Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Hmm mi tam się te mini komiksy za bardzo nie podobają, są mało zabawne.... (albo ja mam takie spaczone poczucie humoru) Ja bym był za likwidacją ale skoro się większości podoba niech zostaną ^^ Demokracja w końcu :D

Przyjąłem, ubolewam. Ale co mam zrobić? Wszystkie opinie przyjmuję i staram wdrażać je w życie, ale żeby całkiem zlikwidować Klarę??? No nie, tego już za wiele!!! :P:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć o komiksach? No.. Jestem zdecydowanie za! Wzbogacaj? moim zdaniem "Na Luzie" i stanowi? jakie? takie dopełnienie tego działu.

A co by Pan powiedział na trzyklatkowe komiksy? Składały by się one z:

1klatka: zai?zanie akcji

2klatka: punkt kulminacyjny

3klatka: rozwi?zanie akcji.

Przypomina mi sie taka anegdotka. Przed wojna do dyrektora teatru przyszedl strazak, ktory podczas spektaklow pilnowal czy pozaru nie ma (takie kiedys byly przepisy) i powiedzial, ze napisal sztuke. Brzmiala ona tak [nazwiska aktorow uwspolczesniam, bo tamte pewnie niewiele by cos mowily]

AKT 1

Na scenie stoi BOGUSLAW LINDA. Wchodzi JOANNA BRODZIK. Mówia.

AKT 2

Na scenie JOANNA BRODZIK, LINDA i DELAG. Mowia.

AKT 3

DEALG i LINDA. Rozmawiaja.

itd.

Dyrektor tlumiac smiech mowi:

- Wie pan, niezle, tylko czemu pan nie napisal o czym oni mowia?

Strazak

- No wie pan!!! Tacy wielcy aktorzy to juz na pewno sami wiedza o czym maja mowic!

Moze to nie jest bardzo smieszne ale jakos tak mi sie skojarzylo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak skojażenia, a tym bardziej jeśli zawierają alegorię do naszej sytuacji ^^ wszyscy radzą jak zrobić ale nikt nie ma pomysłu...

A ty marku nie przjmuj się tak opinią innych. każdy ma inny gust a jakbyś chciał zadowolić wszystkich to musiałbyś zafarbowac włosy na czerwono i nagrać rockowe wersje naswiększych hitów Disco Polo.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak skojażenia, a tym bardziej jeśli zawierają alegorię do naszej sytuacji ^^ wszyscy radzą jak zrobić ale nikt nie ma pomysłu...

A ty marku nie przjmuj się tak opinią innych. każdy ma inny gust a jakbyś chciał zadowolić wszystkich to musiałbyś zafarbowac włosy na czerwono i nagrać rockowe wersje naswiększych hitów Disco Polo.... :wink:

Pomysły są, nie jest więc źle. Właśnie skończyłem warsztaty plastyczne dla młodzieży w Gnieźnie. Zadałem im pewne ćwiczenie, w którym każdy miał zaproponować jakąś postać charakterystyczną do komiksu satyrycznego. Efekty imponujące, czuję oddech konkurencji :P Naprawdę, z swoją Klarą to mogę się schować! A wy, jaką postać chcielibyście widzieć w swoim ulubionym czasopiśmie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowego Elfa, Pana Feanora :D

(cóż za samolubna postawa :D)

Hmmmmm... Pomysł nie jest zły... :wink: Samolubna postawa? Sam mam rysunki o sobie, ale mało śmieszne... :? Jak na razie zrobiłem komiks o Wiedźmiarzu, ale nie wiem czy takie cuś pasuje do CDA. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowego Elfa, Pana Feanora :D

(cóż za samolubna postawa :D)

Hmmmmm... Pomysł nie jest zły... :wink: Samolubna postawa? Sam mam rysunki o sobie, ale mało ?mieszne... :? Jak na razie zrobiłem komiks o Wied?miarzu, ale nie wiem czy takie cu? pasuje do CDA. :?:

A czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snyper_pl

Co do rys. Mój kolega rysuje hmmmm jak to ująć... nadzwyczaj fenomenalnie, nie wiem czy coś takiego akceptujecie ale czy można przesyłać do CDA rysunki :wink: . Naprawdę warto zobaczyć

P.S

Wszystkie swoje prace zapisał na płytce i było za mało...

nie wspominam już o konkursach.

