Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Bez przesady, nie takich znowu kretyńskich :) Poza tym to dla pana plus w oczach tych "dzieci"('A wiecie coooo? A nasz pan od polskiego to w CDA komiksy z Klarą robi!!!!) :D

Sam Smg określił je jako "ohydne wizualnie" a słówko "głupotki" bardzo mi się spodobało i tak nazywam swoje rysun ki. Bo przecież to nic poważnego, takie fajne głupotki :D

Co do komiksów to niezłe, ale tak jak wszyscy mówią możnaby je jeszcze dopracować(chociaż taka niedbała prosta kreska też ma swój urok). Marzy mi sie półstronicowa historyjka w kolorze....

Koloru na razie nie będzie! Niedbała kreska - owszem :lol: Klara w większej postaci? Na razie niech się rozkręci jako 2-pas(m)ówka. A potem... kto wie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm poważny nauczyciel od polskiego :D......

A tam poważny każdy z nas w głębi jest dzieckiem, sam znam wielu "starszych" nauczycieli z którymi przy piwie można pogadać jak z kumplami....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, co za noc :D ! Zrobiłem ok. 30 nowych odcinków Archiwum Iks (przeważnie pojedyńcze rysunki ale zdarzyły się też kobyły na 3 klatki :) ). Klara na razie poszła w kąt, postanowiłem trochę odkurzyć Skali i Moldera. Warci są uwagi, choć nie związani z grami (no ino z jedną...). Nowe Klary: na razie tylko 2 odcinki (jeden według pomysłu Mimizu - Klara w końcu znajdzie się w samochodzie!). Jak macie jakieś pomysły- zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie takich znowu kretyńskich :) Poza tym to dla pana plus w oczach tych "dzieci"('A wiecie coooo? A nasz pan od polskiego to w CDA komiksy z Klar? robi!!!!) :D

Sam Smg okre?lił je jako "ohydne wizualnie"

>>>Raz sie chlaplo ozoroem bez zlych podtekstow... Chodzilo mi o to, ze takie "brudne", swiadomie rysowane tak, zeby NIE bylo ladnie itd. I mi sie takie wlasnie podoba.

Koloru na razie nie będzie! Niedbała kreska - owszem :lol: Klara w większej postaci? Na razie niech się rozkręci jako 2-pas(m)ówka. A potem... kto wie! :D

BTW: Te Klary jednoobrazkowe, wieksze, sa OK (to a propos nowej dostawy :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Te Klary jednoobrazkowe, wieksze, sa OK (to a propos nowej dostawy :)).

Klary jednoobrazkowe to tylko chwilowy wybryk (po prostu takie były pomysły i szkoda je było zmarnować). Jednak Archiwum Iks- tu będzie dużo takich "solówek". Ale to się oceni jak będą (na początku przyszłego tygodnia). Szkoda, że Wiedźmiarz nie przeszedł... :-/

Przemyciłem trochę tematyki gier RPG do nowych odcinków Klary. Na razie żadnej serii fantazy, niestety, nie będzie... :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, były już klary przeniesione do świata fantastyki, to czemu nie przenieść mieszkańców fantastyki - elfy, trolle, smoki do naszego, współczesnego świata? Taki miałem zamysł, jak by to wygladało, gdyby opodatkowano smocze legowiska - skarbce, ograniczono dostęp do broni (łuków) elfom, wzięto trolle na przeszczepy (bo w końcu się regenerują:D) itp. itd. Proszę nad tym pomyśleć, Panie Marku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy

Komiksy w CDA są ok. Ale gdyby tak zrobić komiks o tym anonimowem gostku co widnieje na logo CDA? Mogły byś bajki o koleśiu co poginał na takiej kresce a potem plusa reklamował to czamu nie komiks o gostku ze złota. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka marku ni jak niemogłem ci wysłać priwa ani mejla więc napisze na ogólenym .....

Jakbyś miał chwilkę czasu czy mógłbys mi skrobnąć MAskotkę Forum... Chodzi o Feanorka (mam taką wizję małego pluszodego elfka o szerokim uśmiechu). Jakbyśmiał chwilkę to będę wdzięczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, były już klary przeniesione do świata fantastyki, to czemu nie przenieść mieszkańców fantastyki - elfy, trolle, smoki do naszego, współczesnego świata? Taki miałem zamysł, jak by to wygladało, gdyby opodatkowano smocze legowiska - skarbce, ograniczono dostęp do broni (łuków) elfom, wzięto trolle na przeszczepy (bo w końcu się regenerują:D) itp. itd. Proszę nad tym pomyśleć, Panie Marku.

