Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Gość Arch Angel of Chaos
Arch Angel of Chaos napisał - "No i ostatni level hehehhe Chociaż jest znacznie lepszy jest jak znajdzie się wszystkie life upgrade'y " - nie rozumiem czy na pc'cie jest jakies bonusowe zakończenie czy coś jak masz wszystkie bonusowe upgrade'y? Na ps2 tego nie było, więc wątpię żeby to było na pc'ta

Owszem jest drugie zakończenie :P Żeby je odkryć trzeba zebrac wszystkie LU i jeszcze coś zrobić...co, nie zdradze! Kiedy ktoś sam to odkryje będzie miał dużo większą satysfakcje! No i filmik końcowy...10x lepszy od normalnego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...Alternatywne zakończenie jest dostepne na wersji PoP'a PAL w filmikach po przejsciu gry , a z tego co czytałem w angielskich serwis wychodzi na to ZE NIE MA DRUGIEGO ZAKONCZENIA GRY NA KOMPIE (było napisane nawet ze sprawdzali przechodząc grę z szukaniem life upgradów i bez...) A więc Arch Angel of Chaos za bardzo ci nie wierzę... (mam wrażenie że to że trzeba coś zrobić itp to wytrzasnęłes z kosmosu :o) Mozesz mi udowodnic ze się myle , wyślij mi na privi co trzeba zrobić to sam sprawdzę...(i proszę, bez msg typu "sam odkryj" itp...TTT przeszedłem 2 razy i więcej mi się nie chce...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś krążyła taka plotka, że ma powstać gra o przygodach Kalinei [no tej szalonej księżniczce z I i III części] - imo ciekawy pomysł.

Kalinei to cesazowa czasu, chyba chodzilo ci o Frarah(nie wiem czy dokladnie

tak samo sie pisze), a gra mogla by byc naprawde ciekawa.

Po pierwsze: Te imiona to Kaileena i Farah.

Po drugie: Nie słyszałem, ale to już jest totalna komercha. Jak dla mnie mogliby zostawić już Prince'a w spokoju :?

jak już mówiłem to tylko plotka ale ja bym chętnie wrócił do tego uniwersum, księciunia by nie było albo wystepował by epizodycznie i mielibyśmy kolejna konkurentkę dla Lary XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...Alternatywne zakończenie jest dostepne na wersji PoP'a PAL w filmikach po przejsciu gry , a z tego co czytałem w angielskich serwis wychodzi na to ZE NIE MA DRUGIEGO ZAKONCZENIA GRY NA KOMPIE (było napisane nawet ze sprawdzali przechodząc grę z szukaniem life upgradów i bez...)

BZDURA! To są jakieś brednie, bo sam niedawno przeszedłem grę na alternatywne zakończenie :D A gdzie są LU poszukaj sobie np na http://www.gamefaqs.com/?tag=globalheader;gamefaqs. Ew jak masz Tipsomaniaka 2005 (żółta okładka) , to tam jest opisane rozmieszczenie poszczególnych Life Upgrade'ów.

ACH! Soundtrack z trylogii jest wprost boski! Pomijając niektóre dość marne komozycje z SoT, wystawiam ocenę 10+/10! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu problem w komunikacji... nie czytałem całego tematu ale wyraźne jest że Arch Angel of Chaos i Żniwiaż wyraźnie myślami sa przy Warrior Within które posiada alternatywny ending... Awatar z kolei mówi o The Two Thrones które faktycznie może mieć tylko 1 ending (nie wiem, nie grałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja może wrzuce linka : http://faqs.ign.com/articles/674/674727p1.html i zobaczcie Frequently Asked Questions (A dokładniej to pytanie 4 i 5).... Nie wiem może na PC'tach jest inaczej (byłoby to wredne dla posiadaczy ps2..)
Aaaa, tobie chodziło o The Two Thrones! Trzeba było tak od razu... Myślałem, że chodzi ci o Warrior Within... Sam zacząłem grać w T2T wczoraj, ale tu chyba nie ma Life Upgrade'ów. Arch Angel pewnie też myślał, że chodzi o Warrior Withina :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, we wszystkich trzech PoP są miejsca, gdzie sobie można przedłużyć... pasek życia, znaczy.

Po prostu tylko w Warrior Within zebranie wszystkich daje nieco więcej, niż tylko sprawienie, że dłużej pociągniesz.

