Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Mimizu, dobre :). Mozesz zaczniesz pisac scenariusze do komiksow? :)

Hehe, już to robię. :D Sorki za reklamę, ale sytuacja jest dobra: www.sailormen.republika.pl . Znajdziecie tam moje opowiadanie i komiks na jego podstawie (na razie 1 odcinek, ale jest już scenariusz do drugiego) - wedle mojego scenariusza. :)

"on je tylko dziewice" był najlepszy ze wszystkich

a tak na marginesie to czy przypadkiem w jednym z odcinków z archiwum nie pojawiał się ich syn?

Syn DZIEWIC?! :shock:

(;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy w najnowszym numerze są po prostu świetne. "Z archiwum iks" po prostu wymiata. Tylko pogratulować autorowi poczucia humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm Mimiz coś w tym stylu ale bardziej przypadkowe :D....

ona. Przyprowadziłam cię do ciebie bo komputer mi siadł i nie wiem co zrobić.

on zobaczmy....

on. Więc tak będę musiał wprowadzić mój pakiet poprawek systemowych....

ona @_@......

on- aby wreszcie został włonczony przesył danych prez ten port i możliwośc komunikacji naszych urządzeń peryferyjnych będzie możliwa...

ona <liść>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

A może by tak narysować coś dłuższego, w tych samych klimatach jak teraz? Co miesiądz kolejny odcinek. Forumowicze, co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania na temat komiksów są podzielone, ale takie rozmiary jakie mają teraz, są dla niesympatyków do zniesienia. Gdyby były większe, część narzekałaby, ze aż calą strone zmarnowali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm Mimiz coś w tym stylu ale bardziej przypadkowe :D....

Hmmm... te nasze historyjki pdsunęły mi pomysł na tekst (nie komiks) w tych klimatach przeznaczony do NL. Zaraz się za niego wezmę. :) A za inspirację dostaniesz "speszyl fenksa" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą jestem, jak to ujoł mój beler od matmy, "kopalnią dziwnych i w dużej mierze niewykonalnych pomysłów, ale z racji ich ilości zawsze znajdzie się w nich coś ciekawego".

Czyli jak potrzebował byś z czymś pomocy lub głupiego pomysłu to wal do żródła :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przygody Hardcorowca KOmputerowca, chudzielca nieudacznika w wilkeich musztardówach :D używającego "żargonu" w sytacjach gdy niepowinien :D.... Taki humor sytuacyjno treściowy :>

A mam coś takiego!!! :P Powstało jeszcze przed Klara. Byly to historie pewnego komputerowca i jego wzgadanej masyznz. Moze warto do tego wrocic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luki99
Komiksy morze nie są na najwyrzszym poziomie graficznym, ale za to bawią :) , a to ejst najwarzniejsze.

ażżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻal mnie ściska....

Co do komiksów -> MISTRZOSTWO! Uwielbiam krótkie , proste no i bardzo śmieszny historyjki [te paski z Garfieldem itp.]. Brawo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"on je tylko dziewice" był najlepszy ze wszystkich

a tak na marginesie to czy przypadkiem w jednym z odcinków z archiwum nie pojawiał się ich syn?

Nie pokazal sie, ale ciekawy pomzsl na linie interpretaczjna... :P Moze kiedys... Na razie Archiwum to tlko kosmici!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już to robię. :D Sorki za reklamę, ale sytuacja jest dobra: www.sailormen.republika.pl . Znajdziecie tam moje opowiadanie i komiks na jego podstawie (na razie 1 odcinek, ale jest już scenariusz do drugiego) - wedle mojego scenariusza. :)

A tez do mnie napisali :D Moze cos im wysle. Warto Mimizu :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luki99

No to ja też walnę scenara .. :) Może się przyda :

Kanibalizm

[wizerunek bydła siedzącego w Mc'donladsie i jedzącego miejscowe "potrawy".]

Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już to robię. :D Sorki za reklamę, ale sytuacja jest dobra: www.sailormen.republika.pl . Znajdziecie tam moje opowiadanie i komiks na jego podstawie (na razie 1 odcinek, ale jest już scenariusz do drugiego) - wedle mojego scenariusza. :)

A tez do mnie napisali :D Moze cos im wysle. Warto Mimizu :?:

Hm? Nie bardzo rozumiem? Kto do Ciebie napisał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już to robię. :D Sorki za reklamę, ale sytuacja jest dobra: www.sailormen.republika.pl . Znajdziecie tam moje opowiadanie i komiks na jego podstawie (na razie 1 odcinek, ale jest już scenariusz do drugiego) - wedle mojego scenariusza. :)

A tez do mnie napisali :D Moze cos im wysle. Warto Mimizu :?:

Hm? Nie bardzo rozumiem? Kto do Ciebie napisał?

Coś mi się j####, napisali z SS-NG (cokolwiek to znaczy...). Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też walnę scenara .. :) Może się przyda :

Kanibalizm

[wizerunek bydła siedzącego w Mc'donladsie i jedzącego miejscowe "potrawy".]

