Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Ostatnio MOCNO uzależniłem sie od serii GTA. Gram od samego początku (od 1. części), robię wszystko co jest możliwe do zrobienia i wciąż mi mało. Pytanie brzmi: Czy dla dwóch odsłon tej serii wydanych na PSP opłaca się kupować tę konsolkę? Czy lepiej zainwestować w PS2, gdzie Vice City i Liberty City Storie również zostały wydane?

Oraz - GTA na Ds - warto tylko dla tej gry? Reszta produkcji z tej konsolki mnie nie ciekawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zakupić Xbox360 Premium, ale mam jeden problem. Mianowicie mój telewizor to stary Curtis z ogromną [beeep] i nieco wypukłym ekranem. Czy jakość gier będzie zauważalnie gorsza od tej z TV Full HD? I co najważniejsze, czy obraz będzie się wyświetlał poprawnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikul1991

Osobiście uważam że granie na x360 bez rozdzielczości min. 720i mija się z celem. Na twoim telewizorze jakość obrazu będzie fatalna.

Gry będą wyglądały jakbyś grał w 640x480. Poza tym w znakomitej większości gier będziesz miał duże czarne paski w górnej i dolnej części ekranu.

Ja z x360 korzystam nie na TV, lecz na zwykłym monitorze! Kupiłem nie dawno nowego Asusa 22' za nie całe 500zł.

Rozdzielczość max. jego to 1680x1050, ale jak ją wybiorę w x360 to mam niewielkie paski, które trochę mnie rozpraszają.

Aktualnie gram na 1280x720 i jakość obrazu jest świetna. Praktycznie niczym nie różni się od porządnej 42' plazmy na której poprzednio grywałem.

Już monitor CRT będzie lepszym wyborem (zdecydowanie lepsza grafika) od twojego TV.

Ja również mam do Ciebie pytanie:

Wiesz może czy gry od Techlanu tj. Dead Island i Warhound mają zamiar jeszcze wyjść (i czy wyjdą na x360)?

Myślałem, że po niewątpliwe udanej premierze CoJ:BiB Techland się za nie ostro weźmie.

Po dużej zapowiedzi Gema Dead Island strasznie się na tą grę napaliłem.

Poza tym baaardzo lubię Techland (choćby za Xpand Rally i CoJa).

Na GoLu można było przeczytać ostatnio, że tytuły są w produkcji i mają się całkiem dobrze.

Wiesz coś o tym???:):)

Ach, korzystając z okazji zadam Ci jeszcze jedno pytanie:)

Czy zgadzasz się z Qn'ikiem co do recenzji Velbet Assassina??

Może to ze mną jest coś nie tak, ale ta gra mnie naprawdę niesamowicie wciągnieła!!

Fakt, błędów i głupot jest tam co nie miara, ale to co najważniejsze - klimat , nieźle kopie!

Aktualnie jestem w przed ostatniej misji, w szpitalu, i do tego czasu gra mi się podoba gdzieś na 7, może nawet 7+.

Bardzo polubiłem główną bohaterkę, fabuła też mi się podobała. Myślę, że gdyby twórcy dysponowali większym budżetem, większość

nielogicznych zachowań i głupot była by do naprawienia. A bez nich ocenił bym grę znacznie wyżej. Osobiście czekam na Velvet Assassin 2, jeśli ma się pojawić..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem nowy na forum ale nie w dziale hip hopu wiec mam pare pytan doo Tymona :

1.Jak to sie stalo ze Twoje "ostre pióro" nie pisze dalej takich ciekawych recenzji jak np. kiedys o zespole WYP3 ?

2.Jak wspominasz ten beef ?

3.Czy ich diss "Fast food" odbierasz jako to ze nie umieja nagrac dobrego dissu czy jako to ze Cie zlekcewazyli i nie chcieli dac Ci sie wypromowac(moze nauczyli sie na bledach Liroya ktory odpowiedzial na diss Peji rownoczesnie umozliwiajac mu zaistniec w srodowisku hip hopowym) ?