P.S

ach ale się chwalę :wink: he he.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z komiksami bywa różnie, ale na ogół są całkiem w porządku. Jednymi z tych, które najbardziej zapadły w mojej pamięci to "Prezent pod choinką" i "Tetris", o ile oczywiście kojarzy te improwizowane tytuły...

Co do kolorowania... faktycznie powinny być czarno białe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej nie ważne o czym ale ważne aby śmieszne i na poziomie...

Wiedzmiarz już wysłany, komiks wg autorstwa Mimizu też (na marginesie: znowu przesłał mi b. fajny pomysł, zaczynam bać się o swoją współpracę z CDA!!!)

Nikomu nie będę bronił wysyłania rysunków do CDA. Ba, zachęcam! Po co chować po szufladach coś, co może komuś sprawić jakąś frajdę! To do roboty! Wysyłać!

Na razie do CDA daję tylko Klarę, Archiwum IKS i wspomianego Wiedzmiarza. Ale w znacznej mierze rysuję zwykłe rys. satyryczne. Niestety, tematyka jest przeróżna, więc na komputery jest tam mało niejsca. A że w CDA chcecie tylko rys. związane z profilem pisma... No chyba że sobie coś zażyczycie extra! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze bawił Humor w klimacie fantasy lub Tolkienowskim , że ten ostatnio bardzo popularny to czemu czegoś nie naskrobać :>.......

Widziałem coś już takiego. Robiłem coś w klimatach rycerskich, średniowiecznych. Ale to dla Cogito... No chyba że coś nowego wymyślę... Pokombinuję, dam znać :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nei kupujem CDa bo kasy brakło ale już niedługo prenumerata :>...

Mówiąc o rysuku ze smokiem (nie widziałem go)...

Ale przypomniał mi się inny, szkielet smoka wawelskiego leży pred wejściem do jego jaskini, a nad jaskinią wymowny napis "Menu-Dziewice"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nei kupujem CDa bo kasy brakło ale już niedługo prenumerata :>...

Mówiąc o rysuku ze smokiem (nie widziałem go)...

Ale przypomniał mi się inny, szkielet smoka wawelskiego leży pred wejściem do jego jaskini, a nad jaskinią wymowny napis "Menu-Dziewice"

A mi się przypomniał taki wierszyk:

(...)

Umarła w wieku lat szesnastu -

- będąc dziewicą -

Ten rekord wstrząsnął okolicą.

Cytat z pamięci, więc mogłem popieprzyć. :D

A co do nowych motywów w komiksach - może jakaś parodia typowego "growego" macho (Duke, Serious Sam, Max Payne, Rzeźnik ;))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przygody Hardcorowca KOmputerowca, chudzielca nieudacznika w wilkeich musztardówach :D używającego "żargonu" w sytacjach gdy niepowinien :D.... Taki humor sytuacyjno treściowy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przygody Hardcorowca KOmputerowca, chudzielca nieudacznika w wilkeich musztardówach :D używającego "żargonu" w sytacjach gdy niepowinien :D.... Taki humor sytuacyjno treściowy :>

Hehe, masz na myśli coś w tym rodzaju?:

Do dziewczyny: "Czy mogę podłączyć mój sprzęt do twojego portu USB?"

<LIŚĆ!>

Dziewczyna: "Świnia!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też odpowiadają średniowieczne, fantastyczne i rpgowe klimaty. Jakoś tak utkwił mi w pamięci rysunek przedstawiający oblężenie, kolesie wychodzą po drabinie a nad nimi już czekali wrodzy wojacy z kotlem wrzącego oleju, rzecząc tak: "Chłopaki, mamy dla was gorący kubek!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sir Morgoth

"on je tylko dziewice" był najlepszy ze wszystkich

a tak na marginesie to czy przypadkiem w jednym z odcinków z archiwum nie pojawiał się ich syn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...