Pozdro :)

Dobre :) Nie wiem czy mam to rysować. Dałem trochę rysunków ostatnio do Bonusa 1, może warto umieścić tam też Wasze pomysły lub archiwalne i niepublikowane Klary? Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły pomysł, ja zawsze przeglądam Bonusy, więc byłbym za.

Czekam na jakieś propozycje i tematy (adres mailowy już wcześniej podałem). Może warto w końcu zahaczyć o jakąś nową tematykę? Coś za dużo tych multimediów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły pomysł, ja zawsze przeglądam Bonusy, więc byłbym za.

Czekam na jakieś propozycje i tematy (adres mailowy już wcześniej podałem). Może warto w końcu zahaczyć o jakąś nową tematykę? Coś za dużo tych multimediów!

Szczyt narcyzmu: cytować samego siebie :D:D:D

Ostatnio dzieci wyhaczyły mnie w szkole podsuwając mi pod nos kalendarz CDA: "To pan, to pan rysował???". Musiałem się gęsto tłumaczyć (poważny pan od polskiego i autor kretyńskich historyjek w czasopiśmie komputerowym)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr_cruces

jesli chodzi o te male komiksy to proponowalbym rozmiescic je po calym cda, zmusi to czytelnika do dokladniejszego wertowania pisma... takie polaczenie pozytecznego z przyjemnym... komiksy sa fajne, odzwierciedlaja pewne takowosci, eee, gubie sie w tych filozujacych wywodach :roll: . powinno stopniowo byc ich wiecej i czesciej, czywiscie w granicach rozsadku, bo cda nie jest pismem o komiksach, oczywiscie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te male komiksy to proponowalbym rozmiescic je po calym cda, zmusi to czytelnika do dokladniejszego wertowania pisma... takie polaczenie pozytecznego z przyjemnym... komiksy sa fajne, odzwierciedlaja pewne takowosci, eee, gubie sie w tych filozujacych wywodach :roll: . powinno stopniowo byc ich wiecej i czesciej, czywiscie w granicach rozsadku, bo cda nie jest pismem o komiksach, oczywiscie...

Jeśli chodzi o ilość: ja rysuję, oni wybierają. Czasami baaardzo mało wybierają (możnaby wrzucić wszystkie niewykorzystane historyjki do Bonusa 1 na płytę - ocenilibyście je sami), ale pozwala to zachować pewną równowagę.

:? Rusunki na każdej stronie? Raczej nie, wolę już zabawne screeny, a Klary w swoim miejscu. :?

A Klara będzie jeszcze was zaskakiwać przez pewien czas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myśał Pan kiedyś nad wykonaniem jednego większego rysunku, ale z tłem napakowanym aluzjami do tematyki wszelakiej? Ja rysowałem swego czasu takie komiksy - na rejestracjach samochodów umieszczałem nazwy kodowe broni palnej (FN P90 T(I)R na przykład), charakterystyczne teksty z obejrzanych filmów, sparodiowane szyldy i reklamy itp. Chętnie bym coś takiego w Pańskim wykonaniu obejrzał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoDomm
Nie taki zły pomysł, ja zawsze przeglądam Bonusy, więc byłbym za.

Czekam na jakieś propozycje i tematy (adres mailowy już wcześniej podałem). Może warto w końcu zahaczyć o jakąś nową tematykę? Coś za dużo tych multimediów!

Szczyt narcyzmu: cytować samego siebie :D:D:D

Ostatnio dzieci wyhaczyły mnie w szkole podsuwając mi pod nos kalendarz CDA: "To pan, to pan rysował???". Musiałem się gęsto tłumaczyć (poważny pan od polskiego i autor kretyńskich historyjek w czasopiśmie komputerowym)...

Bez przesady, nie takich znowu kretyńskich :) Poza tym to dla pana plus w oczach tych "dzieci"('A wiecie coooo? A nasz pan od polskiego to w CDA komiksy z Klarą robi!!!!) :D

Co do komiksów to niezłe, ale tak jak wszyscy mówią możnaby je jeszcze dopracować(chociaż taka niedbała prosta kreska też ma swój urok). Marzy mi sie półstronicowa historyjka w kolorze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myśał Pan kiedyś nad wykonaniem jednego większego rysunku, ale z tłem napakowanym aluzjami do tematyki wszelakiej? Ja rysowałem swego czasu takie komiksy - na rejestracjach samochodów umieszczałem nazwy kodowe broni palnej (FN P90 T(I)R na przykład), charakterystyczne teksty z obejrzanych filmów, sparodiowane szyldy i reklamy itp. Chętnie bym coś takiego w Pańskim wykonaniu obejrzał....

Sam jestem ciekaw jak wyglądałoby to na jednym rysunku... Wcześniej niczego takiego nie robiłem, ale wszystko przede mną :D W większej formie (jak historie znane z komiksów autorów "48 stron") miałoby to chyba większą siłę przebicia. Na razie do CDA "męczę" tematykę grową bo innej po prostu nie chcecie :( Parodie- owszem, będą (jak np. Archiwum Iks). Dzięki za uwagi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...