W Two Thrones jakoś dotychczas nie udało mi się zakończeń alternatywnych znaleźć, zresztą brak do nich miejsc na filmy w galerii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Two Thrones tylko raz i bez solucji. Wiem, że na pewno ominąłem tylko jednego lifeupgrade'a (nawet wiem gdzie, bo wróciłem pod koniec gry do sejwa, gdzie zdawało mi się, że może być i okazało się, że był:). Nie było w tym wielkiej dedukcji, bo ten upgrade znajdował się za rozwianą zasłoną i miejsce to zapadło mi w pamięć. Niestety, poszedłem w drugą stronę i później nie chciało mi się już tego sprawdzić, bo po drodze przeszedłem jakieś trudne sekwencje), bo brakowało mi dokładnie tyle do dopełnienia paska życia ile dawały poprzednie. Anyway, o czym to ja...?, a tego, wkurzyłem się więc trochę, że tak głupio ominąłem tego lfu i już się zastanawiałem nad ponownym przejściem gry, na wypadek, gdyby istniało alternatywne zakończenie, ale pomyślałem sobie: "stary, posprzątaj w końcu w pokoju, bo wkrótce się tu zgubisz!". No, właściwie to nie to sobie pomyślałem, tylko: "stary, po co masz tracić czas na ponowne przejście gry, poszukaj w internecie czy istnieje drugie zakończenie!". Jak pomyślałem tak zrobiłem i oto wyniki moich poszukiwań: NIE MA ALTERNATYWNEGO ZAKOŃCZENIA W

PP TWO THRONES! Tak myślę przynajmniej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie kto najlepiej zagrałby w ekranizacji przygód Księcia? IMO najlepiej sprawdziłby się Josh Holloway (Sawyer z serialu Lost) z czarnymi włosami i swoim spojrzeniem spod byka... Wykapany Książe.

BTW podobno na 2007 rok zapowiedziana jest premiera filmu na podst. PoP: Sands of Time, scenariusz pisany przez Jordana Mechnera, jeszcze nie ma obsady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP to moje ulubione gry... zwłaszcza warrior within....

klasyczny prince z 89 to prierwsza gra, którą ukończyłem...

Co do Sands of Time - bardzo fajne, ale brakuje klimatu i tylu akrobacji.

A the two thrones- jeśli przeszlo sie WW , to przejscie T2T nie bylo problemem, zresztą T2T mialo znacznie gorszy klimat, a szkoda, bo gdyby zwiększyli poziom trudności i wprowadzili więcej innowacji oraz zostawili klimat z ww to byłoby to cudo przez duże c.

a co do filmu PoP - wątpię. Będzie pewnie tak jak z ekranizacją Dragon Ball Z - okaże się do kaczką dziennikarską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Ubi ma alergię na Uwe, więc nie ma on szans na to, by ten film schrzanić. Ktoś inny ma, ale nie powienien tego robić, bo historia księcia jest wspaniała i zasługuje na dobrą ekranizację.

Gdzieś mi się obiło o oczy(:D), że to ma być film Disneya, hmm, patrząc na Piratów z Karaibów-jestem za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych stronkach można zobaczyć pare artwork'ów z nowego PoPa, jest tam i nowy książe i jakaś kobieta. Książe był przedstawiony w tak jakby "bojowej pozie", więc może zakończona trylogia tyczy się tylko wydarzeń wokół sztyletu i Piasków Czasu, a Ubi robi teraz całkiem nową historię z księciem w (być może) roli głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wiadomość na stronie CDA...Może być Prince Of Persia IV...Tylko pytanie,czy znowu to książę(przecież historia zatoczyła koło), czy też rozpoczną się przygody jakiejś innej postaci

Może teraz kolej na Królewnę Śnieżkę? :) Uważam, że robienie z gier telenowel jest niekorzystne da serii. Owszem 2-3 części mogą wyjść, ale gdy coś się fabularnie kończy, to czy jest sens (poza materialnym) to kontynuować? Wyjdzie potem 10. odcinków gry, każdy będzie gorszy od poprzedniego, a potem gra będzie pamiętana jako "średnia produkcja".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz kolej na Królewnę Śnieżkę? :) Uważam, że robienie z gier telenowel jest niekorzystne da serii. Owszem 2-3 części mogą wyjść, ale gdy coś się fabularnie kończy, to czy jest sens (poza materialnym) to kontynuować? Wyjdzie potem 10. odcinków gry, każdy będzie gorszy od poprzedniego, a potem gra będzie pamiętana jako "średnia produkcja".

Nie koniecznie, w Splinter Cellu albo Silent Hunter każda kolejna część IMO była lepsza od poprzedniej więc czemu by nie miało być tak samo z PoPem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w takim razie powiesz o cyklu Final Fantasy?? :P Godzi się zauważyć, iż "tasiemce" są potrzebne dwojako: Dla firm, które zarobią dodatkową mamonę(dziś nikt już nie pamięta tego,że ok.2 lat wstecz UBI stało na krawędzi bankructwa...) i dla graczy, którzy dalej będą mogli cieszyć się przygodami swoich bohaterów, albo inną historią (opartą w tym samym baśniowym świecie jak w przypadku PoP)...

Nie zapominaj że każda części Finala to [z drobnymi wyjątkami] zupełnie nowe uniwersum, bohaterowie i fabuła. Wspólne są tylko pewne cechy charakterystyczne serii jak Chocobo, Summony i nazwy niektórych czarów a reszta to zupełnia nowa gra :P

A Prince to jak zwykle zwolnienia czasu, odbijanie się od ścian i walki. Jestem fanem obu serii ale sądzę że przygody księcia tworzą już kompletną historię a następna część to dojenie jurnej krowy XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...