Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@TheGlocKPL

Kupowanie podstawki Fallouta 3 jest bez sensu. Dlaczego? Ponieważ wszystkie DLC (oprócz ostatniego, Broken Steel) są do wykonania w trakcie gry (Broken Steel pozwala Ci grać po wątku głównym, czego normalnie byś nie mógł). Ponad to dostajesz kilka nowych i ciekawych pukawek (m.in. Karabin Gaussa, bronie Obcych) oraz kilka fajniutkich zbroi (np. zbroja samuraja, wraz hełmem i kataną). Wszystkie DLC to jakieś +10-15 godzin gry (sam w sumie nie wiem ile przy nich spędziłem) + więcej świetnego "falołtowego" klimatu.

Także jeśli masz już wybór, to bierz jak najbardziej wersję GOTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island Ripide ma być takim Dead Island 1.5,nie wiele tam zmieniono.

A to bardzo ciekawe, bo słyszałem coś zupełnie innego. Poza tym nie wiem dlaczego mówisz o grze w taki sposób, jak by już została wydana. Jeśli podobała się komuś pierwsza część, to z pewnością jeszcze bardziej spodoba się druga. W końcu najlepsze są sprawdzone patenty. O ile nowy Dead Island wyjdzie taki, na jakiego się zapowiada, to polecałbym go wszystkim amatorom sieczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego rpg. Najlepiej z dobrą, wciągającą fabułą i wieloma opcjami rozwoju postaci. Miło widziane kompletowanie drużyny (cosik ala drakensang, mass effect). Grałem już w Gothic 1,2,3, risen, fable, kotory, wiedźminy, fallouty, drakensang, titan quest i dragon age.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego rpg. Najlepiej z dobrą, wciągającą fabułą i wieloma opcjami rozwoju postaci. Miło widziane kompletowanie drużyny (cosik ala drakensang, mass effect). Grałem już w Gothic 1,2,3, risen, fable, kotory, wiedźminy, fallouty, drakensang, titan quest i dragon age.

Baldur's Gate I i II, Planescape: Torment, Iceiwnd Dale I i II, Deus Ex Human Revolution. Jeśli podobało Ci się Titan Quest, koniecznie sprawdź dwie serie - Diablo/Torchlight ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak FPS to Call od Duty, napewno dwie pierwsze części. Potem tak samo Medal jakieś jedne z pierwszych części. Możesz pograć w pierwszą częśc Kane&Lynch, co do RPG to co tu dużo mówić...coś starszego jak Baldur, Fable pierwszy, Fallout. Pewnie jeszcze sporo znalazłoby się do zaproponowania na twojego kompa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1118

Polecam Deus Ex'a, ale nie Human Revolution (który też jest bardzo dobrą grą) a pierwszą część.

Jest wszystko o co prosisz oprócz kompletowania drużyny ;P

A, właśnie! Grałeś w Arcanum? Również polecam, bardzo ciekawe crpg w klimatach steampunk'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge jeżeli nie grałeś w Gothica to serdecznie mogę Ci go polecić 1 oraz 2 na pewno ruszą :) grałem na gorszym :P ew. jeśli grałeś to spróbuj w modzie Mroczne tajemnice ? bardzo ciekawy mod i naprawdę autorzy zrobili niezłą fabułę łączącą się z oryginalną =] , Titan quest ? , Diablo 2 + LoD , quake 3 arena (gra jak na swoje lata zachwyca mnie grywalnością) , Heroes of might and magic 3 :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mój problem wygląda następująco. Potrzebuję kupić jakąś grę dla żony. Właśnie skończyła kampanię Settlersów 7 i do premiery nowego dodatku do herosów nie ma w co grać. Wcześniejsze settlersy i herosy już odpadają. było by dobrze żeby gra była w niskiej cenie i najlepiej w dystrybucji elektronicznej. jak do tej pory bardzo jej pasowały następujące gry HoM&M 5 i 6, Sttlers 2 i 7, Imperium Romanum, CoD 2 i 5, Max Payn 1 i 2, World of Goo, Machinarium, Tiny Bang Story, NFS underground 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gier, w których można grać z więcej niż 1 graczem na 1 komputerze. Znam oczywiście Heroes, Disciples. Pierwsza wciągnęła mnie nie miłosiernie, natomiast druga irytowała mnie jednostkami z zamku, które były praktycznie nie do zniszczenia. Jakie inne tytuły moglibyście mi polecić? Zaznaczam, że chodzi mi o hot seats.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo dojdzie do mnie zamówiony BF Bad Company 2. Stąd moje pytanie: czy warto kupić dodatek Vietnam i Specact Kit? Czy gra ktoś jeszcze w pierwszy z wymienionych dodatków? Czy Specact Kit zmienia także statystyki broni czy tylko wygląd? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...