Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Witam!

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów o opinie na temat rysunków w CDA. Jestem ciekaw jak oceniacie to co jest, co byście zmienili. Ja obiecuję pojawić sie co jakiś czas (zrozumcie, praca mi nie pozwala na siedzenie przy kompie). No to czekam :)

Marek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca

Czasami pomyłki sie zdażają :)

Jeśli chodzi o Klarę to zarykiwałam się (pozytywnie oczywiście) z tym tekstem:

-Czy moge sie przyłączyć do twojej drużyny ?

- To naj bardziej beznadziejny podryw jaki w życiu słyszałam !

Niop niop niop :) Kreska niedbała ale to dodaje uroku komiksom. A oby tak dalej ! Mlehuhehem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów o opinie na temat rysunków w CDA. Jestem ciekaw jak oceniacie to co jest, co byście zmienili. Ja obiecuję pojawić sie co jakiś czas (zrozumcie, praca mi nie pozwala na siedzenie przy kompie). No to czekam :)

Marek

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów, czy mam pacjentowi wlepić ostrzeżenie? Mareczku drogi, zajmij ty się już lepiej tą swoją pracą. I rada na przyszłość - czytaj regulamin, pomyśl 2 razy zanim znów coś napiszesz, itd. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie. Temat zamykam. DION

Nie wiem po co te się o to pisać lecz mogę powiedzieć że komiksy z NaLuzie są wypasione, ile ja razy i w różnej miejscach czytałem że ich ciągle za mało. Komiksy są the best i oby ich jak najwięcej!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODBLOKOWUJE ten temat. Zalozy go autor komiksow z NL (Przygody Klary i Z Archiwum X), ktory ma przeciez prawo dowiedziec sie jak oceniaja jego prace czytelnicy, tak jak my ciekawi jestesmy waszych opinii o recenzjach itd. Co w tym zlego?

Ok, ok. Pojęcia nie miałem, że to autor Klary, bo i tego nie napisał. Wyglądało na kolejny wygłup w rodzaju: czy jakość screenów wam odpowiada, itd. Sorki.

Na początku też tak mi brzmiało, poprostu tak wielu tutaj statsiarzy i spamiarzy, że lepiej się przedstawić, dokładnie :)

Komiksy są świetne, zresztą ja jestem fanką wszelkiego rodzaju historyjek do poczytania w wolnej chwili. Może by tak jeszcze jakieś krótkie "Z życia redakcji" wrzucać do Gamewalkera :) Myślę, że znalazłoby się kilka śmiesznych sytuacji do narysowania...

Gratuluję pomysłów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Komiksy morze nie są na najwyrzszym poziomie graficznym, ale za to bawią :) , a to ejst najwarzniejsze.

Aż oczy bolą, stary - prowokator?

Fakt, komiksy są świetne. Można nieźle powylewac i poprawić sobie humor. Chyba dowartościowaliśmy pana autora :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212
Jak dla mnie to komiksy nie są super !!!! :twisted: :twisted:

(...)Super

Hpier(?)

no jeszcze zeby ich wiecej było :D:D

Zaprzeczasz samemu sobie :P

Na komiksy są fajne, ale trochę bardziej staranne powinny być, można je pokolorować (patrz Click!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d i 2d

Mam nadzieję, ze pomysłów na komiksy nie zabraknie.

Na komiksy są fajne, ale trochę bardziej staranne powinny być, można je pokolorować

Komiksy są dobre takie jakie są.Nie musza być kolorowe.Ale mam inny pomysł-jeśli redaktorzy się zgodzą-komiksy z udziałem redaktorów.Wtedy dopiero by salwy śmiechu każdy by wydawał ze swojej jadaczki(bez urazy)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy morze nie są na najwyrzszym poziomie graficznym, ale za to bawią :) , a to ejst najwarzniejsze.

Aż oczy bolą, stary - prowokator?

Fakt, komiksy są świetne. Można nieźle powylewac i poprawić sobie humor. Chyba dowartościowaliśmy pana autora :)

:P Ozłocę was!!!!

A może ciut krytyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy spoko (choć w Virusie może mi się bardziej podobają 8)). Szkoda że w nowym CDA ich zabrakło ( chyba że ja mam jakąś okrojoną wersje :))

Też się zastanawiam, dlaczego teraz nie poszły :) Tak serio: to wszystko co na razie miałem poszło na kalendarz. Intensywnie robię następne

Adler&Piątkowski w Virusie do niedościgniony wzór. Też mi się bardziej podobają (grunt to skromność ) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy sa wypas! co prawda nie najpiekniej narysowane, ale pomysly sa swietne! GJ!

Oczywiście, mógłbym się zaklinać, że dlatego takie brzydkie bo to artystyczna inwencja :) Ale tak naprawdę... ładnie rysować to ja nie potrafię :) A kobiety to już całkiem... Ktoś mi zarzucił, że ich rysować nie potrafię (uraz z dzieciństwa?), wychodzą jakieś potwory, np. Klara. Wiele projektów odpadło, bo główne bohaterki były... za brzydkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d i 2d

Mam nadzieję, ze pomysłów na komiksy nie zabraknie.

