Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Michalos222

Jeśli chodzi o CanYouRunit to nie zawsze pokazuje prawdę. To jest tylko w przybliżeniu. Jak sprawdzałem Dishonored to teoretycznie nie powinien ruszyć na moim laptoptu a śmiga na wysokich w 60 fpsach. Taki Wiesiek 2 wg CanYouRunit powinien mi chodzić na średnich a nie da się grać bo 20 fpsó to trocho za mało. ;P

Trochę offtop ale mam pytanie, kolejne.

Szukam grów z coopem, na PieCeta, miło by było jeśli były by w klimatach postapokaliptycznych ale nie muszą być. Wypisujcie jak najwięcej gier z kooperacją, najlepiej co najmniej trzy osobową i żeby nie miały mega wymagań. Z góry dziękuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Ił-2 Sturmovik: Cliffs of Dover ? Mam możliwość kupna gry za 15 zł. Opłaca się ? Aha. Jak to jest ze sterowaniem na konfiguracji klawiatura + mysz albo pad. Czy jest sens grać na takiej konfiguracji ?

@maxyman42

Za 15 zł bierz bez zastanowienia, gra po wielu aktualizacjach działa już normalnie i potrafi zapewnić sporo frajdy.

Jeśli chodzi o sterowanie klawiatura+mysz to da się grać, ale przy większych ustawieniach realizmu joystick będzie o wiele wygodniejszy. Co do pada to nie jestem pewien, ale sądzę że nie będzie to raczej dobry pomysł, mimo wszystko nawet z włączonymi asystami to dalej symulator nie zręcznościówka.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o rady w kwestii wyboru przygodówki, czy kilku przygodówek. Polećcie proszę coś dobrego w tym temacie, najlepiej point and click i żeby nie było zbyt wymagające sprzętowo.

Ja polecam następujące tytuły:

- obydwie Syberie,

- Tajne Akta: Tunguska,

- Najdłżusza Podróż,

- Gray Matter,

- Still Life,

- seria Broken Sword,

- Art of Murder: Sztuka Zbrodni

- Seria Runaway

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3 dla mnie lipa,mam i szczerze zmarnowalem kasę

Może Torchlight 2? Rozgrywka całkiem inna niż w D3, bez abonamentu, nie wymaga stałego podłączenia z internetem, nieskończona ilość lochów do penetrowania itp. =]

Szukam grów z coopem

Serious Sam 3 BFE, Rage(obie te gry są w biedronce za 20 zł ^^), Borderlands(I,II), gry z serii LEGO(Harry Potter jest w Biedrze), Magicka, Torchlight 2, Alien Swarm(darmowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlandsa przeszedłem, w coopie właśnie. Oprócz tego przeszedłem z kumplami Rainbow Sixa Vegas 2, graliśmy razem w Lefta (drugiego), Dead Island i chyba tyle. Teraz szukamy czegoś nowegl bo niedługo poziom Elite w Vegas osiągniemy i coś nowego trzeba będzie pograć. ;-)

Więc czy macie jeszcze jakieś propozycje?

EDIT

OPS, nie zauważyłem nowych postów. Dzięki za pomoc, chyba coś z tych propozycji wykorzystamy.

Edytowano przez fergiX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże: od dawna nie trafiłem na grę w której lecimy statkiem kosmicznym, znajdującym się po lewej stronie ekranu, a z prawej pojawiają się nasi wrogowie (przeważnie masowo).Coś takiego jak Jamestown, ale obrócone o 90 stopni. Od razu mówie ze obracanie monitora nie wchodzi w grę ;)

Jeśli ktoś zna gry tego typu prosiłbym o podanie tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exeosus BF3! Już tłumaczę. BO2 ma super singla, ale niestety CO-OP ogranicza się do trybu zombie. Multi fajne, ale partyjka/dwie i Ci starczy. Niby są tam różne tryby, ale się nudzą. MW3 trochę lepszy CO-OP, a reszta opisana jest przy BO2. MoH W jest zbugowany dosyć mocno z tego co wiem. L4D 2 fajne, ale się znudzi. O Dead Island się nie wypowiem, bo nie grałem

W BF3 masz w miarę fajny co-op, mapy różnych wielkości, różne tryby gry i inne świetne rzeczy.

Edytowano przez Blackus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże: od dawna nie trafiłem na grę w której lecimy statkiem kosmicznym, znajdującym się po lewej stronie ekranu, a z prawej pojawiają się nasi wrogowie (przeważnie masowo).

Solaris 1.0.4. (na Allegro są tanie kopie), Sine Mora (jest na Steam), Satazius (jw., demo), EndEffector (freeware), Hornado (freeware), Hydorah (freeware), EtherVapor (demo), Force Majeure (demo), Gundemonium (jest na Steam, demo), Maya Kai (freeware), ProtoType (freeware), ProtoType 2 (freeware), Syder Arcade (jest na Desura), Warmachine Overload

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie o Wiedźminie 2? Mam zamiar ją zakupić, ale jest mały problem - Nie grałem w poprzednią część. Czy konieczna jest znajomość poprzedniej fabuły?

nie, nie trzeba znać znać fabuły1, w 2 pojawią się trochę wątków z 1 ale nie są jakieś one szczególnie ważne, ja przeszedłem 2 bez znajomości 1 i w fabule się połapałem generalnie. Wiedźmin 2 jest bardzo fajna i przyjemna grą, ciekawie napisana fabuła i fajne klimatyczne lokacje i wg gra jest godna polecenia

A tu moje pytanie: zamierzam kupić na promocji origina ME3 ale do cop, ktoś gra wg w tego jeszcze co opa czy serwery świecą pustkami, singliel mnie nie interesuje tylko do co opa chcę tongue_prosty.gif

Edytowano przez marcin1821
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

FPS - Bulletstorm, Half-Life II, Borderlands I i II

RPG - Wiedźmin, ME, Deus Ex Human Revolution, TESy

Strategie - Total Wary, Starcraft II

Akcja - Assassin's Creed, Batmany z serii Arkham

ile kosztuje Sleeping w empiku

http://www.empik.com/sleeping-dogs-pc-square-enix,p1051218071,multimedia-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 - dobra gra, ale lepiej znać fabułę gry od początku (czyt. od pierwszej części), multi jak zwykle wymiata. Tomb Raider również jest produkcją wartą polecenia, ale jeśli jesteś fanem starszej serii, to możesz się odrobinę na nowym TR zawieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat, czy kupić tomb raidera w biedronce tongue_prosty.gif nie no na serio, jest tanio, a aż dziewięć tomb raider-ów? Opłaca się tongue_prosty.gif

Tylko nie wiem, czy tomb raider underworld w tym pakiecie będzie wymagało steama? Bo jeśli tak, to na opakowaniu zawsze pisze info o tym. A gdzie nie gdzie słyszałem, że wymaga. Powiedzcie wy mi, czy wymaga? Tylko nie marudźcie znów o tym, że na steama mam alergie, czy coś w tym stylu. Net słaby, nawet sam steam by się nie ściągnął tongue_prosty.gif A więc powiedzcie, albo pokażcie, gdzie takie info się znajduje, bo ja nie mogłem znależć..

Edytowano przez colososkosmos258
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...