Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Klara' date=' jest do bani, a ten komiks o 12 pkt doświadczenia, chyba najgorszy z ws
TO sam coś narysuj a pózniej opublikuj jak takiś mądry[a nie wierze Ci , że ty to Śledziu albo BOBY PERU . EJJ może zle powiedziałem z tym wprowadzeniem koloru , bo to by zrąbało sprawe . Ej mam pytanie do M.Lenca czy ty wprowadzisz kiedyś inną serię dłuższych komiksów ??Bo moim zdaniem są one za krótkie:/ .Ostatnio dodano do TIPSOMANIAKA 2004 dośc sporo ich , mi się spodobał najbardziej ten z Gołotą.zystkich.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższej serii nie ma i na razie nie będzie :( Po prostu dłuższe fabułki mi nie wychodzą. Zrobiłem kiedyś 2-stronową historyjkę z parodią Wiedźmina. Raczej w CDA nie przypadła do gustu, ale postaram się poprosić by to wrzucili na stronę. Wtedy sami ocenicie.

Czasami coś tam jest na stronie z moich "dzieł" (archiwum w "lodówce", polecam wytrwałym). Jednak zawsze są to rzeczy, które nie nadają się do CDA papierowego bo zabrakło czasu lub miejsca. Sami możecie proponować co można by obśmiać i pokazać na stronie głównej. Zapraszam do typowania!

Ten rysuneki z Gołotą też mi się podoba (a co!), ale najbardziej upodobałem sobie te historyjki o Rufusie. Rysunków trochę więcej, szkoda że nie przełożyło się to na pensję :? Ale fajnie, że w końcu udało się pokazać jakąś szerszą tematykę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziele

Fajnie że powstały te komiksy o klarze... Nie wytrzymałem przy tym z "a masz harry" :D:D:D Boki zrywać :o muahahahahahahahahahhahha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczył mnie rysunek ze statkiem widmo :lol: :lol: mimo że prosty jest naprawde genialny :D Gratulacje :!: =D>

A mi się podoba ten pierwszy (podpowiem: z tą szczotą). Fakt, nie są one jakoś specjalnie wymyślnie zrobione, ale mają fajną głębię i śmieszą. Może nie jest to śmiech na głos, ale taki cichy, w duszy. Też fajny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olszes

Ja strasznie długo brechtałem się z tych dwóch bokserów. Niby nic takiego, ale jakie śmieszne. Gratuluję Marku =D> Szkodaże sam nie potrafię tak malować. :(

Nie wiem czy ktoś już zadał to pytanie: Od czego zaczynałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic a... Ciekaw jestem innych opinii. Może eksperyment z dawaniem "innych" rysunków powtórzymy jeszcze raz?

Początki? Długie i żmudne :) Zaczynałem od rysowania patykiem na ziemi (podobno kiedyś po Wieczorynce zarysowałem całe podwórko postaciami z D"Artagnana (kiedyś to były bajki...). Potem tradycyjnie ściany (!!!) i zeszyty w masowych ilościach. I tak jest do dzisiaj...

A początki w prasie (tzw. kariera) to już inna historia (bajka?). Może jutro? Po Wieczorynce? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

Mniam, mniam, mniam i po czterokroć (? :lol:) mniam! Panie Marku, ta galeria abstrakcji jest wprost genialna! "Statek Widmo" i ta "szubieśtawka" wymiatają :D Jak będzie się Panu nudziło, proszę rysować więcej takich rysunków :)

A obrazki z serii Przygody Klary i Archiwum Iks także bardzo lubię :) Ale ta abstrakcja to genialna jest, wybitnie trafiona w moje poczucie humoru/rysunku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCHIWUM IKS TO ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIĘCEJ PROSZĘ!!!!!!

A ja prosze o wiecej wyrazow i sensu w twoich wypowiedziach. Bo za jedno-, dwuzdaniowe posty, w dodatku pozbawione szczegolnego sensu, to leca ostrzezenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

a ja mam pytanko, czy w tym topiku można umieszczać swoje pomysły na komiks? Czy tylko na maila? pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł wrzucanai na stronę "innych" rysunków. Są kapitlane. Szczególnie "Statek widmo", który kojarzy się ze słynnym "Pałacem Zimowym w czasie zamieci" czy też dwoma misiami polarnymi na śniegu ;) Więcej takich rysuneczków... Może tak jedna galeryjka tygodniowo? Tych, które nie wchodzą do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobją się:

:arrow: "Chyba wiatr się wzmaga" - to sie nazywa optymizm (lepszy efekt byłby gdyby płynęli żaglówką)

:arrow: szubienicohuśtawka - po prostu piękana, ileż alegorii można sie tam doszukać.

PS No starek widmo i bokserzy też są kalsa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że rysunki się spodobały. Trochę było to ryzykowne podejście, ale warto było! Jak pomysł chwyci bardziej to uderzę w tę samą tematykę.

Dzisiaj macie parę kolejnych (w tym ten dłuższy komiks o Wiedżmiarzu; nie jest on wybitny, ale ciekaw jestem waszych opinii!). Mi osobiście podoba się spotkanie z czata... :D

Pomysły na inne rysunki, czy odcinki Klary można umieszczać na forum. Wtedy wspólnie je omawiamy i- trudno- oceniamy. Można też przesłać na skrzynkę (adres już podałem parę stron wcześniej). Z tego co wiem w najbliższym numerze CDA w końcu zobaczycie jak wyglądają komiksy wg pomysłu Mimizu! :)

Nowe serie... Pewnie, mam ich trochę, ale chciałbym najpierw wyeksploatować Klarę. Trochę się z nią zżyłem :lol: Nowe serie mam zamiar wprowadzić nieco później. Może na stronie dać jakieś piloty serii i je na żywo omawiać, oceniać? Skomentujcie pomysł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł wrzucanai na stronę "innych" rysunków. Są kapitlane. Szczególnie "Statek widmo", który kojarzy się ze słynnym "Pałacem Zimowym w czasie zamieci" czy też dwoma misiami polarnymi na śniegu ;) Więcej takich rysuneczków... Może tak jedna galeryjka tygodniowo? Tych, które nie wchodzą do CDA.

Cotygodniowe galeryjki? Pomysł nie jest zły, ale nastawcie się, że galerii informatyczno-gierkowej (nie znalazłem innej nazwy :) ) raczej tu nie uświadczycie :? Ale inne, mniej lub bardziej śmieszne owszem! Może jakieś wasze pomysły?

Nowe serie będą. Będę je regularnie wysyłać, by to wrzucić na stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...