Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Nikt nie wie jak mi pomóc? Pytam się, bo Bad Day LA dało się uruchomić z użyciem 3D-Analyzera... A ma takie same wymagania co Piaski Czasu...

Pixel Shadery itp.. Wiem bo sam nie pograłem na GF2, dobiero na Radeonie. Co do 3d-Analyzera - nie znam się ale wątpie by program był wstanie emulować sprzętowe Shadery, Bad Day LA to Cell Shading i tak dalej - raczej nie uruchomisz PoPa 1. Spróbuj WW, mi na starej grafie chodziło, bo wszystkie efekty się po prostu wyłączały, a w SoT nie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no macie tu robalqi linki do uber potężnej trylogii na pc

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/493370

i zwykłego :( wydania na PS2

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/489870

ja już zamówiłem, i mimo iz moja roczna maszyneria (256ram, 2,6ghz) by łykła księcia i nawet nie pierdła to jakoś wersję na PS2 przyniesie listonosz... szkoda bonusów ale tak mi wygodniej, lepiej, przyjemniej ^^ szkoda tylko ze na półce postawię jedno pudełko z trzema płytami zamiast trzech pudełek (większy lans by był) ale liczy się zawartość, a zestaw iście królewski... a wy nie wiem na co czekacie? aż się taki wypas powtórzy? zamawiać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Two Thrones w CDA było napisane, że WW ma jakieś dodatkowe zakończenie łączące fabuły obydwóch części. Czy ktoś wie jak to zrobić?

Była już o tym mowa - jak odnajdziejsz wszystkie fontanny (?) to w finale ujrzysz słuszne zakończenie tzn. oficjalne, kontynuowane przez TTT. Jeżeli pójdziesz na łatwiznę to ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie opisac obydwa zakonczenia?

1. walczysz z Dahaką i pokonujesz ją XD

2. walczysz z Cesarzową i pokonujesz ją XD

1 jest ofciajalne ale o wiele trudniejsze do spełnienia, btw. to Ubi Soft ma słabość do alternatywnych zakończeń - najnowszy Splinter Cell ma ich aż 3 XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ziomale.Mi cała seria Pop bardzo się podoba.Nie wiem tylko ktura część bardziej.T2T czy WW.W T2T brak tej krwi(gra traci na realiżmie) ale za to są nowe ruchy(mało ale są) więcej humoru(,,cały czas o niej wspominasz,czyżbyś był zazdrosny" czy jakoś tak),speed kille(RULES!!!!!)trochę głupio że mamy sztylet jako główną broń, nie to co w WW,Dark prince też spoko.W Duszy Wojownika etapy ucieczki przed Dahacką(miałem obydwa zakończenia,tak a propo) i jeszcze wiele żeczy o kturych może napiszę za tydzień :D .Cześć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusza wojownika ma dwa zakończenia?

Tak, ma.

Co do wszytkich części Pop nie grałem tylko w T2T, więc nie będe jej brał pod uwagę. Pierwsza część była spełnieniem mażeń o grze w której byłoby dużo efektownej akcji i fajnie zaprojektowanych etapów. Było czuć tą magiczną moc tego baśniowego świata.

Dusza Wojownika poszła jeszcze dalej rozwijając saqmego księcia jak i świat w którym żył. Był teraz bardziej mroczny, tajemniczy wręcz posępny. Osobiście lepiej się bawiłem przy Duszy Wojownika. Niesamowite combosy i ruchy bohatera. I ta muzyka. Warto się zapoznać ze wszystkimi częściami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewniem problem - po raz pierwszy w grze nie wiem, co mam zrobić, więc może ktoś pamięta jak wyszedł z sali więzienia w której zdobył miecz skorpiona dla przypomnienia dodam, że to jest potężna komnata z mnustwem pozamykanych drzwi i na śtodku jest stojak z wcześniej wymienionym mieczem. Bardzo proszę o pomoc, bo nie znosze tak szukać i nie wiedzieć co mam zrobić... :?: :?: :?: :wall:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dariosc: po zabiciu wszystkich przeciwników niektóre drzwi będą otwarte, albo nimi wyjdziesz, albo będzie w nich dźwignia/przycisk do otwarcia tych normalnych. Dziwne, ale nie pamiętam, żebym miał problem w tej lokacji...?

