Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Eazy-E vs. Dr.Dre&Snoop Dogg - jeden z najsławniejszych beefów w historii, po której stronie stajesz?

Podobają ci sie klasycznie cadillaki, takie jak na amerykanskich teledyskach lat 90? :D

Z Polskiego podziemia - znasz kogoś? Lubisz? VNM może, Smarki Smark? : )

Uważasz że w wieku 'nie-koniecznie-dorosłym', czyli 15-16 lat można zrobić dobry rap? Sam taki tworzę i zastanawiam się, czy rozsądnym byłoby się wynurzyć ;)

Pozdro i licze na odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: czy mówi Ci coś ksywa Ww10s bądź WuWunio? Jeżeli znasz jego twórczość, to co o niej sądzisz?

Nic. Jest sens szukać na YouTube?

Czy kiedykolwiek słuchałeś zespolu Bomfunk MC's ? Jeśli tak, to co o nich sądzisz?

Słyszałem. Nie przepadam.

Jakie masz plany wakacyjne ? I czy Twój urlop pozwoli ci na jakiś dalszy wyjazd czy raczej na pokręcenie się po kraju ?

I jakiej marki masz samochód ? Zgaduje że Opel :D

Plany wakacyjne - żadne. W tym roku zdaje się, że nigdzie nie pojadę - więc pewnie wszystkie growe zaległości zaliczę.

Ten z testu Samsunga - ale sprzedaję. Zainteresowany?

1. Eazy-E vs. Dr.Dre&Snoop Dogg - jeden z najsławniejszych beefów w historii, po której stronie stajesz?

2. Podobają ci sie klasycznie cadillaki, takie jak na amerykanskich teledyskach lat 90? :D

3. Z Polskiego podziemia - znasz kogoś? Lubisz? VNM może, Smarki Smark? : )

4. Uważasz że w wieku 'nie-koniecznie-dorosłym', czyli 15-16 lat można zrobić dobry rap? Sam taki tworzę i zastanawiam się, czy rozsądnym byłoby się wynurzyć ;)

1. Beef ale taki koleżeński - obaj wypłakiwali się potem przy szpitalnym łóżku Eazy'ego. Ale muzycznie oczywiście zwycięstwo po stronie Dre.

2. Oczywiście ;-)

3. Smarki Smark jest ok. Podoba mi się czołówka polskich fristajlowców - Tetris, Procentee, itd. Jest taki spoko ziomek z Jeleniej Góry - ale ksywki nie pamiętam.

4. Można, ale to trudne. Dla mnie w rapie musi być jakiś przekaz, albo jakaś prawda, albo coś naprawdę oryginalnego - a o te rzeczy najtrudniej w tym wieku. Ale wynurzaj się!

Miałeś okazję posłuchać nowej płytki Eminema ? Jakie wrażenia, ewentualnie utworki które przypadły Ci do gustu? Pozdrawiam

No właśnie jeszcze nie. Ostatnio za dużo gram ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Procenta, zauważyłem że ma taką samą (podobną ?) wadę wymowy jak twoja i w sumie uczynił z niej swój znak rozpoznawczy. Nie myślałeś żeby zacząć pisać teksty z literą "r" ? Oczywiście nie po to żeby upodabniać się do Procenta tylko żeby właśnie ta cecha była twoja charakterystyczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo ładne, gdybym miał na zbyciu troszku kasy to bym kupił :D

ale nawet nie mam prawka ;f

A odnośnie testu samsunga - kim była ta osoba która kręciła wtedy gdy przeprowadzałeś test z wypraniem telefonu w pralce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nie. Ostatnio za dużo gram ;-)

Ojojoj to trzeba nadrobić drogi Hucie :) Moim zdaniem kawał kozackiej płyty stworzył Eminem (tradycyjnie)

I jeszcze 2 pytania :

1. ulubiony drink, ewentualnie browar (a najlepiej oba)

2. Zastanawiamy się z współlokatorem: Czy jako jednemu z twórców CDA czyta Ci się je tak samo zaje*****e jak nam fanom ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na forum, żeby dowiedzieć się czy lubisz kebaby! Lubisz?

Wolę gyrosy (tzn. z mięsa kurczaka). Właściwie uwielbiam gyrosy, ale staram się ich za dużo nie jeść. We Wrocławiu warta polecenia jest gyrosiarnia Petra.

Jakie najbardziej typy gier lubisz ? :blush:

Dobre gry lubię głównie. Samochodówki, open-worldy (Prototype, mimo pierwszych zastrzeżeń, rządzi), FPS-y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Hucie, pytan kilka:

1. Pogodziles sie juz ze Wzgorzem? :)

2. Dalej podtrzymujesz teze o ich calkowitym braku umiejetnosci? Przeciez oni sporo zrobili dla rozwoju hh w Polsce

3. Jak czesto logujesz sie na PSN? Wyslalem C i zaproszenie, moj PSNid Sandro17ACM

4. Jeszcze gdt c czytalem Clicka, w stopce do nazwisk niektorych redaktorow byly rzone teksty, do Twojego w ktoryms numerze bylo "kibic Arsenalu". Dalej sympatyzujesz z tym klubem, czy juz Ci przeszlo? :)

5. Zapewne znasz serie GTA. Od czasow 3, w kazdym (poza VC) bylo hip hopowe radio, w 4 nawet 2. Ktore z nich uwazasz za najlepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna Impreza w Renomie ;]

Zauważyłem że jesteś takim redakcyjnym prowadzącym imprezy(PGA, teraz to), ale to dobrze bo świetnie się spisujesz w tej roli.

