Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Reign of Feo

Polecane posty

Właśnie odkryłem zę jeszcze jest Topic DRUGA SESjA.. an którym miałem prowadzić ale czasu brakło, tam można świetnie kontyuować Zlotową grę :)...

Czyż niesądzisz cardi ? a to sie mozńa dogadywać i ciągnąć dalej shizowate Feo NS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Feo nie bądź taki, bo tutaj tą sesję mozesz prowadzić... bo co Ci szkodzi ^^. Ja tak szczerze juz sobie przypominam moją postać i jej atrybuty, ale muszę jeszcze pogadać z Olcią. (precyzja). Ale teraz juzgorzej z tym jak grać będziemy :P
Cóż, Feo, postaram ci się w ciagu najbliższego(jutrzejszego) dnia, lub dwóch przesłać wszystkie karty, chyba się z tym uwinę(ew. złożę pokłony o pomoc u K0nrada) i będzie można kontynuować grę^^^

A jeśli o moje zdanie chodzi- cóż, mnie by nie przeszkadzało, zeby tu była sesja, miejsce nie gorsze od wszystkich innych :wink: a co do ew. reaktywacji Feanorowej sesji- radziłabym dogadać się z graczami, popytać, i wtedy zaczynać podejmować decyzje^^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Qbuś skąd taki nagły kredyt zaufania i aprobata od ciebie ^^

Nagły? A kto Ci zakładał topici? Kto brał udział w Twoich sesjach? :)

Jpoko jak będę coś planował to dam znać' date=' mam tylko jedno pytanie jak dobrze znasz D&D 3rd ?[/quote']

No z tym może być mały problem - ale jak masz namiary na jakiś podręcznik to ja chętnie się zapoznam... Na razie to mogę fabularnie pomagać <(^_^)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...niziołka kazaa "gdzieś" się zgłosić do grania sesji D@D, a że prowadzi ją Feo to w tym dziale sięzgłaszam jako chętny do gry. Mam już pełną kartę postaci - nizołka baaardzo się postarała podczas jej przepisywania. :wink:

BTW. Teraz czekamy na inne zgłoszenia

BTW.2 .Ciekawe jak rozwiążemy problem z mechaniką gry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co :( z przykrością stweirdzam że mam teraz problem z netem i pojawie się w tym tygodniu mozę ze 3 razy od siebie :(... właśnie dostałem info ze reszta kart przepisana ^^...... ide odebrać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sesja ruszy w przyszłym tygodniu? No prob, właśnie mam mały wysyp sesji, więc taka obsuwa wiele nie zaszkodzi ^^

A, Feo - Radyan chciałby się dołączyć (a w zasadzie powrócić) do gry... Powiedziałem mu, żeby się z tobą skontaktował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrescie znalazłem czas aby coś tu skrobnąć - Feo, jak już k0nrad rzekł, count mi in w tą sesję a będziecie mieć fajerwerków co niemiara. Powiedz mi co mam zrobić i zacznijmy wreszcie tą grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blah blah blah, Spada Meteoryt, niszczy śwait i zapierdala wszeświat :D.

A teraz nowa Sesja. Gracze to ślimaki (typ dowolny) akcja rozgrywa się w ogrodzie :)... Wystarczy imie umiejętności i opiz budowy zewnętrzej (przydatne foto)... ewentualnie rozmiar i waga :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nowa Sesja. Gracze to ślimaki (typ dowolny) akcja rozgrywa się w ogrodzie :)... Wystarczy imie umiejętności i opiz budowy zewnętrzej (przydatne foto)... ewentualnie rozmiar i waga :D

Ja się na to piszę :).

Imię: Tom Winniczek

Umiejętności: Wydzielanie dwukrotnie wiekszej ilości sluzu przez co może szybciej chodzić. Możliwośc utwardzenia swojej muszli.

Wygląd: Standardowy ślimak.

