Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

I co? Miałeś do mnie zadzwonić? :twisted:

A bo wynajęcie płatnego zabójcy jest zbyt drogie i nie mam pewności, czy hipotetyczny konkurent nie wysłał już swej pracy na konto Organizatora (a wtedy musiałbym jeszcze zatrudnić osobę, która włamałaby się na nie). Zdecydowanie za drogo. ;)

No i jeszcze jedno pytanko do Organizatora: Prace można wykonywać na komputerze (tzn. zrobić ręcznie, zeskanować, a potem bawić się w programie do obróbki grafiki)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno pytanko do Organizatora: Prace można wykonywać na komputerze (tzn. zrobić ręcznie, zeskanować, a potem bawić się w programie do obróbki grafiki)?
Ba, moga być wydzieranki, rzeźby w drewnie, styropianie czy glinie ;)! Jeśli chodzi o prace na komputerze: elementem pracy NIE MOŻE być oryginalna Klara w moim wykonaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem mlodszy bawiłem się w Lenca i rysowalem Klare ... ale nie będę udawać mistrza, chcialbym rysować tak jak on :P nie będe mu zawracać tyłka moimi pierdołami :? Z rysunków jakie się teraz pojawiają to superspoks jest seria AI przeciwników w grach... gratuluję superswietnego pomysłu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blogu dokończenie notek (i rysunków), które wyjaśniały „smaczki” Antologii Archiwum iks, którą do dzisiaj mogliście nabyć wraz z CDA w kiosku.

Dla chętnych:

Dzień świstaka

Od pewnego konkursu po ciekawą serię, która powstała przy udziale kilku forumowiczów FA.

Klara po kaszubsku

Uwaga: notka po kaszubsku w wykonania autora tłumaczeń przygód Klary na kaszubski- Michała Ostrowskiego.

Jazda dowolna

czyli garść informacji o mojej kolejnej książeczce z rysunkami ;)

Czytelnicy mają głos!

Przeróbka pewnego komiksy z serii Archiwum Iks wedle pomysłu czytelników. Polecam!

Tym samym zakończyłem cykl notek na temat rysunkowego Tipsomaniaka (no, jeszcze ino obiecany „kurs” rysowania Skali i Moldera ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po mojej dłuuugiej nieobecności na Forum Actionum! ;)

Wpadłem o tej jakże późnej godzinie głównie po to, by Ci Marek pogratulować. Ta książeczka to naprawdę b.dobry pomysł, kilka dni zajęło mi wchłonięcie tych wszystkich gagów i nieźle się podczas lektury ubawiłem!

Widzę przed Tobą swietlaną przyszłość... Pewnie codziennie dostajesz kilkanaście ofert pracy w profesjonalnych firmach? Przyznaj się! :P:Termo przystawia nóż do gardła Markowi :):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem o tej jakże późnej godzinie głównie po to, by Ci Marek pogratulować. Ta książeczka to naprawdę b.dobry pomysł, kilka dni zajęło mi wchłonięcie tych wszystkich gagów i nieźle się podczas lektury ubawiłem!

Teraz przeczytaj drugi raz i wyłap wszelkie błędy czy powtórzenia :P

PS. Witam wśród zywych ;)

Widzę przed Tobą swietlaną przyszłość... Pewnie codziennie dostajesz kilkanaście ofert pracy w profesjonalnych firmach? Przyznaj się! :P:Termo przystawia nóż do gardła Markowi :):
Czasami jakies niekomercyjne propozycje (np. ilustracje do pracy magisterskiej ;)), zazwyczaj prośby (rozkazy) o rysunek. Z firmami wole kontakt bardziej bezpośredni (one raczej też, bo zadna się nie zgłosiła ;))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeczytaj drugi raz i wyłap wszelkie błędy czy powtórzenia :P

Jedyne co mnie trochę raziło w oczy to powtórzenia w komiksach o ręce Scully, ale przecież ważne, by się pośmiać, poupajać krągłościami Klary, a nie wytykać błędy rysownikowi :D;)

Z firmami wole kontakt bardziej bezpośredni (one raczej też, bo zadna się nie zgłosiła ;))

Bo nie są godne do Ciebie się zgłosić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie trochę raziło w oczy to powtórzenia w komiksach o ręce Scully, ale przecież ważne, by się pośmiać, poupajać krągłościami Klary, a nie wytykać błędy rysownikowi :D;)
Hm, powtarzały sie tylko 2 pierwsze kadry w każdym (i tak miało być), puenta jednak w kazdym była całkowicie inna...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie trochę raziło w oczy to powtórzenia w komiksach o ręce Scully, ale przecież ważne, by się pośmiać, poupajać krągłościami Klary, a nie wytykać błędy rysownikowi :D;)
Hm, powtarzały sie tylko 2 pierwsze kadry w każdym (i tak miało być), puenta jednak w kazdym była całkowicie inna...

Mialem na mysli fakt, ze i w pierwszym i w drugim obrazku powtarza się to samo slowo, przy czym w drugim kadrze mozna bylo je zastąpić innym wyrazeniem ;) Bodajże chodzi o rękę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to pan panie Marku jest autorem rysunków a polemice "Prasa vs. Wortale", czy to jakiś nowy rysunkowy talent ?
Nie, to rysunki Q'nika (albo jego dziewczyny)- często sam w ten sposób ilustruje swoje materiały.

-------------------------------------------------------------------------------

Bardzo przydatny materiał dla tych, którzy nie chcieliby zakończenia serii „Z Archiwum Iks”: oto oddaję w Wasz ręce poradnik „Jak narysować Skali i Moldera”

;)

-------------------------------------------------------------------------------

OK, termin nadsyłania prac na rysunek z Klarą minął parę dni temu. Otrzymałem kilka prac, którym dokładniej się przyjrzę a wyniki zaprezentuję na blogu (tam też obecnie rozstrzygnięcie innego konkursu- na postać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak mało rysunków w tym numerze, a może to tylko ja marudze. :D Ale tak na powarznie to takie słabsza rysunki w nowym numerku.

A tak przy okazji. Jest połowa maja, kiedy będą wyniki konkursu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak mało rysunków w tym numerze, a może to tylko ja marudze. :D Ale tak na powarznie to takie słabsza rysunki w nowym numerku.
I mało, i na oparach- to końcówka ostatniej partii rysunków jaką dostarczyłem Smugglerowi. Teraz, niestety, mam ino czas na ilustrowanie AR :/...

Nowe odcinki (i nowa podseria!) w przygotowaniu.

A tak przy okazji. Jest połowa maja, kiedy będą wyniki konkursu?
Na rysunek z Klarą? Wkrótce!
Moglbys drogi Marku cos o sobie napisac.Np skad jestes,ile masz lat jak sie rozpoczela twoja wspolpraca z CDA itp
Hm, chyba coś pisałem w tym temacie, na blogu, w minifelietonie w CDA (13/06?) i w wywiadach dla Respwan'a i Playback'a. Dla szukającego nic trudnego ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Pan wymyśla nową postać,Siedzi pan i myśli aż pan wymyśli czy tak spontanicznie wpada panu do głowy pomysł na nowego bohatera
Kiedyś tak było- mam całe zeszyty różnych postaći. Z czasem jednak przywiązuje sie do kilku sprawdzonych (Klara, Rufus, Adam i Ewa...).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...