Szkoda że nikt nie spytał się twórców o sławną misję z tytanowymi końmi przebijającymi budynki. Turniej też świetny, techland wygrał ale i tak jesteście najlepsi(oni są jacyś tacy sztywni. Turniej z czytelnikami udany, ale szkoda że nie graliście do końca, ostanie grupy(w których byłem, nie zdążyli sprawdzić swoich sił przeciwko wam.

Konkursy fantastyczne, lecz gdyby był Qn`ik pozamiatałby te wszystkie klacze ;P.

Ja mógłbym wygrać w konkursie na najwyższego czytelnika ;]. Niestety takiego nie przewidzieliście(no cóż, może następnym razem)

100 km przejechane autobusem do wrocka (tylko i wyłącznie na waszą imprezę) z mojej skromnej miejscowości były tego warte(koszulka pasuje jak ulał) ale gdybym wygrał grę nie obraziłbym się ;P Dziękuje za autograf

Czy zdjęcia i materiały video które robiliście pojawią się w jakiejś formie do wzglądu dla wszystkich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan kilka:

1. Grywasz jeszcze w Burnout Paradise: The Ultimate Box?

2. Komu kibicujesz w ekstraklasie?

3. Masz jakas konsole?

1. Rzadko, ale zbieram się do zakupienia ostatnich dodatków.

2. WKS Śląsk!

3. Mam.

Czy gdybyś miał szanse pracować w np. gazecie wyborczej za większe pieniądze czy zdecydował byś się zmienić pracę? Uzasadnij.

Nie wiem. W CD-Action mi dobrze, mamy fantastyczną ekipę, a nie wszystko można kupić za pieniądze. Raczej nie.

1. Pogodziles sie juz ze Wzgorzem? :)

2. Dalej podtrzymujesz teze o ich calkowitym braku umiejetnosci? Przeciez oni sporo zrobili dla rozwoju hh w Polsce

3. Jak czesto logujesz sie na PSN? Wyslalem C i zaproszenie, moj PSNid Sandro17ACM

4. Jeszcze gdt c czytalem Clicka, w stopce do nazwisk niektorych redaktorow byly rzone teksty, do Twojego w ktoryms numerze bylo "kibic Arsenalu". Dalej sympatyzujesz z tym klubem, czy juz Ci przeszlo? :)

5. Zapewne znasz serie GTA. Od czasow 3, w kazdym (poza VC) bylo hip hopowe radio, w 4 nawet 2. Ktore z nich uwazasz za najlepsze?

1. Poniekąd. Wypiliśmy z BRX-em "lufę" na zgodę.

2. Oczywiście, że zrobili. Ale mogliby więcej.

3. Rzadko, gram głównie na X360. Kiedy się zaloguję - dodam.

4. Sympatyzuję. Ale zasadniczo jestem fanem Chelsea.

5. Radio Los Santos.

Świetna Impreza w Renomie ;]

...

Czy zdjęcia i materiały video które robiliście pojawią się w jakiejś formie do wzglądu dla wszystkich?

Coś już jest na stronie, Enki ma dzisiaj wrzucić filmik.

Czy w pracy też tak tępisz ludzi?. :mage:

??

Co to znaczy "tępisz ludzi"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, by w WWWeekendowych Konkursach zamiast średniej ocen zrobić sumę? Uniknęlibyśmy wtedy sytuacji celowego obniżania ocen. W przypadku sumowania ocen nawet wystawienie 1 nie szkodziłoby użytkownikom. Wygrywałby ten, kto zbierze największą ilość punktów.

Pomysł haza111 z komentarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, by w WWWeekendowych Konkursach zamiast średniej ocen zrobić sumę? Uniknęlibyśmy wtedy sytuacji celowego obniżania ocen. W przypadku sumowania ocen nawet wystawienie 1 nie szkodziłoby użytkownikom. Wygrywałby ten, kto zbierze największą ilość punktów.

Pomysł haza111 z komentarzy

A co z ludźmi, którzy mają wielu znajomych?

Czy polubił pan Call of Juarez : Więzy Krwi ? Którym z braci pan gra najczęściej i za co go pan lubi ?

Nie grałem jeszcze na poważnie w tę grę. Ale fajniejszy zdaje się pastor ;-)

Który sprzęt cenisz sobie bardziej X360 czy PS3??

Hmmm... Gra głównie na X360, choć potencjalnie PS3 jest może i lepsze.

Ale teraz na serio:co sądzisz o tematyce Postala?

Niewiele sądzę - gra, jak gra. Takie też są potrzebne, dzięki temu gaming jest ciekawszy/bardziej zróżnicowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...