Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Raczej tak.Bo to piekielnie trudna gra (podobno) i jeśli chcesz sekretne zakończenie,to musisz walkirie pozbierać,o które jeszcze trudniej.Polecam przeczytać reckę na str. gł. CDA.A propos sam się przymierzam do jej kupna.Chcę zobaczyć czy wnerwi mnie jak 5-ty rozdział z SMB razem wzięty.

Jestę masochistę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@

To w takim razie kup Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona :D Posiada soundtrack, poradnik, list gończy, mapę, dwie papierowe figurki, grę i nilfgardzki grosz, czyli można powiedzieć, że wszystko. Jeśli to za mało kup edycję kolekcjonerską, np:

http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-kolekcjonerska-nowa-w-folii-i3600639777.html

a jeśli to za drogo:

http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-specjalna-pc-pl-nowa-folia-24h-i3595929614.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Alone in the Dark(sterowanie jest do kitu),Silent Hill(np.Homecoming,ale to akurat bardzo polecam ),Resident Evil 4 , The Evil Within(ale on ma dopiero wyjść).Jeszcze Outlast i Amnesia,tylko one są pierwszoosobowe.

Edytowano przez Gawain
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS: GO czy może CoD: Black Ops?

Szukam jakiegoś fpsa do multi i padło na jeden z tych dwóch tytułów (choć w single CoDa chętnie bym pograł :D). Nie mam żadnych preferencji, dodam tylko, że nie grałem nigdy w CS 1.6, ale jak był GO na Steamie na weekand do pogrania, to bawiłem się bardzo dobrze. Z CoDów to grałem we wszystkie części MW i powiem, że też fajnie mi się grało, stąd mój zgryz. A jak Wy uważacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

O Deadlight nawet nie słyszałem ale po obejrzeniu gameplaya na YT prezentuje się świetnie.Coś jak Resident Evil ale w 2D.Trzeba zakupić.

@goliat

Coś mi zaświtało że Jazz Jackrabbit jest nabliższy w rozgrywce Raymanowi.Kiedyś grałem na starszym złomie ale nie ukończyłem.Jak uruchomi się na Win 7 trzeba będzie nadrobić zaległości,

@Elano

Przypomniałeś mi o tym cudeńku.Gdzieś mam na płytce z czasopisma i trzeba będzie zaraz ją wyszperać.

Dzięki za Wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathroll2097

Dokladnie, Deadlight to platformowka 2D w klimatach Resident Evil. Chociaz platformowki to w sumie malo powazny gatunek, to w tym tytule klimat jest powazny i przypomina mi The Walking Dead. Jesli tak jak mowisze jeszcze nie miales okazji poznac Deadlight, to bierz w ciemno. Mnie sie akurat udalo go kupic w promocji na Steam za kilkanascie zlotych, ale nawet gdyby kosztowal 50, to nie zalowalbym ani jednej zlotowki wydanej na ten tytul.

Jazz Jackrabbit tez jest swietny. Pamietam, ze gralo mi sie bardzo przyjemnie takze w wersje bozonarodzeniowa. Sprawdz czy nie ma tej gry w ofercie GOG-u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...