Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Gość Dickinson

No już nie mogłem. Nie doczytałem do końca więc przepraszam jeśli ktoś już to pisał. [dublowanie pomysłów się zdarza] Scenariusz do klary:

Możnaby zrobic parodię reklam gier zachwalających swój produkt, polskich "nagród" [teraz Polska i te sprawy] i oczywiście klary. Komiks dwuobrazkowy, czarnobiały. Na górze napis "W nowych przygodach"

Obrazek1:

- Czoło klary z wytatuowanym kodem kreskowym [zluzja do Hitmana] a na dole "Nowa Klara = Więcej Myślenia"

Obrazek2:

-Klara w dresie i z wytatuowanymi rękami [i czołem of coz] +jakaś flaszka w ręku [ew. radio samochodowe] a na dole napis "Nowa Klara = Polska Jakość" ["Nowa Klara = Polonizacja Idealna"]

No dobra wiem że "ciĘkie" [ech te nawyki z cda] ale mam jeszcze jeden pomysł. Chcecie bohatera z gier? Jakiś ufol który zlądował na ziemię! Peło tego w grach, a jakie będzie miał przygody w Polsce to już się domyśleć można. No ja już nie wiem. Może Jednoobrazkowy skecz z nałogowym graczem przy kopmie. Pełno śmieci wokoło. Gracz po zarwanej nocce odwraca się i twarz podobna do aliena. Ufol: "Zdzichu?". Ufolowi wymyśliłoby się jakieś imię, ale to dopiero jak się spodoba.

...Może... ...Hans? :D Buahahahhahahahahaha!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły bardzo fajne, ale chyba na 2 różne obrazki? Chętnie narysuję, można by dodać jakieś inne, podobne, i zrobić z tego Klarę-menedżera-od-gier (jeden taki już kiedyś zrobiłem: Klara zachwala wydanie "Mafii"- więcej nic nie dodam :D

Pomysł z ufolem oryginalny nie jest, ale rozbawiło mnie imię "Zdzichu". Może kosmita Zdzisiek? O nałogowym graczu, który rozmawia z komputerem narysowałem 2-3 dłuższe historyjki. Jeśli się nada, to może pójdzie na stronę. Fajne propozycje, proszę o więcej :D

A tak na marginesie: może tak jak polecił Mimizu lepiej w sprawie pomysłów na konkretne rysunki lepiej kontaktować się mailami? Po co komuś psuć niespodziankę zdradzając całą treść rysunku? Adres mój jest w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dickinson
Pomysł z ufolem oryginalny nie jest, ale rozbawiło mnie imię "Zdzichu". Może kosmita Zdzisiek?

O! I to będzie jakiś koleś który przyleciał na ziemię do Polski i ma różniaste przygody. Raz pujdzie na mecz to oberwie od kiboli. Jak "zaparkóje sfoje ufo" to mu radio zwiną... Jednym słowem satyra na polską rzeczywistość... Kurcze mógłbyś wykreować jakąś na serio oryginalną postać... O i już mam poimysł! Jeden odcinek będize o tym jak przyleci do niego żona [imieniem Zygmunt] na odwiedziny. :D no dobra ja tego nie pisąłem... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcasz się :D:D:D ! Proszę o kontakt mailowy! Żona Zygmunt, no, no, muszę taką konkurencję zdusić w zarodku :D:D:D . Satyra na polską rzeczywistość już istnieje (np. obrady Sejmu), ale warto zastanowić się nad Twoją propozycją :D

A na stronie (sami mnie zaskakują w tym CDA ! :D ) macie coś z Bonda. Powstało to baaardzo dawno temu, ale czy warte jest pamięci i Waszego śmiechu: ocenicie tylko Wy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klara w grze "Poltician afers" (hehe) JAk z kumplami w biało-czerwonych krawatach wysypuje z pociągów tory na zboże^^

EDIT : Zboże na tory opomyluiło mi sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Klara w grze "Poltician afers" (hehe) JAk z kumplami w biało-czerwonych krawatach wysypuje z pociągów tory na zboże^^
a nie czasem zboże na tory :P ?

pozatym mam fajny pomysł zaraz wyśle Markowi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne komiksy , mają to coś co przyciąga. BRAWO Marek , brawo!!!!

A teraz mam pytanie. Spróbowałem rysować komiksy na lekcji Geografii , potem pokazałem klasie. Wszyscy mówili , że są niezłe. Tak się wciągnełem , że malowałem wszystkie lekcje. :D . Naprawdę wciągająca zabawa. Styl mam podobny do ciebie. Mógłbym wysłać ci zeskanowane rysunki , a ty byś je zobaczył i powiedział czy warto dalej rysować????

Dział Na luzie , komiks z Klarą...podpis Mimizu M!!!! Współautorem był mimizu???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne komiksy , mają to coś co przyciąga. BRAWO Marek , brawo!!!!

A teraz mam pytanie. Spróbowałem rysować komiksy na lekcji Geografii , potem pokazałem klasie. Wszyscy mówili , że są niezłe. Tak się wciągnełem , że malowałem wszystkie lekcje. :D . Naprawdę wciągająca zabawa. Styl mam podobny do ciebie. Mógłbym wysłać ci zeskanowane rysunki , a ty byś je zobaczył i powiedział czy warto dalej rysować????

Dział Na luzie , komiks z Klarą...podpis Mimizu M!!!! Współautorem był mimizu???

Ja też w szkole rysowałem komiksy, ale to 2 lata temu. Były to przygody kilku moich qumpli z klasy oraz moje. Oczywiście przedstawieni byliśmy jako żołnierze, każdy miał inny kolor (rysowałem mazakami). Fajna zabawa.

