Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam wszystkich. Poszukuję jakiejś ciekawej strategii (najlepiej w klimatach fantasy) i tekstowej (internet z limitem, heroes online na jedną sesję wymaga zbyt dużo transferu ;/) strategicznej przeglądarkowej (tj. coś pokroju ogame, ale z lepszym systemem napadania itp. chodzi mi głównie o to, żeby był jakiś limit napadów, a nie wstaję rano i znowu brak surowców i 0 floty). Strategie, które do tej pory mi się spodobały to: Warlords Battlecry II i III, Warlords IV, Warcraft III, Heroes III-VI (aczkolwiek najbardziej III i V), Disciples (zdecydowany faworyt, ze względu na mroczny charakter, ciekawe rasy i ogólnie jakoś tak), Kings Bounty, Etherlords I-II. Polecicie coś ciekawego? Dodam, że klimaty wojenne, warhammery, Anno, settlers odpadają. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pytania odnośnie gier na PS2.

Tony Hawk Project 8 vs Tony Hawk Proving Ground

NFS Undercover vs NFS Underground 2 vs Grand Turismo 4 vs Burnout 4

Fight Night Round 3 vs WWE 2011

Call of Duty Finest Home vs Call of Duty World at War vs Black

Ponadto zastanawiam się nad zakupem:

Motor Storm Arctic Edge

God of War II

Najbardziej mi zależy na długości samej gry, nie chcę jej skończyć w np. tydzień. Do tego przydałaby się opcja multi na 2 pady, przyzwoita grafika i to "coś" co zachęci mnie do ponownego przejścia.

Edytowano przez Wybieraniec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wybieraniec

Z wymienionych przez ciebie tytułów polecam:

Black i God of War II.

Niestety nie ma w tych grach multi, ale długość rozgrywki jest przyzwoita, grafika jak na PS2 świetna, a po ukończeniu ich są dodatkowe ficzery, dzięki którym ponowne przechodzenie nie nuży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek91

Jak coś w stylu Gothica to może Two Worlds 2 (Chyba ma polskie napisy. Przynajmniej na PC), Risen (Nie wiem czy jest po polsku), Dragon Age (1 - Dubbing, 2 - napisy), Fable (2,3 - napisy) i jak wyżej wink_prosty.gif

@Down

Mogę polecić Dawn of War, Praetorians, Spellforce i Warlords Battlecry (inne klimaty ale jadnak), Supreme Commander, Star Wars Empire at War (słyszałem, że fajny),

Edytowano przez Ponczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Jak Star Wars to na pewno Jedi Knight Jedi Outcast albo Academy. Obie to świetne gry akcji, z bardzo dobrym systemem walki i fabułą. Republic Commando jeżeli wolisz trochę więcej taktyki będzie idealne. Empire at War jeśli wybierzesz strategię. Ja osobiście grałem w Jedi Academy oraz RC i szczerze moge polecić tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek91, z tego co wiem to napisy są dopiero od Brotherhood, a jedynka jest spolszczona tylko w czystej wersji (antologia to chyba director's cut). Ale jakbyś się zdecydował, to nie zniechęcaj się po jedynce, bo druga część jest przez wielu uważana za najlepszą. Tym bardziej, że jedynka jak dla mnie jest słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VanderBot

Z takich w miarę nowszych gier spróbój Far Cry 3, South Park: The Stick of Truth, Castlevania: Lords of Shadow (wersja ultimate edition wyszło na PC dopiero w 2013 roku i to z dwoma DLC), Assainin's Creed 4: Black Flag, nową odsłonę Shadow Warior zrobioną przez polskie studio High Fly Pigs, Remember Me. Daj znać, jakie gatunki lubisz, a coś ci jeszcze podpowiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...