Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Profil użytkownika ? co do niego dodać?

Polecane posty

Ja chciałbym widzieć w swoim profilu coś takiego jak "podgląd sygnaturki". Jeżeli jest podgląd wiadomości i postów (of course...) to czemu nie miałby być podgląd swojej sygnaturki? Czemu to byłoby pomocne? A temu, że jak np wrzucasz ten tekst, userbary, obrazki lub inne rzeczy to można by to najpierw podejrzeć, jak to wszystko wygląda, co można by stamtąd wyrzucić a nie, że dajesz zatwierdź po pięćset razy a potem masz urlop od FA np. na 7 days (jak u mnie). Wiem. Zrobiłem bajzel i swoją nauczkę dostałem ale czy taka opcja mogła by się znaleźć w profilach wszystkich użytkowników by nie dochodziło (never forever) do takich "incydentów". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego problemu. Przecież jest w profilu podgląd sygnaturki - zakładka "o mnie". Zamiast proponować zmiany trzeba czytać zasady forum, które jasno mówią co można, a czego nie można w sygnaturce robić. Poza tym dostałeś 7 dni, bo miałeś wycinane przerośnięte sygnaturki oraz 20% za referral. Urlopów za sygnaturki nie dajemy z zaskoczenia tylko jako kara za recydywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...