Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

W ś.p. Clicku recenzowałeś dodatek do Gothica 3. To jednorazowy kontakt z tą serią, czy może jesteś jej fanem od dawna? Jaka część przypadła Ci do gustu najbardziej? Jaka jest Twoja ukubiona gildia?

Nie, jednorazowy oczywiście, że nie. Gram w Gothica od początku, najbardziej podobała mi się trójka. Tylko nie rozumiem nigdy pytania o gildie, które zadaje każdy Gothic-o-fan. Dlaczego to takie ważne? ;-)

Olszes - Owiec - nie zawsze musicie wygrywać ;-)

Ekhm, ja jeszcze nigdy nic... no wiesz :laugh:

Naprawdęęęęęęę?

1. Udało mi się przesłuchać "Szelmę" i jestem pod wrażeniem. Jak na nielegal, pierwszą płytę wypada bardzo zacnie. W jednym z utworów rymujesz, ze 'poezja tego miasta głęboko w moich żyłach', a rozwinięcie tej myśli pojawia się w "Zmysłach". Widać też początki świntuszenia w "Sij Pałe".:)

2. Na płycie występuje jakiś raper, który... sepleni? Czasami ciężko go zrozumieć, współpracujecie jeszcze? Myślę, że byliście dość rozpoznawalni po wydaniu "Szelmy", ty ze swoim ehhhR, a kolega z seplenieniem.:)

3. Na "Zmysłach" podoba mi się bardzo jak rapuje "Jarosz", nagrał coś sam? Chętnie bym posłuchał.

1. Dzięki!

2. To WSZ, swego czasu bardzo aktywny na wrocławskiej scenie hip-hopowej. Ale byśmy zrobili duet - jeden bez "er", drugi sepleniący... jak zespół akrobatów, z których jeden by nie miał nogi, a drugi ręki ;-)

3. Oczywiście - oficjalnie wyszły płyty "Tyle Spraff" zespołu Sfond Sqnksa i pewien bardzo unikalny projekt o nazwie "Osa da Gnoi". Ale najlepsze są nielegale - "Dusza podziemia" i nowy projekt, który mam nadzieję niedługo wyjdzie, więc na razie nie zdradzam.

cześć Hut , pisze do Ciebie bo nie moge zrozumiec czemu tak żle napisałeś o filmie Zacka Snydera Watchmen

[...]

dojrzała historia o dojrzałych superbohaterach ,którzy borykaja sie z normalnym problemami jakie spotykaja normalnych ludzi

[...]

oczekiwałeś od tego filmu jakis niezwykłych efektów specjalnych

[...]

intelignetne kino dla powaznie podchodzacych do sprawy widzów.

[...]

Jaka była twoja , ulubiona scena , bo moja to ta w , której Rorschach prowadzi przemiła konwersacje z psychologiem

[...]

nie chce żebyś sie w jakis sposób obrazał za mojego posta , natralnie kazdy ma prawo do swojego zdania

Wszystko napisałem w recenzji. Moim zdaniem ta dojrzała historia działa jako komiks -film operuje innymi środkami i inaczej traktuję facetów w rajtuzach na kartach komiksu, a inaczej na ekranie. Zamiast inteligentnego kina - dla mnie - film ten z każdą kolejną minutą zmierzał w stronę autoparodii i niezamierzonego komizmu, co stało się męczące pod koniec - bo on naprawdę jest za długi. Polecam za to komiks - jest świetny. Efektów nie oczekiwałem, nie dla nich chodzę do kina. No i oczywiście Rorsach rządzi, a za takie posty się nie obrażam, bo i o co?

1.Grałeś w gre World in Conflict i w jej dodatek ?

2.Czy czytałeś kiedyś książki M.Connely ?

3. Jest to mój ulubiony pisarz

1. Tylko w podstawkę - ale długo.

2. Nie.

3. Haruki Murakami, poza tym m.in. Pielewin, Keret, Houellebecq - nie było jeszcze tego pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz przygodówki czy raczej jesteś za grami, które dostarczają adrenaliny?

Grasz w samochodówki? Jeśli tak, masz jakąś kierownicę?

Grasz w Simsy, ale raczej tak z przymusu i z niesmakiem, że inni grają w inne, lepsze tytuły, a Ty musisz zaspokajać potrzeby sima i chodzić do pracy, czy raczej z przyjemnościa?

Długo pracujesz w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na czym byłeś ostatnio w kinie? Jakie są twoje wrażenia odnośnie tego filmu?