4.W Twojej odpowiedzi na "Fast food" nawinales ze pokazesz jak osiagnales "perfekcje w ublizaniu", naprawde wg. Ciebie ten zalosny kawalek to pokazuje ?

P.S. Jesli usuniesz ten post lub na niego nie odpowiesz to znaczy ze nie jestes wogule pewien swojej pozycji a okrzykniecie Ciebie zwyciezca beefu ze Wzgorzem bylo totalna pomylka i ogolnie jestes wart nawijanai tylko o takich rzeczach jak na plycie "Swintuch". :]

Czemu miałbym usuwać ten post? A bycie pewnym swojej pozycji ma się nijak do odpowiadania na posty na forum.

1. Bo już nie piszę recenzji polskich płyt hip-hopowych. W CD-Action?

2. Nie wspominam.

3. Myślę, że nikt z nich wtedy tego nie analizował w taki sposób, jak ty teraz.

4. Żałosny albo i nie - twoje zdanie jest takie, kogo innego będzie pewnie inne. Każdy ma swoje zdanie, tak jak i dziurę w tyłku.

Niekoniecznie uznalbym to za bycie pewnym, redaktorzy lubia usuwac posty z niewygodna prawda :] A swojej pozycji jestes pewien tak jak tego czy to aby napewno Ty wygrales ten beef :]

2.Nie wspominasz uuu a to dlaczego ? Czyli jednak pocisk Wzgorza odcisnal w Tobie cos o czym niechcesz mowic.

3.Wydaje mi sie ze kazdy zdrowo myslacy czlowiek zajde sobie z tego sprawe.Napisales tak bo Cie rozszyfrowalem czy tylko tak zeby sie utarlo ze jednak zripostowales moje pytanie ?

4.A co do tej dziury w tylku to widze ze jednak trafilem z tym "Swintuchem", a to ze przegrales ten beef i to nawet przez duze "p" to nie tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Po przeczytaniu recenzji gry "Braid" w CD-Action autorstwa Huta, postanowiłem w grę zagrac, bo lubię gry logiczne, a przy okazji sprawdzić, czy gra rzeczywiście jest taka trudna, jak redaktor wielokrotnie to podkreślał.

Otóż mając 14 lat, nie ukrywam tego, przeszedłem grę BEZ zaglądania na youtube (jak redaktor przyznał, że sam kilkakrotnie sprawdzał tam rozwiązania zagadek), ani pomocy NIKOGO, absulutnie, przeszedłem całą grę. Nie powiem, że zagadki były łatwe, ale w kilka dni ukończyłem grę bez żadnej pomocy i bez dłuższego myślenia nad zagadkami (w przypadku tych trudniejszych wystarczyło 10 minut na rozwiązanie).

Z całym szacunkiem, Hut, ale to wstyd, żeby dorosły facet nie mógł poradzć sobie z grą, którą przeszedłem ja, uczęszczający dopiero do gimnazjum :) Nie mogłem sę powstrzymać, by o tym napisać, bo zastanawiałem się i doszedłem do wniosku że prędzej czy później jakiś uzytkownik powie o tym samym co ja.

Dlatego mam pytanie: czy pisząc recenzję tej gry byłeś szczery co do tego zaglądania na youtube i podkreślania poziomu trudności gry? Czy może jest to żart, bo ciężko mi uwierzyć? Na pewno nie jestem jedynym, który ma podobne odczucia :)

Aha, i mówiąc że ukończyłem grę, nie miałem na myśli dojście do 6 świata, tylko przejście wszystkich światów (od 1-6) na 100% + epilog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz patapony? Moim zdaniem to jedna z najfajniejszych gier na psp. Oczywiście jest jeszcze gow, gta, tekken itp. ale patapon zdecydowanie znajdzie sie w moim top 5 na psp. A jak jest u Ciebie ?

1. God of War

2. Loco Roco (1 & 2)

3. Tekken: Dark Resurrection

4. The Warriors

5. Ridge Racer

Ostatnio MOCNO uzależniłem sie od serii GTA. Gram od samego początku (od 1. części), robię wszystko co jest możliwe do zrobienia i wciąż mi mało. Pytanie brzmi: Czy dla dwóch odsłon tej serii wydanych na PSP opłaca się kupować tę konsolkę? Czy lepiej zainwestować w PS2, gdzie Vice City i Liberty City Storie również zostały wydane? Oraz - GTA na Ds - warto tylko dla tej gry? Reszta produkcji z tej konsolki mnie nie ciekawi.

