Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jak myślicie, która grę za max. 7,50 euro na wyprzedaży Steam najbardziej opłaca się kupić? Skupiam się na wyborze pomiędzy Far Cry 3/Bioshock: Infinite/Skyrim (bez dodatków), ale inne propozycje też mile widziane. Oczekuję ciekawego trybu single, żebym nie odpadł po 1h gry z nudów. Multiplayer w FC3 jest w miarę wciagający i dosyć dopieszczony? Jeśli tak, to wezmę prawdopodobnie właśnie jego i nawet teraz skłaniam się ku niemu, ale nadal nie mogę się zdecydować. Mój sprzęt to laptopowe i5, 4 GB RAM i GT635, więc proszę o niezwracanie uwagi na efekty graficzne, gdyż i tak zbyt wiele ich nie zobaczę. ;) Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zakupienia Infinite jeszcze w niego nie grałem, dlatego też nie oceniam. Grałem za to w dwie inne gry i powiem Ci tak, że coś byś nie kupił to dostarczy Ci wiele godzin ciekawej rozgrywki. Skyrim to gra, w którą możesz grać setki godzin. Ogromny świat, smoki i ciekawe oraz wciągające misje. FC 3 to też gra bardzo dobra, która rozgrywa się na tropikalnej wyspie co pewnie przy obecnych warunkach za oknem jest jakimś plusem ;) Też fajna rozgrywka, bardzo dobra fabuła i niekrępująca rozwałka, a przy okazji jest tutaj co robić. Nie chcę wybierać, która lepsza, bo obydwie cenię tak samo, zdecyduj sam ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooah, ciężko będzie. Bioshock prawdopodobnie odpada, bo w niego chyba bym najkrócej z tych wszystkich gier pograł, więc zostaje zima vs tropiki. Kuuurcze, wszystko było ładnie rozplanowane, co trzeba kupić, a kaski troszkę przybyło i już jest problem. Pamiętajcie, że inne opcje też mogę rozważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meidei mamy problem biggrin_prosty.gif

W co polecacie pograć sobie przez święta wink_prosty.gif? Lubię gry typu skyrim, assasins creed, rpg w stylu wiedźmin lub dobre "strzelanki".

Polecicie coś do pogrania przez święta? Najlepiej coś z CD-A, ale nie koniecznie. smile_prosty.gif

Kiedyś było łatwiej, za dzieciaka człek grał w co popadło po kolei, teraz szuka się tylko tych perełek.

Dungeon Siege III z ostatniego numeru się ciekawie zapowiadał, ale jednak nie ma tego czegoś co by zaciągnęło mnie na kilka godzin przed ekran.

Edytowano przez fufus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu przeżywam growy kryzys, a chciałam sprawić sobie prezent pod choinkę...

Mass Effecty, Dragon Age'e, Wiedźminy, Assasyny, TES V Skyrim, Risen, Drakensangi, Lineage 2, LOL i wiele innych, wszystko już było. Szukam czegoś nowego, co zajmie mnie na dłuższy czas i będę mogła miło wspominać długi czas po rozgrywce, byle by to nie był hack'n'slash. Pomocy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ja żadnej konkretnej gry dla siebie nie szukam, to moja sistra non stop mówi, żebym jej coś znalazł. Znacie jakieś dobrze dostępne gry typu Faery, lub dodane kiedyś do CDA Gods: Kraina Nieskończoności, czyli RPGi z walką turową? Najlepiej niezbyt trudne.

Polecam Wizardry, najlepiej ósemkę. Seria Might & Magic też będzie pasować. Legend of Grimrock to też niby walka turowa, ale "zdynamizowana". Nie wiem tylko, czy siostra chce grać w takie starsze tytuły (ten ostatni nowszy oczywiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawej gry RPG i strategicznej. Jeśli chodzi o strategie to myslałem o Heroes of Might and Magic V + dodatki.

Nie licząc Gothic, Risen to jaki ciekawy RPG polecacie?

Jedyny warunek to musi działać na tym sprzęcie:

Windows XP (Sevice Pack 3)

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 4200+

2.21Ghz

1GB RAM

Karta Graficzna ASUS EAH3650 Series (Ati Radeon 3600HD) (256MB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na skillu, a na samej zabawie - bierz Left 4 Dead, naprawdę przyjemnie się gra i momentami jest bardziej dynamicznie niż w Counterze (jak się gra na najwyższym poziomie trudności), ale jest mały minus - gra się szybko nudzi. Myślę, że CS:GO wciągnąłby cię na wiele więcej godzin ze względu na różnorodność rozgrywek, każdy "mecz" to całkowicie inna gra.

Co do bonusów do Gmoda to nie mam pojęcia - nie interesuje mnie całkowicie ta produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elano

Wiek gry sam w sobie nie jest problemem, bo np. patrząc na grafikę GODS, można wywnioskować, iż moja siostra w tym względzie jest dość tolerancyjna. Głównie chodzi o to, żebym mógł grę łatwo zakupić, bez gmerania na aukcjach. Co do Legend of Grmirock, to, z tego co słyszałem, jest to raczej gra dla zapaleńców, a nie dla osób, które grają sporadycznie i nie mają dobrego skilla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z cyfrowej promocji Empik.com jest bardzo opłacalne?

http://www.empik.com...rilldown=342201

Co myslicie z tej promocji o:

King?s Bounty: Wojownicy Północy - Valhalla Edition

Batman: Arkham Asylum - Game of The Year Edition

Lara Croft and the Guardian of Light

Bo mam zamiar kupić powyższe tytuły?

Edytowano przez TeceK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeceK

Z ciekawych RPG polecam Jade Empire, seria Fallout, obydwa Wiedźminy to wręcz jazda obowiązkowa.

Ze strategii - Warcraft 3 wraz z dodatkiem Frozen Throne, Knights and Merchants, seria Settlers, seria Age of Empires.

@Demonir

Dobre RPG-i z walką turową to dwa pierwsze Fallout'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś pod grę na jednym komputerze w kilka osób. Podłączone będą pady. Co najmniej dla 4 graczy jednocześnie. Poza Wormsami znajdą się jakieś propozycje?

Edit: Może być coś na... Nintendo 64. Mamy Mario Party.

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...