Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Mam pytanie do Marcina Lenc'a. Czy zgodziłby? się na przysyłanie ci pomysłow od czytelników CD-A? Je?li tak to podaj swój adres imejlowy. Je?li się boisz zasypania skrzynki i nie masz czasu (nie chce ci się) wszystkiego czytać, to może na forum umieszczaliby?my swoje pomysły?

Dzisus, facet, nie stosuj apostrofow w odmianie polskich nazwisk........

Ohydnie to wyglada i w ogole. Inacze bedziesz niedlugo pisac tak:

co sadzisz'cie o najnowszy'm numer'ze CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byscie zatrudnili sledzia (robi chyba dla playa).I byscie mogli zamieszczac komixy 2-4 stronne np.:o redakcji CDA. a ,ze kupuje playa to wiem ze te komixy jego sa fajne.rysunki by robil wam [tyz spox wygladaja].polecam go!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Marcina Lenc'a. Czy zgodziłbyś się na przysyłanie ci pomysłow od czytelników CD-A? Jeśli tak to podaj swój adres imejlowy. Jeśli się boisz zasypania skrzynki i nie masz czasu (nie chce ci się) wszystkiego czytać, to może na forum umieszczalibyśmy swoje pomysły?

Marcin? Hmmmm... Takowy istnieje, to mój kuzyn. Coś przekazać? :D

Pomysły czytelników zbieram i realizuję. Na razie dostałem 2 pomysły na Klarę od Mimizu. Z tego co wiem to mają pójść :lol: Ze swej strony mogę obiecać, że je podpisuję wg pomysłu autora i zrzekam się swojego honorarium (aż tyle tego nie ma... :) ). Adres mejlowy już podawałem (jakieś parę stron wcześniej), ale powtórzę (i tak dostaję spamu na tony!): mlenc@tlen.pl

Rysunki możemy wrzucać od razu na stronę (do "mięska"), jeśli się Qnik zgodzi :D Byłbym jednak za tym, by dawać rysunki do czasopisma (wcześniej dostaje je autor i razem je konsultujemy, poprawiamy). No to czekam na pomysły! :D

Ostatnio skończyły się moje pomysły w redakcji (czy oni je jedzą?), więc pracuję nad nowym materiałem.

Jest pomysł, aby wrzucać na stronę różne rysunki, niekoniecznie o tematyce komputerowej (Klara tylko do pisma). Co Wy na to? Jakieś pomysły co do tematyki?

Pozdrawiam

Marek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byscie zatrudnili sledzia (robi chyba dla playa).I byscie mogli zamieszczac komixy 2-4 stronne np.:o redakcji CDA. a ,ze kupuje playa to wiem ze te komixy jego sa fajne.rysunki by robil wam [tyz spox wygladaja].polecam go!! :P

Ekhm, ja tu jestem! :x Śledziu, owszem, teges, ale macie przecież tego znakomitego, super rysującego, rewelacyjnego... ekhm, przepraszam, zagolopowałem się. Zadowolę się tym komplementem "[tyz spox wygladaja]". :) Może Śledziu nie przysłał im rysunków? No to kogo chcecie innego? Jeszcze trochę zmienimy temat na "Kto za Lenca?" :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez moze byc 2 rysunkowych ,sledziu+Marek Lenc=super komixy i rysunki.Wspolpraca to jest to!! :D ,marek twoje rysunki sa tez fajne .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez moze byc 2 rysunkowych ,sledziu+Marek Lenc=super komixy i rysunki.Wspolpraca to jest to!! :D ,marek twoje rysunki sa tez fajne .

No dobrze, już dobrze... :D Raczej na współpracę bym nie liczył: światek humorystów i komiksiarzy jest baaaaaaaaaaaaardzo niewdzięczny... A czy redakcję stać na Śledzia? Współpraca byłaby nawet fajna, ale na zasadzie "robimy swoje każdy najlepiej jak potrafi". A wtedy to możemy być nawet w jednym piśmie... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dam jedna propozycje!!:Wiecej komixow i maja byc dluzsze ,bo mi sie widzi ,ze SMG daje ci malo miejsca na swoje arcydziela:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komiksów dają dość, ale tajemnicą nie będzie jeśli powiem, że robię ich jeszcze więcej! Po prostu mają gęste sito cenzury i gustów (z przewagą drugiego). Więcej rysunków szybko by wam się przejadła. Ale pomarzyć, np. w najbliższym numerze z 20 obrazków... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie przesadzać z ilością rysunków, bo CDA z czasopisma dla graczy zmieni się w komiks z dodatkiem kilku recenzji. Ale komiksiki są całkiem spoko i myślę, że zostaną już na stałe.

