystkich jakich ja napisałem zoabczyć tylko te co ostanio napisałem, no i nie wiem czy to by było możliwe ale coś na wzór z gadu gadu, status dostępnosći w sumie coś takiego było ale nie sprawdziło się, bo kurde dwie osoby z tego forum mi du..pę zawracają, ja im mówię że to mnie nie interesuje i nie zamierzam im odpisywać a oni dalej robią swoje, złaszcza taki jeden bolek co chce odemnie wyłudzić cd keya do Left 4 dead.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze raz, tylko wolniej - nic nie zrozumiałem.

Jeśli idzie o słoneczko przy numerze GG, to ono zawsze się świeci jak przy 'dostępnym'. Jeśli chodzi o forumowy status, to również jest coś takiego. Przy ksywce masz taki tors. Kolorowy = dostępny, szary = niedostępny/niewidoczny. Żeby być niewidocznym, należy zaznaczyć odpowiednie pole przy logowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzanie starszych postów, w sumie jest, ale nie mogę wszystkich jakich ja napisałem zoabczyć tylko te co ostanio napisałem

Rozwijasz takie menu "opcje" pod swoim avatarem w profilu, lub przy poście i tam masz "zobacz posty użytkownika". Na ostatnich stronach masz posty najstarsze i tak dalej. Bierz czasem oddechy przy pisaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. ;p

Szczerze mówiąc nie widzę, czemu, by to miało służyć. Jeśli chodzi o ciekawość, to można policzyć liczbę znajomych na tych kilku profilach, które Cię interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, może odrazu opisze swój dzień na moim profilu. Moim zdaniem to trochę ten pomysł dziwny. Można by dać jakieś informacje, dzięki którym można z kims pograc przez neta, ale nic poza tym. Jak wchodze na czyjś profil i widzę:

Moje ulubione gry

...

I tak dalej to myślę sobie, a co to mnie obchodzi ? Oczywiście niektórych może to obchodzić, ale moim zdaniem robienie z normalnych, fajnych profilów Naszą-Klasę jest niepotrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy była by, możliwość dodania do profilu opcji. Galerii zdjęć z gier, lub reala na minimum 10 zdjęć ? Bo jakoś wątpię, że serwer by udźwignął miliony zdjęć na profilach ? Prosiłbym tutaj o w miarę zrozumiałą odpowiedź i dłuższą niż zwykłe. "NIE" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...