Trudne pytania. Zależy jak MOCNE jest twoje uzależnienie. Jeśli na tyle duże, że chcesz wydać ok 600-700 złotych na DS-a, to pewnie tak, bo Chinatown Wars to świetna odsłona serii (w skrócie: jedynka, ale fabularnie i pod względem "otoczki" zrobiona jak IV). Ale - Chinatown Wars ma wyjść też na PSP, także możesz poczekać i kupić PSP z Chinatown i obiema odsłonami Stories. Podobno CTW ma też wyjść na PS2, ale to już jest niepewene. No i tak czy owak - wybierając między PS2 i PSP jednak wskazałbym na PSP, to platforma jeszcze z przyszłością (czego o PS2 nie można powiedzieć).

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zakupić Xbox360 Premium, ale mam jeden problem. Mianowicie mój telewizor to stary Curtis z ogromną dupą i nieco wypukłym ekranem. Czy jakość gier będzie zauważalnie gorsza od tej z TV Full HD? I co najważniejsze, czy obraz będzie się wyświetlał poprawnie?

Nie ma sensu kupować konsoli, żeby grać na starym telewizorze. mikul1991 to dobrze wyjaśnia - miałem Xboksa przez prawie rok na starym telewizorze i nie widziałem różnicy między ta konsolą a PS2. Dopiero po przesiadce na LCD zrozumiałem o co chodzi z tym całym next-genem.

Ja również mam do Ciebie pytanie:

Wiesz może czy gry od Techlanu tj. Dead Island i Warhound mają zamiar jeszcze wyjść (i czy wyjdą na x360)?

Czy zgadzasz się z Qn'ikiem co do recenzji Velbet Assassina??

Dead Island powstaje i będzie wielką produkcją, zdaje się, że mają poważnego wydawcę. Warhound może się nie ukazać.

Nie grałem, więc nie chcę się wypowiadać. Dużo jest gier, które mimo błędów są jednak po prostu "fajne", szczególnie dla osób, którym akurat przypasuje klimat. Może to jedna z nich? Recenzje musimy jednak pisać biorąc pod uwagę bardziej "obiektywny" odbiór.

PS. Jeśli ktoś przyczepi się sformułowanai "obiektywny" - nie rozmawiam na temat obiektywności/subiektywności w recenzjach, bo wszystko już na ten temat zostało powiedziane.

Witam!Jestem nowy na forum ale nie w dziale hip hopu wiec mam pare pytan doo Tymona :

1.Jak to sie stalo ze Twoje "ostre pióro" nie pisze dalej takich ciekawych recenzji jak np. kiedys o zespole WYP3 ?

2.Jak wspominasz ten beef ?

3.Czy ich diss "Fast food" odbierasz jako to ze nie umieja nagrac dobrego dissu czy jako to ze Cie zlekcewazyli i nie chcieli dac Ci sie wypromowac(moze nauczyli sie na bledach Liroya ktory odpowiedzial na diss Peji rownoczesnie umozliwiajac mu zaistniec w srodowisku hip hopowym) ?

4.W Twojej odpowiedzi na "Fast food" nawinales ze pokazesz jak osiagnales "perfekcje w ublizaniu", naprawde wg. Ciebie ten zalosny kawalek to pokazuje ?

Czemu miałbym usuwać ten post? A bycie pewnym swojej pozycji ma się nijak do odpowiadania na posty na forum.

1. Bo już nie piszę recenzji polskich płyt hip-hopowych. W CD-Action?

2. Nie wspominam.

3. Myślę, że nikt z nich wtedy tego nie analizował w taki sposób, jak ty teraz.

4. Żałosny albo i nie - twoje zdanie jest takie, kogo innego będzie pewnie inne. Każdy ma swoje zdanie, tak jak i dziurę w tyłku.

