Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Moim zdaniem DLC, które jest warte uwagi to tylko Przygody Joe'go ma swój klimat i ogólnie jest bardzo fajne. A co do zemsty ,, Dżimiego'' jezyk2.GIF mam mieszane uczucia, niby wszystko to samo, ale mi nie grało się za dobrze. Oba te DLC mają wg mnie jedną duzą wadę, a chodzi mi o ten licznik punktów, który jest zupełnie zbędny w grze tego typu. Ja bym kupił, ale sam zdecyduj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem coraz bliżej ukończenia Mafii 2 i moje pytanie polega na tym czy warto zaopatrzyć się w DLC?

Polecam ci kupić w pomarańczowej kolekcji klasyki Mafię 2: Extended Edition( czy jakoś tak), razem z wszystkimi DLC za 35 zł, wyjdzie ci taniej niż na steam, a wersja pudełkowa i tak się pod niego podpina( ja kupiłem wcześniej samą podstawkę w tej edycji i teraz żałuję :()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu... nie... to już minęło wiele lat od tej chwili... grałem sobie w Diablo 2. Nigdy tej gry nie przeszedłem, a teraz chciałbym powrócić do tych lat młodości.

I tu pojawia się moje pytanie. Czy kupić Diablo 2, czy może zacząć od jedynki (którą nie jest tak łatwo dostać w rozsądnej cenie)?

Czy omijając pierwszą część dużo stracę? Fabularnie oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyzaktcz

Tej edycji co mi polecasz raczej nie kupie,ponieważ mam już Mafie 2 więc za bardzo mi się nie opłaca zaś na muve.pl da się kupić za ok 12zł(z tego co pamiętam)pakiet dodatków więc i tak mi taniej wyjdzie.Poczekam tylko aż będzie to dostępne.I dzięki za odpowiedzi.

Edit:Doskonale cię rozumiem kupiłem w edycji pudełkowej gre Just Cause 2 za 30zł a tutaj patrze miesiąc póżniej gdybym tylko poczekał i dał 5zł więcej miałbym jeszcze kopie zapasową jedynki....

Edytowano przez PolskiZiomal5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje jakiejś gry z wzruszającą i wciągającą fabułą. Gatunek jest obojętny smile_prosty.gif Hmmm i dodam jeszcze, że The Walking Dead już ograłem, a i zależy mi aby gra była dostępna w pudełkowej wersji wink_prosty.gif

To ja polecę Ci nasze rodzime Call of Juarez: Więzy Krwi. Końcówka moze nie jest bardzo wzruszająca, lecz do wesołych nie należy. Zalezy jak "to" odbierasz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gier z gatunku FPS z ostatnich lat(2008-2013). Co możecie mi polecić ?

Chce żeby to był wymagające FPS gdzie nie ma prowadzenia za rączke jak np w CoDach ale coś bardziej w klimatach dawnego Far Cry. Żeby była przygoda, sensowna fabuła i prawdziwe bronie. Myśle nad CoJ Gunslinger bo poprzedniczki były świetne ale jedna gierka to za mało. Aha, nie interesuje mnie multi

Pytam bo straciłem kontakt z grami pare lat temu i nie jestem na bieżąco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już w przedsprzedaży bf4 i zastanawiam się czy dokupić do niego Premium. Zyskam kilka pakietów bojowych, dostęp do DLC, pierwszeństwo w dostępie do serwerów etc.

Tutaj można o tym przeczytać nieco więcej:

http://livespot.pl/battlefield-4-premium/

Najbardziej zastanawiają mnie cyt.: "cotygodniowe aktualizacje".

Wie ktoś może co się za tym kryje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...