Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Czy jest możliwość, by w WWWeekendowych Konkursach zamiast średniej ocen zrobić sumę? Uniknęlibyśmy wtedy sytuacji celowego obniżania ocen. W przypadku sumowania ocen nawet wystawienie 1 nie szkodziłoby użytkownikom. Wygrywałby ten, kto zbierze największą ilość punktów.

Pomysł haza111 z komentarzy

A co z ludźmi, którzy mają wielu znajomych?

Będą pomagać swoim, fakt. Ale taki system utrudni psucie ocen cudzych prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wrażenia po robieniu tricków na desce w najnowszej części Tonego Hawks`a?

Jesteś za czy przeciw spolszczaniu gier na konsole?

Na jaką grę zaprezentowaną na E3 najbardziej oczekujesz?

Jak podoba Ci się Project Natal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej yo. ej a dziś sobie przeglądam net w poszukiwaniu kawałka co przy nim z kumplami zamulaliśmy kiedyś tam 5-6 lat temu w gimnazjum jeszcze. no i wpisuje do wyszukiwarki jedyny fragment jaki pamiętam, czyli "chcę by na mego ptaszka mówili kolibrze, ale mówią emu przyglądając się jemu". Ej wpisałem i mi wyskakuje Świntuch. Świntuch = Tymon. Tymon = Hut. Ej doznałem jak to zobaczyłem, poważnie sie nie spodziewałem :P normalnie masz rispekt u mnie, u mojego kumpla dresa, i jeszcze u jednego którego niestety nie ma już między nami (w sensie że wyjechał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem nowy na forum ale nie w dziale hip hopu wiec mam pare pytan doo Tymona :

1.Jak to sie stalo ze Twoje "ostre pióro" nie pisze dalej takich ciekawych recenzji jak np. kiedys o zespole WYP3 ?

2.Jak wspominasz ten beef ?

3.Czy ich diss "Fast food" odbierasz jako to ze nie umieja nagrac dobrego dissu czy jako to ze Cie zlekcewazyli i nie chcieli dac Ci sie wypromowac(moze nauczyli sie na bledach Liroya ktory odpowiedzial na diss Peji rownoczesnie umozliwiajac mu zaistniec w srodowisku hip hopowym) ?

4.W Twojej odpowiedzi na "Fast food" nawinales ze pokazesz jak osiagnales "perfekcje w ublizaniu", naprawde wg. Ciebie ten zalosny kawalek to pokazuje ?

P.S. Jesli usuniesz ten post lub na niego nie odpowiesz to znaczy ze nie jestes wogule pewien swojej pozycji a okrzykniecie Ciebie zwyciezca beefu ze Wzgorzem bylo totalna pomylka i ogolnie jestes wart nawijanai tylko o takich rzeczach jak na plycie "Swintuch". :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 164 napisał pan w zapowiedzi gry Mafia II, że premiera będzie Jesienią 2008, a numer CDA jest z roku 09'... . ocb?

Pewnie jakiś błąd.Korektor tego nie poprawił i tak zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaką ma Pan wersję xboxa 360? - Arcade, Premium czy Elite?

2.Jaką grę osobiście wytypowałby Pan, jako najlepszą na targach E3? Również Modern Warfare 2?

1. Premium.

2. Assassin's Creed 2 i Star Wars: The Old Republic

W numerze 164 napisał pan w zapowiedzi gry Mafia II, że premiera będzie Jesienią 2008, a numer CDA jest z roku 09'... . ocb?

Pewnie jakiś błąd.Korektor tego nie poprawił i tak zostało.

Tak właśnie się stało. Ale teraz i tak wiemy, że będzie wiosną 2010 ;-)

A co z recenzją tibii? Zamierza ją pan napisać? Co miesiąc jest, że za miesiąc xD Chce spaść z krzesła!

Ja na pewno nie. Przecież to stary kalafior, po co o nim teraz pisać?

Mam pytanie odnośnie tegorocznych Xbox Fun Day. Jedziesz sam prywatnie, czy może wybiera się więcej osób z redakcji? Będziecie jakoś "widoczni", żeby sobie autograf, czy zdjęcie załapać?

Obawiam się, że nie. To absolutnie drugi koniec Polski dla nas, Wrocławian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DJ Hero, Hucie, nie uważasz że ciekawa byłaby możliwość podłączenia mpctki i grania na niej? : )

Oczywiście, ale to wtedy nie byłaby już gra. Nie oszukujmy się, to uproszczona rzecz w stosunku do prawdziwego DJ-owania. Ale i tak lepsza - dla mnie - od Guitar Hero i chyba nawet bardziej wymagająca.

Drogi Hucie czy można wchodzić do redakcji?(czyli zwiedzać ją)

Można. Bilet wstępu to pizza/pizze. Można czasem wynieść gry ;-)

Co sądzisz o swoim albumie "Oddycham smogiem",

Czy spełniłeś się ?

Śmieszne pytanie. Nie wiem. Jak po każdym i teraz myślę o następnym, więc pewnie nie.

Jakie masz wrażenia po robieniu tricków na desce w najnowszej części Tonego Hawks`a?

Jesteś za czy przeciw spolszczaniu gier na konsole?

Na jaką grę zaprezentowaną na E3 najbardziej oczekujesz?

Jak podoba Ci się Project Natal?

1. Kiepskawe - niezbyt mi szło, ale miałem z nią kontakt ledwie 10 minut. Chociaż gdyby to naprawdę było takie cudo, powinno od razu zaskoczyć.