Niekoniecznie uznalbym to za bycie pewnym, redaktorzy lubia usuwac posty z niewygodna prawda :] A swojej pozycji jestes pewien tak jak tego czy to aby napewno Ty wygrales ten beef :]

2.Nie wspominasz uuu a to dlaczego ? Czyli jednak pocisk Wzgorza odcisnal w Tobie cos o czym niechcesz mowic.

3.Wydaje mi sie ze kazdy zdrowo myslacy czlowiek zajde sobie z tego sprawe.Napisales tak bo Cie rozszyfrowalem czy tylko tak zeby sie utarlo ze jednak zripostowales moje pytanie ?

4.A co do tej dziury w tylku to widze ze jednak trafilem z tym "Swintuchem", a to ze przegrales ten beef i to nawet przez duze "p" to nie tylko moje zdanie.

2. Nic we mnie nie odcisnął, ale co tu wspominać? Życie przynosi praktycznie codziennie dziesiątki ważniejszych spraw, niż jakaś pyskówka sprzed 10 lat. Uuu

3. LOL. W czym mnie rozszyfrowałeś? "utarlo ze jednak zripostowales moje pytanie"? Co to w ogóle znaczy? W skrócie: jest grupa ludzi, którzy robią pewne rzeczy, mniej lub bardziej udane, ale je robią. I jest grupa ludzi, która siedzi na forach się w nie wczuwa, strugając z siebie mędrków, bo sami nic nie robią.

4. Super, bardzo się cieszę, że masz swoje zdanie. Co do przegrania czy wygrania - zupełnie mnie to nie zajmuje. Ale jeśli wywołujesz ten temat - Wzgórze w żaden sposób nie odpowiedziało "na płycie", pozwolili sobie natomiast na kilka telefonów po nocach, w których mi grozili na róże sposoby. Sam sobie odpowiedz kto wygrał, a jak się sprawa skończyła piszę gdzieś wcześniej w tym wątku forum.

Witam wszystkich użytkowników forum.

Po przeczytaniu recenzji gry "Braid" w CD-Action autorstwa Huta, postanowiłem w grę zagrac, bo lubię gry logiczne, a przy okazji sprawdzić, czy gra rzeczywiście jest taka trudna, jak redaktor wielokrotnie to podkreślał.

Otóż mając 14 lat, nie ukrywam tego, przeszedłem grę BEZ zaglądania na youtube (jak redaktor przyznał, że sam kilkakrotnie sprawdzał tam rozwiązania zagadek), ani pomocy NIKOGO, absulutnie, przeszedłem całą grę. Nie powiem, że zagadki były łatwe, ale w kilka dni ukończyłem grę bez żadnej pomocy i bez dłuższego myślenia nad zagadkami (w przypadku tych trudniejszych wystarczyło 10 minut na rozwiązanie).

Z całym szacunkiem, Hut, ale to wstyd, żeby dorosły facet nie mógł poradzć sobie z grą, którą przeszedłem ja, uczęszczający dopiero do gimnazjum :) Nie mogłem sę powstrzymać, by o tym napisać, bo zastanawiałem się i doszedłem do wniosku że prędzej czy później jakiś uzytkownik powie o tym samym co ja.

Dlatego mam pytanie: czy pisząc recenzję tej gry byłeś szczery co do tego zaglądania na youtube i podkreślania poziomu trudności gry? Czy może jest to żart, bo ciężko mi uwierzyć? Na pewno nie jestem jedynym, który ma podobne odczucia :)

Aha, i mówiąc że ukończyłem grę, nie miałem na myśli dojście do 6 świata, tylko przejście wszystkich światów (od 1-6) na 100% + epilog.

Gratuluję! Może miałem wtedy kaczą febrę? Dla odmiany w recenzji dość podobnej gry Trine (w sumie też polecam, jeśli lubisz takie gry), narzekam na za niski poziom trudności.

Co tam u Huta Akszynowskiego? :)

Dramat. Skończyła się wersja recenzencka, którą dostaliśmy przed premierą od EA, a sejwy nie chcą się widzieć ze sklepową. A chciałem, żeby Hut był z nami przez wszystkie kolejne dodatki. Dlatego po deadline chce się zabrać za "skomaptybilizowanie" starych sejwów z polską, pudełkową wersją gry. Mam nadzieję, że się uda.

