Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Dragon Age (seria)

Polecane posty

Nie ma zabezpieczeń utrudniających grę oprócz jednego, każdy kto ma kolekcjonerkę musi mieć przy wczytaniu gry neta.

A do instalacji nie trzeba neta i normalnie możesz grać bez niego. A co do instalacji to nie jest Spore, więc nie ma ograniczeń.

Na necie założysz konto to masz wsparcie techniczne mody itd. czyli wypas :D

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych RPGów nie grałem w żadnego, w którym wybory by się tak liczyły jak w Dragon Age. Wpływają one dość znacznie na to jak postrzegają cię inni i prowadzą do różnych sytuacji i najczęściej wybiera się "mniejsze zło", bo przeważnie po prostu nie ma dobrego rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowoczesnym? Najlepiej jest to rozwiązane w Wiedźminie. Ale dalej to nie Fallouty.

Pewker -> i jak wpływa to na zakończenie? Czy losy świata? Jedynym poważnym wyborem jest

wybranie króla

. Wszystkie inne, według mnie, mają znaczenie kosmetyczne.

Szczególnie rozczarowałem się, kiedy po zniszczeniu Kowadła Pustki z zakończenia dowiedziałem się, że je odbudowano i użyto ponownie...

. Zgodzę się z tym, że faktycznie trudno powiedzieć, które z rozwiązań jest tym dobrym, ale koniec końców nasze działania i tak na jedno praktycznie wyjdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z tym kowadłem to paranoja była. Pokonałem stado golemów i pewne coś, zniszczyłem je, aby na końcu się dowiedzieć, że

zostało odbudowane i coś/kogoś uszkodziło/popsuło więc je ten.

(nie lubię pisać postów, cenzurując ich słowem "ten" ale nic mi innego do głowy nie przychodzi)

Jest taki fajny tag, "spoiler" - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsekwencje to największe chyba były w gothicu (tam wręcz przez nie które decyzję gry nie mogłem skończyć :tongue::P ) w Fable też wybory miały jakieś tam znaczenie (choć fabla to jakoś specjalnie nie lubię strasznie liniowy jest)

A w Masscie to co kol wiek wybrałeś to i tak ta sama fabuła praktycznie i tak (tylko się trochę dialogi zmieniają) i mogłeś zakosztować uciech cielesnych z jedną ze swoich podopiecznych bądź nie.

ale ja w innej sprawię pisze dziś. Mam wuja na Ukrainie i jako że tam są gry sporo tańczę to pomyślałem że kupie sobie tam Dragon Age!Ale jako że słabo "szprecham" po rosyjsku to zastanawiałem się czy można do wersji obcojęzycznej ściągnąć pełne polskie tłumaczenie da bigowane!!Jak myślicie :icon_question::icon_question: :icon_question:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można do wersji obcojęzycznej ściągnąć pełne polskie tłumaczenie da bigowane!!Jak myślicie

That's impossible! Czyli po prostu niemożliwe, jedynie moim zdaniem napisy są do ściągnięcia.

Edit:

Jeśli tak to się pomyliłem...

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu położyłem łapy na najlepszym cRPG tego roku i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Gra mnie zachwyciła - wystawiam jej bez wahania 11/10. Zacząłem jako człowiek złodziej, potem poszedłem w barda. System walki jest świetny, to jak postacie po walce ochlapane są krwią, albo jak dokonują finisherów (szczególnie ten przy dwóch broniach na Ogrze) daje dziką radochę z gry.

Jeśli chodzi o bohaterów pobocznych i fabułę to również trzymają poziom - postacie są wyraziste, zarówno członkowie drużyny, jak i NPC, swoją drogą nie przestaną mnie radować pogaduchy czarodziejki ze wszystkimi 'nieludźmi' w drużynie - babcia jest obiektem swoistego kultu seksualnego.

Świat naprawdę wciąga, jego mieszkańcy mają prawdziwe problemy i pierwszy raz odkąd zacząłem grać w cRPG znajduję więcej zadań pobocznych niż mogę wykonać.

Niezmiernie cieszy mnie też fakt, że po uczciwych piętnastu godzinach rozgrywki mam wykonane 15% gry.

Jeśli zaś chodzi o nieliczne minusy to denerwuje mnie poziom trudności - nigdy nie byłem dobry w rozwijaniu swojej postaci i zwykle zaniedbuję sprawy ekwipunku, ale nie zdarzyło mi się jeszcze tak, żebym musiał obniżać poziom trudności w czasie gry. Dorzucić mógłbym spontaniczne wyloty do Windowsa i długie okresy ładowania (w porównaniu z Wiedźminem to pikuś, ale i tak denerwuje).

Cholera - jeśli ze związku BioWare z EA będzie powstawać więcej takich gier to jedyne co mogę powiedzieć to 'Mazel Tow'! Oby tak dalej!

Edytowano przez Soutys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlo24

Wow to po pierwsze MMORPG, po drugie płacisz za niego, po trzecie fabuła nie jest tak dobra jak w Dragon Age.

Dragon age to RPG nie mylić z MMO, rozbudowany świat, choć moim zdaniem przydało by się powiększyć mapę czterokrotnie :D

Fabuła i questy poboczne zasługują na uznanie, grafika pasuje do klimatu( nie narzekajcie jest super), czyli w sumie HIT roku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...