Teraz gram w WW po raz n-ty, ale wreszcie na własnym padzie i...

Na klawiaturze było trochę lepiej, teraz coś za często ginę?! ;D

Ale do klawe3rki byłem przyzwyczajony, to pewnie dlatego.

BTW: nagrywałem sobie na frapsie filmiki z PoP:WW i wspomnianego DMC3, kiedyś wrzucę linki, to się pośmiejecie;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE no nie przesadzaj.Ja miałem z tym problem tylko do tego miejsca z piłą w scianie,dopuki nie odkryłem że do trzeba przebiec górą.Wtedy spokojnie zrobiłem.A ten miecz ojca jest wspaniały,wodny miecz z WW się chowa.Drugiego zakończenia jeszcze nie odkryłem.Mam na głowie inne gry.Ale kiedyś to zrobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven chłopie, ile ja Cię na FA nie widziałem. Cool

Wiesz, że ja też przechodzę WW?

Na trudnym poziomie niedawno przeszedłem (bodaj w listopadzie XD), więc teraz dla odmiany zacząłem na normalnym.

Myślę jednak nad ponownym przejściem na trudny - jakoś mi teraz za łatwo... Mr. Yellow A poza tym nie chcę wyjść z wprawy. Smile

A Ty na jakim poziomie trudności grasz?

Na klawerce na hard(jak nagrywam jakieś filmiki, co mi się ostatnio przydarzyło kilka razy, a nie lubię jak na nagraniu koleś rozpada mi się po dwóch ciosach, bo nie zdążę niczym zaszpanować, a już nie ma z kim walczyćXD), a na padzie na normalnym, bo dalej się przyzwyczajam. Ale niedługo skończę, to dobiorę się do hard;]

A tą nieobecność musisz mi wybaczyć, bo najpierw nie miałem netu, a potem był jakiś dziwny problem i gdybym chciał posiedzieć w niecie, to musiałbym resetować komp co 20 minut, to się mijało z celem;/

Ale już działa, wróciłem i będę na forum XD

Chyba większość forumowiczów zgodzi się ze mną, że najlepszy "baśniowy" i najbardziej oddający "księcia" klimat miała część pierwsza, a najmroczniejszy "Two Thrones" - tak tak, nie Warrior Within - tam tylko bohater był mroczny

Co? Nieeeee, Pierwsza część była nieco zbyt 'bajeczkowata'(wiem, ie ma takiego słowa. No i?), za słodka. Lukrowane lukierki. Warrior Within jest absolutnie genialny, muzyka, fabuła, walki, pojedynki, potyczki, walki...

Wspominałem o genialnym systemie walki? A klimat po prostu urywa tyłek. I bardzo 'oddaje księcia' XD

TTT to speed kille, Mroczny, niezła zabawa podczas jazdy rydwanami(po pierwszej przejażdżce, kiedy zamyka się brama i uderza w nią to koło, no jaja na kijuXD), no i ukośne wyskocznie. Ale nie ma duszenia(to znaczy Dark ma, ale to tylko speed kill), a samych speed killi mogłoby być nieco więcej. No i gra jest ZA KRóTKA! Ostatnim razem, jak przechodziłem TTT, to były tylko dwa podejścia i dziękuję. WW jest dużo dłuższe i trudniejsze.

PS: PRZENIGDY NIE ZAPOMNĘ tych cholernych słów: "tik tak książę...tik TAK..." - męczyłem się z tym fragmentem nieprzyzwoicie...

Moment trudny, ale tylko na hardzie. Tak, to ledwie wymagającyXD

A te docinki Mrocznego("nie czujesz się może odrobinę suchy?", "nie napiłbyś się czegoś?'), kapitalne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...