Hut 36 str. 167 nr Cd-Action. Nie zaczynamy zdania od "A więc"

A więc tak pewnie mówiła ci twoja pani od polskiego i zasadniczo miała rację, ale pewnie wspominała też, że czasem można pozwolić sobie na świadome nagięcie zasad języka polskiego, aby uzyskać określony efekt" literacki".

Scyzoryk, Fistashi - Koniec flejmu bo polecą osty.

Eeee, nie wiem, co napisał Fistashi, ale Scyzoryk jeszcze się chyba trzyma w ryzach. Ma jakieś tam poglądy, ale nie są one szczególnie obraźliwie - ani szczególnie obraźliwie wyrażane.

możesz mi powiedzieć, czy lepsza na PSP jest FIFA 09 czy PES 2009? I czy mógłbys mi doradzic jakis tytuł na tą konsolę?;)

Trudno mi powiedzieć, nie grałem w FIFA 09 na PSP, natomiast wersja PES 2009 jest niezła, choć trochę taka, jak poprzednia.

Jak oceniasz dziewczyny z tego rocznych E3, w porównaniu do lasek z poprzednich lat;)?

Było ich mało, więc nie ma co porównywać. Wcześniej były fajniejsze. Poza tym na E3 obowiązuje taki styl hostess- kalifornijskie niespełnione-aktorki z tanich serialów, wszystkie wyglądają dość podobnie i mało naturalnie.

pytanie kieruję do Ciebie, bo z tego co pamiętam masz raczej wyższe stanowisko niż "szeregowcy". Czy jest choćby najmniejsza szansa, żebyście postawili na swoich (wynajmowanych?) serwerach Apache Tomcat?

Maluśka.

Masz jakieś konsole np.PS2 lub nineto

Nineto nie mam, ale PS2 tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak wygląda wasza droga na jakiś zamknięty pokaz(ciągle się chwalicie że pierwsi w polsce i takie tam)? jesteście zapraszani,sami się wpraszacie czy jak to wygląda? Może producencji wybierają z każdego kraju magazyn dzięki któremu będzie możliwe zapromować daną gre w kraju?

Czy ty lub któryś z redaktorów był w Lubinie w największej galerii handlowej na dolnymśląsku "Cuprum Arena"? http://pl.wikipedia.org/wiki/Cuprum_Arena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ dujcie se na luz ! Jestem na forum od paru dni, ale nie wiem czemu dajecie biednemu Hut'owi tyle bezsensownych pytań. Współczuje CI Hut. On jest tylko człowiekiem pracującym w redakcji, który gra w gry i pisze recenzje. Zazdroszczę mu tylko grania w nowe ciekawe gierki. Ale bym na jego miejscu z chęciom niektórym nie odpisywał w cale.

Pozdro HUT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o takim systemie głosowania (bo znowu dzieje się źle :/):

Po zakończeniu zgłaszania prac jest zakładany nowy temat, w jego pierwszym poście są pokazane WSZYSTKIE zakwalifikowane prace. Głosowanie odbywa się poprzez NAPISANIE postu (w jego treści użytkownik pisze, na którą pracę oddaje głos, ZAKAZANE jest głosowanie biorących udział). Potem następuje liczenie. Usługa dostępna po X postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak wygląda wasza droga na jakiś zamknięty pokaz(ciągle się chwalicie że pierwsi w polsce i takie tam)? jesteście zapraszani,sami się wpraszacie czy jak to wygląda? Może producencji wybierają z każdego kraju magazyn dzięki któremu będzie możliwe zapromować daną gre w kraju?

Czy ty lub któryś z redaktorów był w Lubinie w największej galerii handlowej na dolnymśląsku "Cuprum Arena"? http://pl.wikipedia.org/wiki/Cuprum_Arena

1) Różnie to wygląda - zwykle wybierają największe medium z danego kraju, czasem robi "licytację" na zasadzie które medium da więcej. A czasem się sami wpraszamy - lub sami sobie wymyślamy temat i go realizujemy.

