Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Gość Sick_Fantazy

A może by tak komiks o redakcji CDA. Smuggler Eld Qn'ik itp. To by było coś. :? Chyba w Clicku zrobili coś takiego o swojej redakcji i się podobało. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak komiks o redakcji CDA. Smuggler Eld Qn'ik itp. To by było coś. :? Chyba w Clicku zrobili coś takiego o swojej redakcji i się podobało. :lol:

O Boże, w poprzednim poście napisałem "plagioaty" :oops: Ale obciach :)

Komiksy o redakcji CDA to w moim wykonaniu raczej totalny niewypał - po prostu ICH nie znam. Chociaż wyobrażanie sobie Smugglera mogłoby być zabawne. Ale czy dla Was? W Clicku to było fajne, szczerze mówiąc, tam to tylko te opowieści z życia redakcji mnie bawiły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, w poprzednim poście napisałem "plagioaty" :oops: Ale obciach :)

Hehe zwykla literówka jak sie szybko pisze to wychodzą takie rzeczy że trudno przeczytac potem :D Ja takich robię mase - zawsze też możesz poprawi i liczyć że nikt nie zauważy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zwykla literówka jak sie szybko pisze to wychodzą takie rzeczy że trudno przeczytac potem :D Ja takich robię mase - zawsze też możesz poprawi i liczyć że nikt nie zauważy.

Najgorsze jak trafi mi się błąd na rysunku! Kij, że go znajdę i zalepię korektorem... Często - gęsto wysyłam błędnie podpisane rysunki... W takim zawodzie pewne rzeczy nie uchodzą... :D Wpadka: raz narysowałem drugie wcielenie dr Jekylla i podpisałem je Mr Haydn...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przygody jakiegos zwierzaka? ^^ Żeby było komputerowo to może jakas mysz, albo inny szczur :)

Zwierzątka: bardzo wdzięczny temat! Mam tego sporo, ale nie konieczne o gryzoniach komputerowych... Jakoś tego na dłuższą metę nie widzę :? Ale inne zwierzaki, stwory i potwory - czemu nie?

Hmmm......może pingwin? :D One tak smiesznie chodzą i super wygladają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......może pingwin? :D One tak smiesznie chodzą i super wygladają :)

Marzy się komuś jakaś parodia Linuksa? :D A figa, sam mam w domu, ale częściej korzystam z Okienek (ustawa o języku ojczystym :) ). Niech Ci będzie, Bill...

Pingwiny fajnie wyglądają, ale według mnie mają słabo zaakcentowaną osobowość. Ale kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy z Archiwum Iks są według mnie najśmieszniejsze. Szczególnie zaśmiewałem się przy : "Bez obaw, Scully!!! One żywią się tylko dziewicami!..." :D

Spokojnie, Archiwum Iks przeżywa drugą młodość! W nowym numerze 1 odcinek, ale powinno być lepiej. Będą akcenty polskie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy się komuś jakaś parodia Linuksa? :D A figa, sam mam w domu, ale częściej korzystam z Okienek (ustawa o języku ojczystym :) ). Niech Ci będzie, Bill...

Pingwiny fajnie wyglądają, ale według mnie mają słabo zaakcentowaną osobowość. Ale kto wie...

Szczerze powiedziawszy, nie myslałem o Linuxie kiedy napisałem o pingwinie, ale mogło by byc ciekawe np. przygody pingwina i tych durnych ikonek na jego pulpicie^^

Albo poprostu - przygody pingwina, jakies śmieszne sytuacje. Pingwin oczywiście utrzymany w standardzie pingwinowym, ale z duzymi słodkimi oczami ^.^, zrobic z niego słodką fajtłape, a gdy coś nie pasuje to nie zblizac się - ten osobnik za duzo grał w kłaka ^^ Hehe, tak wygląda moja wyobraźnia, szkoda, że to nie przejdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy' date=' nie myslałem o Linuxie kiedy napisałem o pingwinie, ale mogło by byc ciekawe np. przygody pingwina i tych durnych ikonek na jego pulpicie^^

Albo poprostu - przygody pingwina, jakies śmieszne sytuacje. Pingwin oczywiście utrzymany w standardzie pingwinowym, ale z duzymi słodkimi oczami ^.^, zrobic z niego słodką fajtłape, a gdy coś nie pasuje to nie zblizac się - ten osobnik za duzo grał w kłaka ^^ Hehe, tak wygląda moja wyobraźnia, szkoda, że to nie przejdzie :)[/quote']

Linux-Manga? To mogłobybyć nawet fajne, ale czy tego akurat chcecie? Bohatera pingwina nie znam - pomysł dziewiczy :) Pasuje określenie "słodki fajtłapa" do tego pociesznego stworzenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......może pingwin? One tak smiesznie chodzą i super wygladają

Jeśli chodzi o same pingwiny to fajny filmik jest w nowym na luzie w bonusie - ten z pingwinem 'tekno'. :P Jak ktoś nie widział to odpalać, ale już!

Marek, możesz edytować swoje posty, bądź wstawiać kilka cytatów w jednym. Staraj się nie pisać kilku postów pod rząd.

Jeśli chodzi o same przygody Klary, to komix jest raczej fajny. Zdarzają się takie wypasione przypadki, czasem są też słabsze (ale rzadko :) ). Podzielam Wasze zdanie, świąteczne porządki rule. :twisted:

Mimizu, sam sobie tak na Wielkanoc ava edytowałeś, czy mod się wmieszał? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, w zinie SS-NG jest parę moich rysunków. Zainteresowanych odsyłam na stronę (i tu ustawa o reklamie).

Jeśli pomysł z zamieszczaniem okazyjnych (tak jak te wielkanocne) rysunków na stronie wypali, to może to robić nadal? Propozycje? Tematy?

No i świąteczne życzenia i pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, świąteczne komiksy super! :) Zwłaszcza ten ze "świątecznymi pożądkami" :P

Porządki :)

Tieee, sorry ale moglbys pisac troche dluzsze posty niz dwuelementowe:

1. 1 wyraz

2. smile

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Święta, święta i po świętach :cry: Mam nadzieję, że rysunki ze strony się w miarę jakoś otwierały. Jak macie jakieś propozycję, jaką tematykę rysunków zaprezentować na www - piszcie!

W nowym, majowym numerze, kilka rysunków. Zacznijmy od Klar. W NL 2 odcinki, z czego jeden nie jest komiksem. Ot, nie pasowało mi to na 2 obrazki. A we wstępniaku mini historyjka autorstwa Q`nika i Smugglera. Było trochę poprawek co do ostatniego obrazka (nanoszenie koloru, nowe, bardziej czytelne gwiazdki... co sobie autorzy zażyczyli :D , na szczęście wybredni nie byli!). Musiałem więc go później dosłać. Dopiero wczoraj, już w samym czasopiśmie, zauważyłem, że Klara w ostatnim obrazku ma inną (plisowaną) kieckę! Uznajcie to za dodatkowego babola :)

Niestety, rysunków wg pomysłów Mimimzu jeszcze nie ma... Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Marcina Lenc'a. Czy zgodziłbyś się na przysyłanie ci pomysłow od czytelników CD-A? Jeśli tak to podaj swój adres imejlowy. Jeśli się boisz zasypania skrzynki i nie masz czasu (nie chce ci się) wszystkiego czytać, to może na forum umieszczalibyśmy swoje pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...