2.Chodzisz czasem do teatru? Może polecisz jakąś sztukę?

3.Wolisz kino czy teatr?

PS. No, chyba że opera... :tongue:

1. Przed chwilą na "Galeriankach". Naiwny, choć jak na polską produkcję, dość znośny film o małolatach dających d... za fanty (np. jeansy).

2. Dość często. We Wrocławiu? Ostatnio nie ma niczego dobrego na deskach w moim mieście. Byłem ostatnio na dość niezłej sztuce w Warszawie, w Teatrze Polonia Krystyny Jandy, "Boska!". A we Wrocławiu ostatnio na "Pasażerce" we Współczesnym. Niech będzie, że też ok.

3. Nie za bardzo potrafię to porównać - to jednak inne formy ekspresji

Na jaką grę teraz czekasz najbardziej? Zakochałeś się w APB, tak jak ja? :P I jak myślisz - czy gracz na wysokim poziomie nie będzie widział tego "rozrabiającego" nowicjusza? Bo tego rozumiem - gra wysyła teoretycznie równych umiejętnościami, ale czy jak jedzie miastem doświadczony policjant może się włączyć do walki? :D

Ja jestem pierwszym nakręcaczem na APB w redakcji, wmawiam chłopakom, że to będzie gra większa od World of Warcraft - więc tak, zachwyciłem się. A co do weteranów-nowicjuszy - ponieważ graczy będzie dużo, gra wyśle weterana na nie jednego nowicjusza, a ich gang. A co do dołączania się - myślę, że będzie można to robić, ale np. za mniej XP-ków niż w przypadku wykonywania zleconego zadania.

1.Lubisz przygodówki czy raczej jesteś za grami, które dostarczają adrenaliny?

2. Grasz w samochodówki? Jeśli tak, masz jakąś kierownicę?

3. Grasz w Simsy, ale raczej tak z przymusu i z niesmakiem, że inni grają w inne, lepsze tytuły, a Ty musisz zaspokajać potrzeby sima i chodzić do pracy, czy raczej z przyjemnościa?

4. Długo pracujesz w CDA?

1. Lubię, ale nie gram. No chyba, że w powrót Monkey Island, albo jakieś takie dziwne, niezależne rzeczy.

2. Gram i to dużo, ale jestem zręcznościowym graczem samochodówek - wolę grać na padzie.

3. Nie ma lepszych gier niż Simy, to mi koledzy zazdroszczą, że w nie gram.

4. Przeraziłem się ostatnio, jak policzyłem, że w naszej firmie jestem już 9 lat. A w CD-Action pewnie z 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałem się jak się czujesz... że, no wiesz - mało osób cie słucha. Spójrzmy chociażby na LastFMa - dość skromna biblioteka. ;'d

No i sprawa, która intrygowała mnie odkąd tylko dowiedziałem się, iż "Zmysłów 5" jest twojego autorstwa (a było to kilka lat temu). Oto fragment "Będę Tam":

"Będę tam za lat 15 czy 20

Wielu z nas już się przeniesie na przedmieścia

(...)

Kiedy hiphopowe głowy naznaczą siwe włosy albo łysiny"

Płyta wyszła w 2001 roku. A trzeba przyznać, że już na zdjęciach z targów E3 w 2005 roku chwaliłeś się swoją... "fryzurą". :'D

Swoją drogą, jest to w tej chwili jedyna hiphopowa polska płyta, do której wracam - prawdziwy majsterszyk. Gratuluję stworzenia takiego dzieła. Poezja.

Edit:

Przeraziłem się ostatnio, jak policzyłem, że w naszej firmie jestem już 9 lat. A w CD-Action pewnie z 8

Z tego co pamiętam, twe nazwisko zaczęło pojawiać się w stopce dopiero koło 2004 roku... mylę się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałem się jak się czujesz... że, no wiesz - mało osób cie słucha. Spójrzmy chociażby na LastFMa - dość skromna biblioteka. ;'d

No i sprawa, która intrygowała mnie odkąd tylko dowiedziałem się, iż "Zmysłów 5" jest twojego autorstwa (a było to kilka lat temu). Oto fragment "Będę Tam":

"Będę tam za lat 15 czy 20

Wielu z nas już się przeniesie na przedmieścia

(...)

