Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@NewJoker

Poszukałem trochę więc może być średnie The Crused Crusade: Krucjata Asasynów (kto wymyślił taki tytuł), Chivalry Deadliest Warrior. Więc na razie nie zostało nic innego niż czekać na M&B 2 i Kingdom Come: Deliverance icon_wink.gif.

Edytowano przez HELIXMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie mi o Cursed Crusade. Grałem już w to, ale chętnie zagram jeszcze raz, a poza tym jest jeszcze kilka produkcj tego typu (np. First Templar), o których zupełnie zapomniałem. Deadliest Warrior chętnie kupię, ale na razie mam za wolny internet, żeby to pobrać. No i czekam z niecierpliowością na Kingdom Come, zapowiada się świetna gra.

Jak komuś jeszcze przyjdzie do głowy gra tego typu, to będę wdzięczny za informację. A na razie dziękuję bardzo za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Battlefield 2

- Call of Duty 2, lub Modern Warfare

- FEAR

- Half Life 2

... Zależy to też, jakie klimaty w fps'ach lubisz. Czy to wojenne, czy w stylu "Ocal ludzkość przed kosmitami" itp. wink_prosty.gif.

Battlefield 2 rusza w 10 fps...

FEAR nie ruszy, sprawdzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak masz Celerona. Zbytnio przyspieszyłem z propozycjami. W takim razie można w celować w FPS'y do 2004/2005 roku. Sprawdź jeszcze pierwszego Far Cry, jeśli lubisz pograć w sieci, to Counter Strike 1.6 i Condition Zero, czy starszy Battlefield 1942. Pierwsze Call of Duty + dodatek United Offensive, czy nawalanka w stylu Seroius Sam'a - Painkiller ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iSoyer

No to jeszcze takie tragedii nie ma ;). Sprawdź więc te tytuły co podałem w poprzednim poście. Na tym Core 2 Duo większość FPS'ów do 2005 roku powinna dać radę (FEAR to wyjątek, bo już w dniu premiery narzekano na wysokie wymagania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr0szek1 - spróbuj Borderlands i, przede wszystkim, jego sequela. To świetny miks cRPG i pierwszoosobowej strzelanki z ogromnym i bogatym w szczegóły światem do zwiedzania oraz jakimś bazylionem broni.

A do tego KotOR - prawdopodobnie najlepsze kosmiczne RPG wszech czasów.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Gothica 1, 2 + NK (nawet w Gothic 3 to fajna gra, naprawde!) czy warto zaopatrzyc sie w Risena? Bo czytam wlasnie informacje ujawnione nt Risena 3 i tak mnie wzielo... Warto, bo ludzie maja rozne opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iSoyer

No to jeszcze takie tragedii nie ma wink_prosty.gif. Sprawdź więc te tytuły co podałem w poprzednim poście. Na tym Core 2 Duo większość FPS'ów do 2005 roku powinna dać radę (FEAR to wyjątek, bo już w dniu premiery narzekano na wysokie wymagania).

Ale jeszcze trzeba wziąć pod uwagę że karta chyba max. obsługuje Pixel Shader 1 a BF 1942 mi nawet nie chciał na tym odpalić (sprawdzałem demo)a BF2 odpalony z SwftShader chodził w tych kilku fps...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto zaopatrzyc sie w Risena?

Ja powiedziałbym, że tak. Pamiętaj tylko o tym, że Risen to duchowy spadkobierca Gothica, ale nie jego "sequel" (o ile wiesz o co mi chodzi ;)). Najbliżej mu chyba do trójki, więc jeżeli naprawdę ci się podobała, to bierz!

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba77

Risen ma mnóstwo smaczków dla fanów Gothiców, np. obóz na bagnie, etc.. Jednak fabularnie, choć Gothic i tak nie zachwycał to nadal jest lepszy od RIsena pod tym względem. Risen jest też krótszy od np. Gothica 2. Mniej tu także charakterystycznego humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iSoyer

No to jeszcze takie tragedii nie ma wink_prosty.gif. Sprawdź więc te tytuły co podałem w poprzednim poście. Na tym Core 2 Duo większość FPS'ów do 2005 roku powinna dać radę (FEAR to wyjątek, bo już w dniu premiery narzekano na wysokie wymagania).

Ale jeszcze trzeba wziąć pod uwagę że karta chyba max. obsługuje Pixel Shader 1 a BF 1942 mi nawet nie chciał na tym odpalić (sprawdzałem demo)a BF2 odpalony z SwftShader chodził w tych kilku fps...

Hmm... dziwne, bo 1942 powinien chodzić (obsługa T&L), a co do dwójki to zbytnio przesadziłem. Min. to karta zgodna z PS 2.0 i na laptopach tamtej generacji nie ma co liczyć na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

Spadnie cena gdy wyjdzie FIFA 15 a o żadnych promocjach mi nie wiadomo, jeżeli zależy ci na grze ze znajomymi przy jednej konsoli i samej grze a nie o aktualnych statystykach / składach i graniu w internecie to kup tą tańszą to to samo i najlepiej kup sobie za kilka lat np w 2020r. FIFE 20 niczym się nie zmieni jedynie niezauważalnie polepszy się grafika. (ja kupiłem za 10-20zł FIFE 09 i nie widzę różnicy pomiędzy nią a 14)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...