Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

Kurde ja nie wiem czy kupić DA. Gra zaciekawiła mnie pod względem fabularnym, światem, ale nie lubie gier, w których trzeba używać aktywnej pauzy, bo walka w DA w sumie opiera się na klikaniu w skile jak w MMO a ja bardziej lubię system walki ala Risen/Gothic .... Wychodzi jakieś demo gry wogole ? Bo jakoś nie widzi mi się wydać 130 zł po to, żeby zaraz tą grę sprzedać ... Poza ty wiadomo co zawierac będzie podstawowa wersja gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie same gameplaye nie przekonają, może i gra jest świetna fabularnie, ale co z tego, jak sama walka będzie mnie nudzić ? Recenzje są przydatne, ale w tytułach do których jestem przekonany w jakis sposób, a DA nie pasuje mi system walki i przed zakupem chciałem zobaczyć jak to wygląda w praktyce. Nie chcem naciąć się jak na NWN 2 - fabularnie fajnie ale walka mnie odtrącała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w DA, właśnie najbardziej podoba się takie "oldskulowe" podejście do walki, przypominają mi się te dni spędzone przy Baldurze, ehh... ;)

Jeśli nie jesteś przekonany to najlepiej poczekaj na wypowiedzi graczy, którzy kupią grę.

Edytowano przez Aresz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a skąd można już LEGALNIE ściagnąć DA:O? Bo premiera to miała być w piatek o ile mnie pamięć nie myli?

Dokładnie to EA Store... Niestety, mimo że gra jest już preloadowana na dysku to faktycznie muszę czekać jeszcze 24 godziny, czyli do piątku do godziny 0:00 żeby pograć...

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezusie, toż to tortura - gra na dysku i nie można zagrać. A mam pytanie z zupełnie innej beczki - z tego co widzę gra jest w pełni zlokalizowana - czy będzie jakaś możliwość wgrania wersji anglojęzycznej przy zakupie z gram.pl? Domyślam się, że nie, ale spytam, a nuż a widelec promyczek nadziei...dubbing polski nie wiedzieć czemu doprowadza mnie do szału, kiedy posłuchałem głosów w kreatorze postaci wyszła mi żyła na czole, nie wiem jak można przeżyć epicką przygodę grając postacią która piszczy jak harcerz podczas pierwszego razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iHS, pytałem kawałek wyżej o to samo. : )

Ponoć będzie, a to oznacza, że jutro bezpośrednio po pracy lecę do Empiku. Myślałem o preorderze z Empik.com, ale jak zobaczyłem "planowana data wysyłki: 12-11-09", to zrezygnowałem. Trudno, nie będzie bonusowych itemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknie za przygodami i rozgrywką w stylu starego dobrego Baldura czy Icewinda. Kiedy ja ostatnio używałem aktywnej pauzy... :huh:

Baldur's Gate i Incewind Dale to nie są jakieś stare gry :laugh: Starocie to są, ale w postaci pierwszych części M&M i Wizardy :happy:

A ja już wole rpg w stylu Wiedźmina i liczę że Dragon Age będzie miał możliwość podobnego trybu grania bo o ile Baldura i Icewind Dale'a lubiłem i mnie wciągał to Neverwinter Nights 2 mnie bardzo

męczył (w przeciwieństwie do pierwszej części).

Wydaje mi się że DA bliżej rozgrywką właśnie do Neverwinter Nights 1, z tą różnicą że w NN nie możemy zrobić tak licznej drużyny. Żałuję tylko, że twórcy nie osadzili DA w świecie Forgotten Realms jak np. Baldur's Gate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ale niespodzianka!

Wracam dzis do domu z uczelni, otwieram drzwi... i na podlodze lezy paczka z Dragon Age! Wlasnie instaluje. Jeszcze tylko rejestracja na stronie Bioware(i sciagniecie preorderowego bonusu - Stone Prisoner) i juz odpalam. Wieczorem podziele sie pierwszymi wrazeniami.

Szczerze mowiac, to nie spodziewalem sie paczki nie wczesniej niz jutro, moze nawet w sobote, ja jeszcze mam Burdelands do grania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ale niespodzianka!

Gram.pl zamiast wysłać paczkę dziś, jak obiecywało, wyśle ją jutro. I w ten sposób zmaiast weekendu z grą dostanę ją w srodku tygodnia kiedy mam czas umyc zeby i pójść spać,a to drugie to też nie zawsze.

W takim wypadku pozostaje mi chyba podziękować im za pre-order Left 4 dead 2 i kupię już sobie normalnie w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, biegnę jutro rano na przerwie do Empiku na zakupy :]

Mam nadzieje że gra nie będzie miała żadnych umilających rozrywkę patentów jak Games for Windows czy jakiegoś innego draństwa.

Swoją drogą widziałem tam jakieś pudełka za chyba 50 złoty które z tego co zrozumiałem rezerwują edycje kolekcjonerską i dają ci super itemy w grze - pierścień i naszyjnik!

Czy ktoś takie coś kupił? lulz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam zamiar dzis zakupić DA, nawet do szkoły nie poszedłem (tak sie fajnie złożyło, premiera i dentysta w jeden dzień). Mam tylko nadzieję, że mi kolekcjonerki z Empików w BB nie wykupią :laugh:.

teken, tu masz linki.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-e...,prod17380240,p Kolekcjonerska w Empiku.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-p...a,prod9780112,p I (chyba) normalna, równiez w Empiku.

Edytowano przez GrizzlyBear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od północy odblokowała się gra - prawie do 1.00 trwało odblokowanie, rozpakowywanie i instalacja. Jak zacząłem o 1.00 grać to skończyłem o 6.00 i to tylko dlatego że na 8.00 do roboty. ;) Jak na razie gra się miło. Wszystko w porządku gdyby nie jeden zgrzyt - EA nie powysyłało graczom którzy zakupili w europie wersje cyfrową deluxe - ze wszystkimi obecnie dostępnymi DLC - kodów na te DLC właśnie. w stanach zresztą jest podobnie. Po prostu skandal i w pełni profesjonalnie podejście do klienta przez EA. Ostatni raz coś kupiłem od nich przez net. Jeżeli ktoś ma zamiar kupować tę wersję - nie róbcie tego, poczekajcie aż się sprawa wyjaśni.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam zamiar dzis zakupić DA, nawet do szkoły nie poszedłem (tak sie fajnie złożyło, premiera i dentysta w jeden dzień). Mam tylko nadzieję, że mi kolekcjonerki z Empików w BB nie wykupią :laugh:.

teken, tu masz linki.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-e...,prod17380240,p Kolekcjonerska w Empiku.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-p...a,prod9780112,p I (chyba) normalna, równiez w Empiku.

Oh wow, takie coś to jest dostępne od kilku miesięcy. ....

Mi chodzi o to, żeby ktoś zrobił w domu zdjęcie w domu jak wygląda pudelko edycji podstawowej i co zawiera, czy est to kartonowy box, czy ubogie wydanie ala Crysis....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...