2. Zasadniczo za - pod warunkiem, że dobrze. I kiedy zostaje angielska wersja do wyboru ;-)

3. Assassin's Creed 2, Star Wars: The Old Republic

4. Baaardzo! Niepokoi mnie tylko to, że zajmuje się tym Tsunoda, którego za bardzo nie cenię, jako faceta od potencjalnej rewolucji w świecie gier (dla mnie jest bardziej bling bling niż pracowita mówka)

ej yo. ej a dziś sobie przeglądam net w poszukiwaniu kawałka co przy nim z kumplami zamulaliśmy kiedyś tam 5-6 lat temu w gimnazjum jeszcze. no i wpisuje do wyszukiwarki jedyny fragment jaki pamiętam, czyli "chcę by na mego ptaszka mówili kolibrze, ale mówią emu przyglądając się jemu". Ej wpisałem i mi wyskakuje Świntuch. Świntuch = Tymon. Tymon = Hut. Ej doznałem jak to zobaczyłem, poważnie sie nie spodziewałem :P normalnie masz rispekt u mnie, u mojego kumpla dresa, i jeszcze u jednego którego niestety nie ma już między nami (w sensie że wyjechał).

Może wróci? Będą trzy respekty!

Witam!Jestem nowy na forum ale nie w dziale hip hopu wiec mam pare pytan doo Tymona :

1.Jak to sie stalo ze Twoje "ostre pióro" nie pisze dalej takich ciekawych recenzji jak np. kiedys o zespole WYP3 ?

2.Jak wspominasz ten beef ?

3.Czy ich diss "Fast food" odbierasz jako to ze nie umieja nagrac dobrego dissu czy jako to ze Cie zlekcewazyli i nie chcieli dac Ci sie wypromowac(moze nauczyli sie na bledach Liroya ktory odpowiedzial na diss Peji rownoczesnie umozliwiajac mu zaistniec w srodowisku hip hopowym) ?

4.W Twojej odpowiedzi na "Fast food" nawinales ze pokazesz jak osiagnales "perfekcje w ublizaniu", naprawde wg. Ciebie ten zalosny kawalek to pokazuje ?

P.S. Jesli usuniesz ten post lub na niego nie odpowiesz to znaczy ze nie jestes wogule pewien swojej pozycji a okrzykniecie Ciebie zwyciezca beefu ze Wzgorzem bylo totalna pomylka i ogolnie jestes wart nawijanai tylko o takich rzeczach jak na plycie "Swintuch". :]

Czemu miałbym usuwać ten post? A bycie pewnym swojej pozycji ma się nijak do odpowiadania na posty na forum.

1. Bo już nie piszę recenzji polskich płyt hip-hopowych. W CD-Action?

2. Nie wspominam.

3. Myślę, że nikt z nich wtedy tego nie analizował w taki sposób, jak ty teraz.

4. Żałosny albo i nie - twoje zdanie jest takie, kogo innego będzie pewnie inne. Każdy ma swoje zdanie, tak jak i dziurę w tyłku.

Czy jedziesz gdzieś na wakacje?

Nie.

Kto jak kto ale Ty Hut najprawdopodobniej jestes najlepiej poinformowanym czlowiekiem w Polsce w sprawie: czy pojawia sie nowe konsole w najblizszym czasie? Tzn. 1-2 lata, jakies przecieki, gossips?

Na pewno nie jestem. Myślę, że nic się nie będzie działo co najmniej 2 lata. Natal trochę odświeży PS3, Wii się za dobrze sprzedaje, żeby zmieniać generacje, Sony ma kłopoty finansowe. Są tacy, którzy wieszczą, że do 2013 nie będzie nowych konsol (poczytaj o tym na naszej stronie)

Wolisz grac w fpsy na konsoli ? Twoi redakcykni koledzy piszą ze "kombinacja myszy i klawiatury w shooterach jest niepobita" czy jakos tak.

Każdy ma swoje zdanie. Wolę, bo w ogóle wolę grać na konsoli. A dobrze zrobiony FPS na padzie działa wystarczająco dobrze. Niepobita jest za to na pewno w zastosowaniach skillowych/progamerskich - tam wymagana jest większa precyzja, niż w przechodzeniu CoD 4 na Normalu.

a ja się spytam dlaczego nie odpowiadasz :wallbash:

Na co?

Co myślisz o serii Call of Juarez? Według mnie, wyśmienite fpsy, szczególnie Więzy Krwi. A Ty co o tym sądzisz?

Wyśmienite to może przesada. Bardzo dobre, plus mają bonus do "podobania się", bo są rodzimej produkcji ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Grupie Operacyjnej, jak oceniasz ich utwory i czy słuchasz. Niektórzy zwyczajnie mieszają zespół z błotem. Ja, chociaż wolę ciężką muzykę i rap/HH omijam szerokim łukiem lubie czasem ich posłuchać.

Bo to taki zespół dla tych, którzy nie słuchają hip-hopu. Kabaretowy pop wykorzystujący w swoich nagraniach elementy rapowania. Jeśli słucham popu, to tylko profesjonalnego, więc GO nie słucham ;-)

Chciałem zrobić coś strasznego - Sprzedać Nintendo WII i kupić PSP. Na szczęście w porę się opamiętałem.

Udzielisz mi rozgrzeszenia?

Tak. Pokuta - zostaw sobie Wii i kup PSP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...