Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Up

Ze strategii polecam Warlords Battlecry 2/3, jeśli nie straszne ci to że gra jest dość stara(graficznie. mimo to bawi jak dawniej). Jeszcze jest Władca pierścieni Bitwa o śródziemie i Wojna o Pierścień. Z RPGów to m.in godne polecenia Guild Wars i Neverwinter Nights. Ewentualnie możesz wybrać połączenie tych gatunków: Spellforce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Far Cry 2 po niewysokiej cenie, ale delikatnie mówiąc nie spełnił on moich oczekiwań. Jednak zaintrygowało mnie uniwersum tej gry - Afryka. Stąd też moje pytanie. Jakie znacie i polecacie gry akcji, gdzie rzecz dzieje się na czarnym lądzie?

+ Istnieje gra podobna do saboteura (TPP, otwarty świat, II wojna światowa)

Edytowano przez maridok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiejś dobrej gry przygodowej, lub takiej, w której są elementy przygodowe, nie grywam w takie gry, więc zdaję się całkowicie na waszą wiedzę na ten temat. Z tego co wiem to Deadfall Adventures ma podobno jakieś elementy przygody, więc w nią zagram, i znam jeszcze serię Tomb Raider, także proszę o inne propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero, kiedy zobaczyłem, że napisałeś kolejny post, zauważyłem, że masz podaną w profilu ;). Jeśli interesują Cię FPS poruszające problemy społeczne i to, jak pokręceni mogą być ludzie, jednocześnie przenoszące gracza w piękne lokacje, to spróbuj BioShock: Invinite, oraz Far Cry 3.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead jak najbardziej Ci się spodoba. To taka, która działa na psychikę, działa na wspomnienia. Chyba kiepska gra nie zostałaby najlepszą grą 2012 roku dla serwisu GOL, prawda? Jeszcze możesz wypróbować gry także twórców TWD - The Wolf Among Us.

Resident Evil polecam najbardziej, jeśli będziesz miał z kim rozgrywać kooperację. Wtedy gra daje najwięcej zabawy.

Edytowano przez Feraxen
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...