A myślę, myślę! :D Na razie Klary nieśmiało wkracza w tematykę rpg... Ale czy szeroko pojęta tematyka fantazy to jest to, co miłośnik komputerów i gier chciałby zobaczyć? Piszcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy w CDA są ok. Ale gdyby tak zrobić komiks o tym anonimowem gostku co widnieje na logo CDA? Mogły byś bajki o koleśiu co poginał na takiej kresce a potem plusa reklamował to czamu nie komiks o gostku ze złota. :wink:

Ciekawe... Na razie ( w jakiś 4 minihistoryjkach) przedstawiłem perypetie pewnego miłośnika komputerów i jego bardzo zdolnej maszyny. Szczerze mówiąc, wątpię aby się przyjęło. Nawet nie wiem, czy to wydrukują. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thunderq

Taaak, komiksy te są super! I z tego co przeczytałem na te ok.30 odcinków Archiwum Iks, CDA będzie musiało jakąś nową mini książeczkę jako gadżet dodać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, najlepsze były rysunki w opowiesciach mr.jediego (niskokaloryczny hamburger... yeah). A tak wogóle co się z nimi stało???

To samo co z Jedi - odeszły. Jedi jest teraz redaktorem MANGazynu, wydawanego przez konkurencyjne wydawnictwo (chociaż jego szefem jest Pan Witek, szef starego Silver Sharka :)). W tymże piśmie jest też sporo rysunków Darka Styrny, który to ozdabiał opowiastki MJ.

PS.

Chociaż Smugg wspominał coś, że Jedi mógłby jeszcze wystąpić gościnnie w CDA...

PS.2

Apropos mangi - w bańce gotuje mi się jeden pomysł nawiązujący do niej. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli chodzi o komiksy we wstępniakach, nie jestem przekonany... bardziej nadawałyby się jednoobrazkowe jak te za dawnych czasów. A co do komiksów w Tipsach, pomysł nie jest zły! Przynajmniej ci, którzy z tipsów nie korzystają, mieliby powód by tam zaglądać.

Może też tematyka mieszania w grach i oszukiwania byłaby w stanie Pana Marka jakoś zainspirować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka marku ni jak niemogłem ci wysłać priwa ani mejla więc napisze na ogólenym .....

Jakbyś miał chwilkę czasu czy mógłbys mi skrobnąć MAskotkę Forum... Chodzi o Feanorka (mam taką wizję małego pluszodego elfka o szerokim uśmiechu). Jakbyśmiał chwilkę to będę wdzięczny...

Moja skrzynka działa: mlenc@tlen.pl

Czekam na jakieś szczegóły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a może by takie mini komiksy pojawiały się nie tylko w dziale Na Luzie? Np. pod wstępniakiem miejsce by się na pewno znalazło;)

Pomysł nie jest zły. W nr 13 wspominano tylko o rysunkach... A miejsce tam jest, więc problemu by nie było :) Osobiście sam zawsze czytam wstępniaki, a po takiej akcji... oprawiałbym je sobie :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też tematyka mieszania w grach i oszukiwania byłaby w stanie Pana Marka jakoś zainspirować?

Pan Marek jest zainteresowany :) Na razie Klara używała kodów na nieśmiertelność i noclip. Jeszcze tego nie drukowali i kto wie czy będą. Dla mnie to też ruletka! :D Ale warto do pomysłu powrócić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, komiksy te są super! I z tego co przeczytałem na te ok.30 odcinków Archiwum Iks, CDA będzie musiało jakąś nową mini książeczkę jako gadżet dodać :D

To by było coś! Sam kupiłbym 5 egzemplarzy! :D Na razie największym skupiskiem Klar jest tylko kalendarz. Ale kto wie co roi się w tych redakcyjnych głowach... :P

Na razie nie rysuję już Klar. Może coś innego? Chodzi mi coś po głowie, ale to kolejna 2-pasmówka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przygody jakiegos zwierzaka? ^^ Żeby było komputerowo to może jakas mysz, albo inny szczur :)

Zwierzątka: bardzo wdzięczny temat! Mam tego sporo, ale nie konieczne o gryzoniach komputerowych... Jakoś tego na dłuższą metę nie widzę :? Ale inne zwierzaki, stwory i potwory - czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...