Kiedy hiphopowe głowy naznaczą siwe włosy albo łysiny"

Płyta wyszła w 2001 roku. A trzeba przyznać, że już na zdjęciach z targów E3 w 2005 roku chwaliłeś się swoją... "fryzurą". :'D

Edit:

Przeraziłem się ostatnio, jak policzyłem, że w naszej firmie jestem już 9 lat. A w CD-Action pewnie z 8

Z tego co pamiętam, twe nazwisko zaczęło pojawiać się w stopce dopiero koło 2004 roku... mylę się?

1. Eeee, słucha, nie słucha - bardzo się tym nie przejmuję. Na szczęście moje życie nie zależy od tego, ile osób mnie słucha (jak np. życie Steczkowskiej), więc może ich być nie za wielu tych fanów. Dzięki temu możemy organizować sobie takie zloty - ja i moich 3 fanów ;-)

2. Nie pamiętam, wtedy jak to pisałem chyba jeszcze nie było tak źle. Poza tym to nie piosenka o mnie, ale o "wielu z nas" ;-)

3. Nie sprawdzałem, a nie mam pod ręką Actionów. Trafiłem do pisma .net, ale myślę, że szybko zacząłem pisać od CDA, z rok po rozpoczęciu pracy, może z dwa. Zapewne w stopce się pojawiłem dopiero wtedy, kiedy zasłużyłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pierwszym nakręcaczem na APB w redakcji, wmawiam chłopakom, że to będzie gra większa od World of Warcraft - więc tak, zachwyciłem się. A co do weteranów-nowicjuszy - ponieważ graczy będzie dużo, gra wyśle weterana na nie jednego nowicjusza, a ich gang. A co do dołączania się - myślę, że będzie można to robić, ale np. za mniej XP-ków niż w przypadku wykonywania zleconego zadania.

Hmm, ciekawi mnie też, jak w przypadku samochodów policjantów - przecież nowych "do kolekcji" raczej nie będą mogli ukraść z kolekcji, jedynie chyba będą "skazani" na te skonfiskowane przestępcom. No, bo chyba będzie mieć garaż... No i ciekawi mnie fakt "czasu wolnego" wśród policjantów - w momencie, kiedy nie będą robić misji. Przestępcy mogą w tym czasie np. napaść na sklep, a policja? Skazana na bierne czekanie na jakąś złodziejską akcję i będą musieli zadowolić się jazdą po mieście? Co o tych dwóch dziwnych problemo-zastonowieniach sądzisz? :chytry:

Liczę też na jakieś zasadzki, typu, że zaczaję się w sklepie/przed komisariatem i wezmę delikwenta z przyczajki... :D

I jeszcze troszkę pytań, jeśli można :) :

Masz zamiar puszczać swoje piosenki w grze? Wiadomo, że będzie współpraca z Last.fm, więc... :)

Wiesz już, po której stronie barykady się opowiesz?

Liczę też na obszerne artykuły (zwłaszcza Twojego autorstwa ^^) na temat tej produkcji. Też liczę, że będzie lepsze od WoWa - zwłaszcza, jakby nie było abonamentu... :)

Pozdrawiam! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz być tak miły i przekonać siebie oraz redakcyjnych kolegów o udzielenie sie w tym forumowym temacie?

http://forum.cdaction.pl/Nasze-Top-10-t41642.html

Powiedzmy, że to taka namiastka Magazynu z pisma, gdzie można wspomnieć o starszych produkcjach. No i wydaje mi się, że dla czytelników CDA to ciekawe co czytają redaktorzy. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hmm, ciekawi mnie też, jak w przypadku samochodów policjantów - przecież nowych "do kolekcji" raczej nie będą mogli ukraść z kolekcji, jedynie chyba będą "skazani" na te skonfiskowane przestępcom.

2. ciekawi mnie fakt "czasu wolnego" wśród policjantów...

3. Masz zamiar puszczać swoje piosenki w grze? Wiadomo, że będzie współpraca z Last.fm, więc... :)

4. Wiesz już, po której stronie barykady się opowiesz?

5. Liczę też na obszerne artykuły (zwłaszcza Twojego autorstwa ^^) na temat tej produkcji. Też liczę, że będzie lepsze od WoWa - zwłaszcza, jakby nie było abonamentu... :)

