Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Siemka ludzie, szukam gry rpg/mmorpg, a dokladniej mowiac takiej, w ktorej wcielasz sie w postac majac do dyspozycji:

- wybor klas

- szeroka galaz rozwoju najrozniejszych skili (tak aby rzadko mozna bylo spotkac kogos takiej samej klasy poslugujacego sie identycznymi skilami)

- zakladanie gildii

- miasto z wlasnym lokum do dyspozycji

- questy

- spore expowiska

- ciekawa i przejrzysta grafike

- niewazne jaki rok wydania

- chcialbym aby o wileu rzeczach mozna bylo decydowac samemu - czy jestes dobry czy zly itd itd

- najfajniej byloby z sytemem szkol poszczegolnych klas/zywiolow/skili

Kazda propozycje przestudiuje i bede bardzo wdzieczny za pomoc, weekend nadszedl a ja nie mam w co grac :(

Gralem w takie gry jak: 9 Dragons, guild wars, warcraft, league of legends, tibia, nostale

Moze to pomoze :)

Pozdrawiam!

PS: najlepiej zeby gra byla bezplatna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze kupić pierwszą część Guild Wars wraz z dodatkami? Cza gra po wyjściu Guild Wars 2 nadal jest tak popularna jak dawniej i czy nie brakuje ludzi do gry? Chciałbym sprawdzić tą grę uznawaną przez wielu za najlepsze MMOPRG, ale nie wiem czy po premierze części 2 jeszcze warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars 1 nadal gra całkiem pokaźna ilość osób. Co do GW 2 to polecam poczekać, bo gra przechodzi tzw. chorobę wieku dziecięcego i występuje w niej parę bardzo poważnych błędów i brakuje balansu. Ostatnio potrafili banować za oszustwa, które można było dokonać dość łatwo (kupowało się jakiś sprzęt za 1 golda u vendora, a pozyskiwałeś z tego materiały za....100 golda.- za to był ban).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, jaki wolisz gatunek. Bo domyślam się, że MP3 to Max Payne 3, dobrze myślę? :) A jeżeli wolisz obydwa gatunki, to stawiałbym jednak na DS. Dlaczego? Erpegi zawsze na długo wystarczają, a na pewno na dłużej, niż strzelanka, którą sens jest przechodzić tylko raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związki z darmową wysyłką na muve chciałbym skorzystać z promocji efekt zestawów, z grupy A wybrałem sobie Alice Madness Returns oraz Crysis 2 i nie wiem, które tytuły dobrać sobie z grupy B: Rage (35,99 zł), Spec Ops: The Line (32,99 zł), Max Payne 3 (47,99 zł), L.A. Noire Complete Edition (35,99 zł). Dodam, że prędzej czy później chciałbym zagrać we wszystkie wymienione gry, a teraz chciałbym kupić to co najbardziej opłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k0mp0t - Rage to tytuł w ogóle z innej półki, nie warto sobie nim głowy zaprzątać, Spec Ops prędzej czy później do zaliczenia, podobnie jak Max Payne 3. Ale najważniejsza gra to ta ostatnia - L.A. Noire. Fenomen jakich mało. Ja przechodziłem na Xboxie, ale tam nie miałem jeszcze tych dodatkowych DLC. Za taką cenę to grzech nie wziąć. Naprawdę świetna, dojrzała opowieść, która wciąga na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k0mp0t - ja z kolei polecałbym Ci Spec Ops: The Line. Gra jest naprawdę bardzo dobra i zachwyca fabułą. Nieraz będziesz żałował podjętych decyzji z nią związanych, dzięki czemu gra mocno odziaływuje na psychikę gracza. Jako strzelanka też wypada nieźle, ze względu na specyficzne umiejscowienie akcji. Ogółem - warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca kupić? FIFE 12 czy Skyrima?

W tym momencie pomyśl może o zakupie FIFY 13, a nie 12. Bardzo dużych zmian w trzynastce nie ma, ale jest to udoskonalenie tego co było złe w 12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crunchips - zależy ile masz kasy, i czego od gry oczekujesz. Jeśli masz jej niewiele, masz ochotę na piłkę i posiadasz pada to kup fifę, gdyż w MM można ją dostać z dodatkiem już za 30 zł. Jeśli chcesz ogromnego, wciągającego świata, masz sporo wolnego czasu i szczególnie jeśli lubisz TES'y, lub tego typu gry to będziesz zadowolony, choć cena wciąż jest wysoka.

Ps. Świetny avatar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jestem bardziej za RPG. I mam u siebie w mieście (ponoć) Skyrima i FIFE 12. A że mam 130PLN to nie wiem co wybrać. Mam tylko PC i nie grałem nigdy w sportowe gry, a chciałbym spróbować. Ale lubię RPG z wieloma pobocznymi questami. Po za tym nigdy nie zetknąłem się z serią TESa.

PS. Wiem, bo mój :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kilka pytań. Proszę jednak o szybkie odpowiedzi, bo promocje niedługo się kończą.

Co powiecie o grach:

-Cubemen (na Steam za 1,6 ?)

- Kung Fu Strike (na Steam za 1,99 ?)

-Mafia II (na GMG po 7,5 ?, ale ma kod i kredytki, co daje mi ja za darmo. Musiałbym tylko wymienić Sniper Ghost Warrior, Grałem w to i niezbyt przypadło mi do gustu)

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , chciałbym abyście mi pomogli w wyborze. Zamierzam kupić sobie jakiegoś rpg fantasy i po zastanowieniu wyłoniłem dwa tytuły. Są to Kingdoms of Alamur : Reckonig albo Dark Souls: Prepare to Die Edition. Moje pytanie jest takie. Z którym będę miał więcej frajdy i starczy mi na dłużej. Wiem że KoA:R jest dość długi i rozbudowany ale to samo można powiedzieć o Dark Souls które w zależności od gracza jest długie lub krótsze , no i dark souls to bardziej na pada niż klawiaturę . Ciągle się waham dlatego proszę was o pomoc. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu być może pomoże kryterium przystępności. Dark Souls to gra dla masochistów, którzy lubią ginąć po parenaście razy, z kolei Kingdoms of Amalur: Reckoning jest bardzo przystępne. Co do kwestii języka, pierwsza produkcja jest w kinowej wersji językowej, zaś druga wydana została tylko po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Doradzić mi musicie bracia gracze jaką grę zakupić :D Maksymalnie do 100 zł poszukuję gry rpg z dobrą kreacją postaci oraz soczysta fabułą (mam dragon age 1 i 2) albo strategi w stylu crusader kings 2 bądź europa universalis (nad samą eu też się zastanawiam ale nie wiem która część lepsza i jakie dodatki ) Wymagania nie grają roli. Proszę o pomoc i pozdrawiam :D a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...