2. Tylko przejeżdżałem obok ;-)

Co powiesz o takim systemie głosowania (bo znowu dzieje się źle :/):

Po zakończeniu zgłaszania prac jest zakładany nowy temat, w jego pierwszym poście są pokazane WSZYSTKIE zakwalifikowane prace. Głosowanie odbywa się poprzez NAPISANIE postu (w jego treści użytkownik pisze, na którą pracę oddaje głos, ZAKAZANE jest głosowanie biorących udział). Potem następuje liczenie. Usługa dostępna po X postach.

Co to znaczy dzieje się źle? Nie przesadzajmy, te konkursy to nie sprawa życia i śmierci. A zaproponowana przez ciebie opcja niczego nie rozwiąże, poza tym pilnowanie zasad/liczenie itd to zajęcie na dwa dni - już teraz zrzucanie fotek zajmuje 2 godziny. Olszes - Owiec - nie zawsze musicie wygrywać ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, mea culpa :)

W ś.p. Clicku recenzowałeś dodatek do Gothica 3. To jednorazowy kontakt z tą serią, czy może jesteś jej fanem od dawna? Jaka część przypadła Ci do gustu najbardziej? Jaka jest Twoja ukubiona gildia?

I dzieki za porady na temat serii GTA :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przesłuchać "Szelmę" i jestem pod wrażeniem. Jak na nielegal, pierwszą płytę wypada bardzo zacnie. W jednym z utworów rymujesz, ze 'poezja tego miasta głęboko w moich żyłach', a rozwinięcie tej myśli pojawia się w "Zmysłach". Widać też początki świntuszenia w "Sij Pałe".:)

Na płycie występuje jakiś raper, który... sepleni? Czasami ciężko go zrozumieć, współpracujecie jeszcze? Myślę, że byliście dość rozpoznawalni po wydaniu "Szelmy", ty ze swoim ehhhR, a kolega z seplenieniem.:)

Na "Zmysłach" podoba mi się bardzo jak rapuje "Jarosz", nagrał coś sam? Chętnie bym posłuchał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Hut , pisze do Ciebie bo nie moge zrozumiec czemu tak żle napisałeś o filmie Zacka Snydera Watchmen , według mnie był rewelacyjny , primo nie jest to zwykły film jak Spider Man czy inny x-man , tylko dojrzała historia o dojrzałych superbohaterach ,którzy borykaja sie z normalnym problemami jakie spotykaja normalnych ludzi ,Secundo nie wiem czy oczekiwałeś od tego filmu jakis niezwykłych efektów specjalnych , spotkałem sie z opiniami roznych osób i niektórzy mówia ,że w filmie nic sie nie dzieje , no jak sie nic nie dzieje , ciągle cos sie dzieje , są tutaj bardzo dobre dialogii , a scen walki tez nie braknie , a juz szczytem jest , jak ktos narzeka ,zefilm za długii , własnie taki miał byci taki jest , to nie jest 120 minutowa budzetówka , dla rozwydrzonych bachorówale , intelignetne kino dla powaznie podchodzacych do sprawy widzów. Jaka była twoja , ulubiona scena , bo moja to ta w , której Rorschach prowadzi przemiła konwersacje z psychologiem , ogólnie ta psychodelczna charakterystyka rorsacha , czasmi wzbudza przerażenie niczym Ledger w Dark Knight, nie chce żebyś sie w jakis sposób obrazał za mojego posta , natralnie kazdy ma prawo do swojego zdania , ale ja po prostu nie zgadzam sie z twoja recenzja . A tak ogólnie to bardzo lubie twoje recki i ogólnie to jakim jestes, oby tak dalej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką grę teraz czekasz najbardziej? Zakochałeś się w APB, tak jak ja? :P I jak myślisz - czy gracz na wysokim poziomie nie będzie widział tego "rozrabiającego" nowicjusza? Bo tego rozumiem - gra wysyła teoretycznie równych umiejętnościami, ale czy jak jedzie miastem doświadczony policjant może się włączyć do walki? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...