1. Nie widziałeś nigdy filmu sensacyjnego, w którym policjant zgarnia jakieś auto z ulicy, żeby ścigać przestępców?

2. Mam nadzieję, że ludzi będzie w APB grało tylu, żeby cały czas było co robić

3. Nie wiem, chyba nie.

4. Też nie. Najchętniej zrobiłbym sobie dwa konta.

5. O właśnie - muszę się przypomnieć realtime worlds, żeby nas dopuścili do bety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "koledzy" :P z redakcji mocno Ci dokuczają bo gra Pan w The sims itp.?? bo Panie Hut-cie??(nigdy nie byłem dobry z ortografii) biorę mojego 8 letniego brata na klate:p więc jeśli Smuggler będzie dokuczał to Pan do mnie dzwoni i ekipa pierwszego pierd****ęcia wbija się do Wrocławia:p

A i co Pan uważa na temat Nasza-Klasa.pl bo moim zdaniem jest to fajny portal lecz chcę przejść do rękoczynów gdy ktoś ma xxxx znajomych z czego połowę ledwie zna i chwali się ze ma tylu znajomych i wyśmiewa tych którzy mają xx znajomych.

Pozdrawiam mojego ulubionego redaktora:P

TROCHĘ WAZELINY NIE ZASZKODZI:d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie parę pytań:

- W jakiej wersji masz X360 ( arcade, premium, elite )

- Ile masz punktów Gamerscorera

- Co sądzisz o PSP Go ( brak nośnika UMD i takie tam )

- Premium

- 12 z hakiem - Gamertag: Foch77

- Takie tam urządzenie, uważam, że Sony nieładnie prowadzi tę platformę i grubo się na tym przejedzie (przy udziale Apple'a).

Witaj.

1. Jak ci się podoba moja fotka ? :laugh:

2. Skąd masz pomysły na te różne konkursy ? :cool:

1. Niezbyt, nigdy nie lubiłem tego kota, tym bardziej, że w polskiej wersji miał fatalny dubbing.

2. Z głowy ;-)

Oglądałeś "Symetrię"?:)

Co jak co, ale ta parodia to mistrzostwo świata, pogięło mi porty. Kołcz świetnie zagrał.

Symetrię tak, parodii nie. Chłopaki mają fantazję, fajnie się bawią. I dobrze!

TROCHĘ WAZELINY NIE ZASZKODZI:d

Ale i nie pomoże ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj 2 szybkie pytania

1 Grasz może w multi call of duty 4 modern warfare jak tak na jakim serwerze bym się z tobą zmierzył

2 Masz może zainstalowane X-Fire i masz taka sama ksywkę Hut to cie zaproszę do znajomych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Hucie ;)

Dzisiaj przychodzę do ciebie z pytaniem takim oto:

Czy masz gdzieś w czeluściach swojego archiwum instrumentale z płyty Świntuchowej? Nie ukrywam, że te bity strrrasznie mi sie podobają i pod kilka z nich sam spróbowałbym coś nagrać :) Jest szansa żebyś je jakoś potajemnie udostępnił? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem nowe CDA i mam do Ciebie pytanie odnośnie nowego HP [gry]. O ile pamiętam poprzednia część nawet Ci się spodobała i w ramce dałeś bodaj 7 czy nawet 8. Tym razem ramki nie ma, a jedyny Twój komentarz to ten w GW, iż to półgra. W czym KP jest gorszy od ZF wg Ciebie? Szczerze to ta krytyka ciut mnie zdziwiła - średnia na PC to 73% [GameRankings], czyli wychodzi na to, że jest to najlepsza część sagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w numerze(nieważne którym) CD-action będzie zamieszczona recenzja edycji kolekcjonerskiej Call of Duty:Modern Warfare 2 która będzie w dużym pudle, z metalowym pudelkiem od gry ,soundtrackiem,i najważniejsze z NOKTOWIZOREM!Pytam się o to dlatego bo ta wersja gry ma nie być preznaczona (buuuu) na pc. PS.Nawet gdyby była to jej (największym) minusem niewątpliwie byłaby cena (dość słona) w wysokoście 600zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hut!! ;] Przeczytałem z dzisiejszego swieżutkiego CD-ACTION tekst , który najbardziej chyba mnie

ciekawił z racji zainteresowania biegłego serią Fifa ;]

Mam pytanie , gdyż po tekście nie wiem czy foradzasz zakup nowej fify 10 czy wręcz

przeciwnie uważasz , że pre ordera sobie podarować i 140 zl zainwestowac w inny sposób ;]??

Jeszcze jedno co uważasz na temat Gry Lost , która można kupić w Extra Grze za 19.99 polecasz zakup,

bo już nie pamiętam recki czy ta gra była dobra;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...