Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam

Szukam gry w stylu Soldier of Fortune 2 lub dark messiah chodzi o interakcje z otoczeniem i sposób ubijania przeciwników. Zrzucenie ze skały odstrzelenie głowy serie manhut odpadają bo, aż czegoś takiego nie szukam. Zna ktoś podobnego nieugrzecznionego fpsa albo rpg ?

The Darkness II. Masz te macki i możesz używać np. rurki i rzucić w gościa przybijając go do ściany.

Hej!

Mam pytanie - co lepiej wybrac GTAIV czy Episodes From Liberty City? Zalezy mi glownie na zabawie wieloosobowej, okazjonalnie single player - nie mam pojecia, ktora gra okaze sie ciekawsza w tym przypadku. Ile ludzi gra w sieci i gdzie jest ciekawiej?

Zależy. Ja na Twoim miejscu wziąłbym obydwie, bo fabuła się zazębia i zaczynać od Epizodów to trochę tak nie po kolei. GTA IV i TLaD (pierwszy epizod) to historie dość poważne, dojrzałe i raczej smutne, natomiast Ballada o Geju to ostry hardkor bez trzymanki, takie San Andreas w Liberty City ;) Mowa oczywiście o singlu, bo moim zdaniem kupowanie tej gry dla multi mija się z celem.

@PolglishPL

Sprawdź Burnout: Paradise.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PolglishPL

Spróbój też Split Second Velocity, ta gra wyróżnia się na tle innych, że jest tam ciekawy try o nazwie nieczysta zagrywka. Ale trzeba z tym uważać, że bo skutki tej opcji mogą się na nas odbić.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

League of Legends powiadasz to napewno propunuje ci świetną Dote 2.A world of thanks to albo War Tchunder lub czekaj na premiere World of Warplanes poprostu podobne chyba najbardziej.Może ci też do gustu przeypaść ale nie grałem(narazie) gre Hawken.

Edytowano przez Damian67114
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4games

Polecam Burnout Paradise, działa na XP. Chociaż nie wiem czy miała split screen. Na pewno Toon Car miał, ale nie wiem czy o taką grę Ci chodziło :)

@fullje

Polecam klasykę, czyli Syberia I i II, The Longest Journey. Rownież polecam Tajne Akta Tanguska, Siking Island, Simon 2. Jak jeszcze cos przypomnę to dopisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gawain

Nic nie jest straszniejsze od Amnesi. Jeśli chcesz się dowiedzieć w tym temacie to wbijaj do Huśka bo on aktualnie nagrywa Outlasta. Bardziej schylam się ku Amnesii (Lecz jeśli serio chcesz się bać to tylko Mroczny Obłęd)

@2Real4games

Ja polecam Split Second Velocity

@Dln

Battlefield Play4Free?

Lub

Combat Arms

Chociaż nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Koniecznie zaopatrz się w Split/Second Velocity a Blura sobie odpuść ,to średniak i bez polotu do Split/Second.No i polecam też Ridge Racer Unbounded,GRIDa,Sega Rally i Colina 2.0 lub 2005 (GRID i Ridge Racer nie ma split screenu ale chodzi na XP).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...