Drogi Marku, mam pomysł na komix, ale ja go mogę narysować i tobie przesłać, potem najwyżej go poprawisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne komiksy , mają to coś co przyciąga. BRAWO Marek , brawo!!!!

A teraz mam pytanie. Spróbowałem rysować komiksy na lekcji Geografii , potem pokazałem klasie. Wszyscy mówili , że są niezłe. Tak się wciągnełem , że malowałem wszystkie lekcje. :D . Naprawdę wciągająca zabawa. Styl mam podobny do ciebie. Mógłbym wysłać ci zeskanowane rysunki , a ty byś je zobaczył i powiedział czy warto dalej rysować????

Dział Na luzie , komiks z Klarą...podpis Mimizu M!!!! Współautorem był mimizu???

Ja tam caly rok na lekcjach rysuje, choc zdecydowanie sa to pojedyncze postacie... z komiksami to najgorzej zawsze namalowac taka sama postac w drugiej klatce... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Na luzie , komiks z Klarą...podpis Mimizu M!!!! Współautorem był mimizu???

Powiedzmy, że napisałem "scenariusz". :)

Spróbowałem rysować komiksy na lekcji Geografii , potem pokazałem klasie. Wszyscy mówili , że są niezłe. Tak się wciągnełem , że malowałem wszystkie lekcje. . Naprawdę wciągająca zabawa.

W pierwszej i drugiej klasie non-stop coś na lekcjach rysowałem. :) Problem w tym, że nie umiem rysować - mam chyba jakąś dysgrafię, bo z pisaniem mam podobnie. Dlatego moje "dzieła" nadają się tylko do wewnątrzklasowych pokazów. Mój ostatni to Kfjatrix (od nazwiska mam ksywkę "Kwiatek"), czyli meine parodia Matrixa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dickinson
czy sa jakies szanse ze pomysly tutaj pokazywane zostana przesz Sz. P. Marka L. narysowane [i wyslane do CDA] ?

A otówrz nowe cda i zobacz przygody klary podpisa kto narysował i kto dał pomysł... :] może znasz niejakiego Mimizu? hehe

Żona Zygmunt, no, no, muszę taką konkurencję zdusić w zarodku :D:D:D .

Hehe na naszą sorkę od fizy mówimy "Zygmunt" Buahahahahaha!!!! Aha mam jeszcze jeden pomysł na klarę.

Jak zwykle komiks 2 obrazkowy czarnobiały :D

1obrazek: Klara mówi "teraz uwzględniono element zmęczenia"

2obrazek: Klara leży zdenerwowana i wycieńczona po wejściu na 3 schody i mówi "tylko nie wiem po jaką cholerę"

Nie no dobra to było cienkie, ale jak wymyślę coś lepszego to na pewno podeślę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klara w grze "Poltician afers" (hehe) JAk z kumplami w biało-czerwonych krawatach wysypuje z pociągów tory na zboże^^
a nie czasem zboże na tory :P ?

pozatym mam fajny pomysł zaraz wyśle Markowi :P

Oki. Tlo pamiętaj że to ja wymyśliłem^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2fast4you
Klara w grze "Poltician afers" (hehe) JAk z kumplami w biało-czerwonych krawatach wysypuje z pociągów tory na zboże^^
a nie czasem zboże na tory :P ?

pozatym mam fajny pomysł zaraz wyśle Markowi :P

zaprawde smieszny to babol;

:D:D:D:D:D :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość D@IkAt@nA
Alfred wcale nie RIP, mam nadzieję, że jego hibernacja zaowocuje jakimś wybuchem ciekawych historii. Chętnie widziałbym go właśnie w CDA, bo chyba tam się narodził.

>> Alfred się narodził PC Shareware

A my dalej myślimy nad maskotką CDA!

>> Mamy już: BARNABA! :D

Jak do profilu dodam obok maila numer konta, mogę rysować nawet wielkie plakaty z Teletubisiami! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dickinson

Kurna widizałem to z bondem i ze szpiegowskim autem. BUahahahahahahahaahahah!!!!!!!!!!!!!!! BUahahahahahaha x2!!!!!!!!!!!!!!!!

No nieeee ja już nie mogę.... Buahahahahaha!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Kurna widizałem to z bondem i ze szpiegowskim autem. BUahahahahahahahaahahah!!!!!!!!!!!!!!! BUahahahahahaha x2!!!!!!!!!!!!!!!!

No nieeee ja już nie mogę.... Buahahahahaha!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

nielepiej byloby napisac :

"Bond i auto roxor normalnie zesmiechu wy3mac niemoge"

tak propo Mimizu bravo :-) na łamach jestes... ja od 7 miesiecy proboje dzieki listom sie dostac do AR a ty do NL śmigasz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość D@IkAt@nA
Kurna widizałem to z bondem i ze szpiegowskim autem. BUahahahahahahahaahahah!!!!!!!!!!!!!!! BUahahahahahaha x2!!!!!!!!!!!!!!!!

No nieeee ja już nie mogę.... Buahahahahaha!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Do mnie nie przemawiały te komixi z bondem :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak propo Mimizu bravo :-) na łamach jestes... ja od 7 miesiecy proboje dzieki listom sie dostac do AR a ty do NL śmigasz :P

Dziemki, dziemki, choć nie uważam tego za jaką szczególną zasługę. Znaczy publikacje, bo narysowanie mojego pomysłu przez Marka Lenca jest dla mnie zaszczytem samym w sobie. :) Jeśli miałbym się chwalić, to napisałbym o swoim tekście w O Grach Inaczej (numer z Vampire: The Masquerade), o dwóch listach w AR (jeden pod starą kswyką - Mushi), o kilku "schwytaniach w sieć" i paru innych drobiazgach. :) Ale że chwalić się nie wypada nie powiem Wam o tym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...