Razmiar: 4 centymetry

waga:200 g

A tak na serio Feo...co z naszą sesja ze zjazdu?. Mój bohater już się trochę niecierpliwi, bo chce rozwiazać to zadania z kielichem do końca :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzyjmuje do wiadomości takiej zdolności jak utwardzanie skorupy :D... jako ze wydzielasz dużo śluzu (ale się kojaży ^^) jesteś ślimakiem pościgowym :D Winniczki mają ok 6 cm ale ty jesteś mały i szybki ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzyjmuje do wiadomości takiej zdolności jak utwardzanie skorupy :D... jako ze wydzielasz dużo śluzu (ale się kojaży ^^) jesteś ślimakiem pościgowym :D Winniczki mają ok 6 cm ale ty jesteś mały i szybki ^_^

No to najwyraźniej jestem młody i jeszcze urosnę. Oto zdjęcie identyfikacyjne :wink:

http://www.freewebtown.com/sadohi/rysunki/slimak.JPG

Wiesz Feo, to ma sens. Nigdzie chyba jeszcze nie grano sesji ze ślimakami w roli głównej. Taki pomysł coraz bardziej mi się podoba.,

Ale nie zapominaj o obiecanej sesji ze zjazdu :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Feo, rozumiem, że masz bardzo mało czasu ostatnio, ale chyba mi nie powiesz, że moje przepisywanie kart od nowa poszło na marne...? Myślę, że najlepiej byłoby ustalić termin sesji na termin po końcu tego semestru- bo skończy się wtedy szkolna nagonka na nas i każdy wtedy powinien móc znaleźć trochę czasu dla siebie, prawda...? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta sesja jest magiczna niepowtarzalna i wyjatkowa (czyli maxymalna improwizacja :)) Granie jej w necie to profanacja i stracimy wiele świetnej zabawy ^^

A nietaz niemaródź małoludzie i szykuj swojego ŚLIMAKA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, to trochę tak jak w Wormsy^^ Ołk, jeśli do team'u potrzebujecie jeszcze jednego ślimaka to możecie liczyć na mnie - Ślimaka-antyteroryste :D

Imie: Zgniłek

Wygląd: Czarny przypakowany ślimak...niestety ze seledynową skorupą co zdyskwalifikowało go na testach do szkoły policyjnej. Obowiązkowo kominiarka (Zgniłek jest przekonany, że w niej jest niewidoczny)

Zdolności: Oślepienie skorupą, wymachiwanie "ogonkiem" :D

Waga: 300 g

Rozmiar: miara afrykańska :P

jak jeszcze jakieś cechy są potrzebne to rzeknijcie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, to trochę tak jak w Wormsy^^ Ołk, jeśli do team'u potrzebujecie jeszcze jednego ślimaka to możecie liczyć na mnie - Ślimaka-antyteroryste :D

Imie: Zgniłek

Wygląd: Czarny przypakowany ślimak...niestety ze seledynową skorupą co zdyskwalifikowało go na testach do szkoły policyjnej. Obowiązkowo kominiarka (Zgniłek jest przekonany, że w niej jest niewidoczny)

Zdolności: Oślepienie skorupą, wymachiwanie "ogonkiem" :D

Waga: 300 g

Rozmiar: miara afrykańska :P

jak jeszcze jakieś cechy są potrzebne to rzeknijcie^^

Miara Afrykańska BWAHHAHAHAH zniszczyłeś mnie :)..

A niech Żcio poda czy mo skorupa czy nie :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale jazda, ja też chcę :) Feo - chyba nie masz nic przeciw, co... :)

Moja postać:

Imię: Melchior "Horn of the Unrest" Grzybojad, dla znajomych HotU

Wygląd: Mroczny, czarny ślimak z przekrwionymi oczami, chowa głowę w kapturze a rogi zawija na kształt baranich. Jego śluz zalatuje uryną.

Umiejętności: Może schować się w skorupie i z górki sturlać na przeciwników wysysając z nich życie. Oprócz tego potrafi zdrowo przywalić z bani.

Waga: kogucia.

Wróg rasowy: szynszyle.

Rozmiar: niejeden by mu pozazdrościł.

Kiedy zanczynamy? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U, ale fajnie dużo osób dołączyło do sesji. Widzę same ciekawe ślimaki w kompanii Feo... czyli będą ostre jaja :wink:

Feo a czy sesja musi się odgrywać w ogrodzie? Ja np. wolałbym dżunglę albo jakieś góry. A już najbardziej przerąbane to byłyby ślimaki w kosmosie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...