Na komiksy są fajne, ale trochę bardziej staranne powinny być, można je pokolorować

Komiksy są dobre takie jakie są.Nie musza być kolorowe.Ale mam inny pomysł-jeśli redaktorzy się zgodzą-komiksy z udziałem redaktorów.Wtedy dopiero by salwy śmiechu każdy by wydawał ze swojej jadaczki(bez urazy)...

Na razie pomysłów nie brakuje (zwłaszcza seria o Archiwum Iks jest bardzo płodna :)), choć redakcja baaaardzo wybrzedza. Cóż, ktoś musi stać na straży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki (komiksy?) są genialne! Jak widać wystaczy parę krzywych kreseczek stłoczonych w dwóch kadrach, by wywołać salwy śmiechu... :)

Sam nie wiem, który komiks najbardziej mi się podoba... Wszystkie są super :)

Mam parę innych pomysłów, na które, jak to zawsze, brakuje czasu. Ale czy wszystkie są tak dobre? Okaże się w praniu. Póki co jeszcze Klara żyje, jak zacznie dogorywać to sprawię jej pięęęęękny pogrzeb... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów o opinie na temat rysunków w CDA. Jestem ciekaw jak oceniacie to co jest, co byście zmienili. Ja obiecuję pojawić sie co jakiś czas (zrozumcie, praca mi nie pozwala na siedzenie przy kompie). No to czekam :)

Marek

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów, czy mam pacjentowi wlepić ostrzeżenie? Mareczku drogi, zajmij ty się już lepiej tą swoją pracą. I rada na przyszłość - czytaj regulamin, pomyśl 2 razy zanim znów coś napiszesz, itd. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie. Temat zamykam. DION

Nie wiem po co te się o to pisać lecz mogę powiedzieć że komiksy z NaLuzie są wypasione, ile ja razy i w różnej miejscach czytałem że ich ciągle za mało. Komiksy są the best i oby ich jak najwięcej!

Więcej komiksów- pytać CD A. Proponuję nawet zalać ich apelami o podwyższkę dla mnie i większe miejsce :)

Drukuję nie tylko w CDA, np. w Cogito są komiksy z rycerzem Rufusem. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d i 2d

Mam nadzieję, ze pomysłów na komiksy nie zabraknie.

Na komiksy są fajne, ale trochę bardziej staranne powinny być, można je pokolorować

Komiksy są dobre takie jakie są.Nie musza być kolorowe.Ale mam inny pomysł-jeśli redaktorzy się zgodzą-komiksy z udziałem redaktorów.Wtedy dopiero by salwy śmiechu każdy by wydawał ze swojej jadaczki(bez urazy)...

Komiksy z członkami (bez świństw!) redakcji? Latające gumowe kurczaki? Pomysł ciekawy, ale wierzcie mi lub nie: znam ich tak samo jak i Was! Jak coś można narysować co może nawet nie istnieć (Pozdrawiam Smuggler! :)). Pod rozwagę, czekam na nowe propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy morze nie są na najwyrzszym poziomie graficznym, ale za to bawią :) , a to ejst najwarzniejsze.

Aż oczy bolą, stary - prowokator?

Fakt, komiksy są świetne. Można nieźle powylewac i poprawić sobie humor. Chyba dowartościowaliśmy pana autora :)

Dowartościowaliście! :) Urosłem o parę centymetrów! Poprzeczka ustawiona wysokjo, ale postaram zatroszczyć się o Klarę w odpowiedni sposób :) Na pewno nie zmienią się graficznie (choś ostatnio rysowałem je niebieskim flamastrem, ale do druku idą czarno-białe)- ciągle zgrzebna formuła pokracznych kreseczek i literek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów o opinie na temat rysunków w CDA. Jestem ciekaw jak oceniacie to co jest' date=' co by?cie zmienili. Ja obiecuję pojawić sie co jaki? czas (zrozumcie, praca mi nie pozwala na siedzenie przy kompie). No to czekam :)

Marek

Chciałbym się zapytać szerokie grono forumowiczów, czy mam pacjentowi wlepić ostrzeżenie? Mareczku drogi, zajmij ty się już lepiej t? swoj? prac?. I rada na przyszło?ć - czytaj regulamin, pomy?l 2 razy zanim znów co? napiszesz, itd. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie. Temat zamykam. DION[/quote']

ODBLOKOWUJE ten temat. Zalozy go autor komiksow z NL (Przygody Klary i Z Archiwum X), ktory ma przeciez prawo dowiedziec sie jak oceniaja jego prace czytelnicy, tak jak my ciekawi jestesmy waszych opinii o recenzjach itd. Co w tym zlego?[/quot

Wieeeelkie dzięki! Nie jestem tu często i zbyt długo, więc na wszystko odpisuję hurtem (stąd te liczne posty). Obiecuję poprawę, Panie Dion!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...