Miałem problemy z dostaniem się na forum w ostatnich dniach, więc nadrabiam zaległości :)

Od paru dni macie w "mięsku" garść rysunków dla lwiej części czytelników. Uczyć się z tego nie da (MEN w ostatniej chwili wycofał się z zatwierdzeniem "tego" jako "pomocy naukowej" :D ) ale może uda się poruszyć pewne komórki, niekoniecznie mózgowe :D

W najblizsyzm numerze wiecej stron Na luzie, moze i wiecej Klar!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma iść, ale to, niestety, nie ja wyrokuję gdzie :( Może w jutrzejszej setce? Mi baaardzo podobały się poprzednie pomysły, nowy (dzięki!) też jest fajny, choć zawęża grono odbiorców. Ależ czyż i ja taki nie jestem rysując humory o feng shui? Pomysł wykorzystam :D

A reszta - do roboty! :D Na razie jesteście skazani na moje pomysły (i Mimizu). Jeśli chcecie coś zmienić: do dzieła! Ja akuratnie pracuję nad nowym, soczystym materiałem... :P

Acha, w sprzedarzy wydanie specjalne Cd-Action: Fantazy (kiedyś wydanie specjalne Clicka) i dołączony kalendarz CDA. A w nim 14 opowieści z Klarą :D Jak na razie to największy zbiór Klar w jednym miejscu. Polecam, zwłaszcza że cena niższa (ja już mam 3 takie... :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj z kolegami na lekcjach czytalismy przygody Klary. Ubaw po pachy, az w koncu nauczyciel wzial kolege do tablicy :).

W imieniu klasy chcialbym podziekowac za te swietne obrazki :).

A dziękuję, dziękuję! Bardzo miłe! :D Postaram się nie zawieść oczekiwań! :)

A ja muszę prostować co wczoraj napisałem. Teraz największym zbiorem moich rysunków jest nie kalendarz a najnowszy nr CDA. Jest tego ok. 30 (liczenie nadal trwa :D ). Byłem w niezłym szoku! A jest tam wszystkiego po trochu: Klara, Archiwum Iks i Przygody Rufusa (robiłem to kiedyś w Cogito). Mi do gustu przypadły (jeżeli mogę) 2 obrazki: Rufus i Długowłosa oraz Molder, który mówi do Skali: "Chyba nie wierzysz w te głupoty!". A Wam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do gustu przypadły (jeżeli mogę) 2 obrazki: Rufus i Długowłosa oraz Molder, który mówi do Skali: "Chyba nie wierzysz w te głupoty!". A Wam?

Mnie rozwalił: Eee, to po prostu podpis tego Lenca. Lubię takie absurdalne klimaty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mayday

Tak sobie forum przegladam a tu topic "Co sądzicie o rysunkach w CDA" No jak to co!! Jak rysuje je Mr.Lenc to już wiadomo że konkurencja wymięka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pharacz

Rysunki w CDA :?: Super :!: Świetnie porozmieszczane, a w Na Luzie te komiksu są cool. Można się pośmiać i wogule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie forum przegladam a tu topic "Co sądzicie o rysunkach w CDA" No jak to co!! Jak rysuje je Mr.Lenc to już wiadomo że konkurencja wymięka :wink:

A skąd to Mr. Lenc jest niby znany? :D

Też mi się podoba to rozproszenie rysunków po książeczce. No i taka różnorodność!

Z tym "podpisem Lenca" to nie wierzyłem że dadzą... Absurdalne klimaty zawitają częściej... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe, krótkie, niekolorowe ale zabawne;) I o to chodzi, miłe urozmaicenie CDA...

Nic dodać, nic ująć :D Jeszcze parę takich trafnych komentarzy i będzie trzeba zamknąć temat bo się wypali :D A tak serio: nikt nie traktuje tych rysunków serio (oprócz mnie :D ), ale o to chodzi! Dlatego: na zdrowie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozwalił komiks kLara-hitman ! w najnowszym na luzie

Nawiązań do KONKRETNYCH gier będzie więcej :D Klara zawsze kręciła się wokół gatunków (szachy, fpp, przygodówki...) ale teraz zaczyna być bohaterką każdej gry (kombinuję coś z Splinter Cell) i nie tylko (popkultura, np. ciekawy pomysł- któryś z kolei, dzięki!- przesłał mi Mimizu: manga!). Ale w książeczce macie też nie tylko Klary...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Klara jest zdecydowanie jedna z najajsniejszych gwiazd NL. Szczególnie rozwalil mnie obrazek z Strip Pokerem cudo. Świetne były też obrazki dla maturzystów (Heraklit rulez).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klara jest zdecydowanie jedna z najajsniejszych gwiazd NL. Szczególnie rozwalil mnie obrazek z Strip Pokerem cudo. Świetne były też obrazki dla maturzystów (Heraklit rulez).

No właśnie, w końcu ktoś je zauważył :? :? :lol: :lol: :lol:

Już myślałem,. aby takich akcji (tj. dawanie na stronę różnych rzeczy) nie robić, bo po prosu nie ma odzewu...

Klara była już w szachach, tetrisie, pac-manie, czemu nie strip-poker? Może jeszcze bierki? (swego czasu była w CDA recenzja :D ) Tak właściwie Klara wygląda tak szpetnie, że nawet w rozbieranego pokera dałbym jej wygrać! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy

Wogóle komiksy w CDA są the best mnie osobiście rozbroił ten o rycerzu co kupował relikwie więcej takich prosze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...