Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Hmmm a ja tu z taką nietypową prośbą skierowaną w starszych graczy wink_prosty.gif

Jakie byście polecili takie starsze gierki RPG w stylu Baldur's Gate czy też Icewind Dale (tylko mi nie mówcie, ze muszę czekać na Project Eternity ;)) i RTS no w stylu Caesara czy też Twierdzy?

Edytowano przez AlcatrazX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja tu z taką nietypową prośbą skierowaną w starszych graczy wink_prosty.gif

Jakie byście polecili takie starsze gierki RPG w stylu Baldur's Gate czy też Icewind Dale (tylko mi nie mówcie, ze muszę czekać na Project Eternity wink_prosty.gif) i RTS no w stylu Caesara czy też Twierdzy?

Spróbuj Baldur's Gate II lub Neverwinter Nights

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam. Który total war? Lepszy shogun 2 czy combo empire+napoleon? Obie będą za niedługo w gamebooku i się zastanowiam. Z jednej strony mam już grę z dodatkiem i o wiele więcej interesującym mnie okresem historycznym (bardziej mnie obchodzi Napoleon niż shogun Samuyoka z klanu dziabaducha :)). A z drugiej zastanawiam się czy nie było jakiś dużych zmiany między tymi częściami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn

Dzięki, przyda się smile_prosty.gif Chociaż, zapomniałem, że w Fallouty też się grało...smile_prosty.gif

Spróbuj Baldur's Gate II lub Neverwinter Nights

A nie jest logicznym faktem jest to, że skoro pytałem się o gry w stylu BG lub IWD, to je [całe serie] przeszedłem? smile_prosty.gif

Edytowano przez AlcatrazX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie shootera. Zastanawiam się nad zakupem Battlefield 3 lub poczekać na COD: Black Ops 2. COD następny wyjdzie za rok więc większość się przerzuci na nowego (wybaczcie ale mój ostatni cod to MW1 i tyle ze słynnych strzelanek więc nie wiem czy poprzedniczki umierają). A następny Battlefield kiedy wychodzi? Za rok czy może dłużej? Bo nie powiem, cholernie mnie korci kupienie któregoś z tych tytułów... Którego bardziej polecacie?

I jeszcze jedno. Czy warto kupić CS:GO? Na steamie jest w przecenie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat. Właśnie mi się pobiera, ale nie wiem czy dzisiaj dam radę jeszcze pograć. Kiedy dokładnie kończy się free weekend? W niedziele o 23:59? Bo szczerze dopiero w niedzielę będę mieć czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS do multi: Najlepszy oczywiście byłby Counter Strike i to niekoniecznie GO, bo wcześniejsze wciąż są popularne. Bardzo fajny jest również Team Fortress 2, który jest za darmo i do tego wciąż nim się zajmuję Valve, czyli od czasu do czasu pojawia się coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS do multi: Najlepszy oczywiście byłby Counter Strike i to niekoniecznie GO, bo wcześniejsze wciąż są popularne. Bardzo fajny jest również Team Fortress 2, który jest za darmo i do tego wciąż nim się zajmuję Valve, czyli od czasu do czasu pojawia się coś nowego.

Nieee, scena cs 1.6 umiera i to w strasznym tempie.

A co do FPS to polecam Ci Cod'a 4, wiem, że ta gierka ma już swoje lata, ale ja jako weteran turniejowy (;] ) polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie odnośnie FPS do multi. Lepszy Battlefield 3 czy może już lepiej nowy Black Ops 2? Cóż... COD wychodzi co roku więc większość przerzuca się na nowego. Zresztą, najbardziej myślę o B3, system zniszczeń i chyba duża grywalność. A z tego co mi się wydaję, to nowy Battlefield wychodzi dopiero za rok tak? Tylko, czy da radę grać w mutli bez tych dodatków? Bo raczej planuję kupić zwykłą wersję... chociaż nie wiem dokładnie co dają te dodatki.

I jaka jest wasza opinia o CS:GO? Mam Source i nie wiem czy warto kupować nowego CS'a.

EDIT: Czy nadal dużo ludzi gra w B3? I czy są jakieś problemy z originem? Bo rozumiem że jest wymagany origin do grania.

Edytowano przez Cookie Monster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w bf'a gra dużo ludzi i trzeba posiadac origin. Co do CoD'a to nie wiadomo jak z nim będzie (bo jeszcze nie wyszedł :P) ale jak co roku będzie podobna formuła. Jeśli chodzi o hadcorowe granie to oba tytuły się jednakowo nadają do tego (aczkolwiek w bf'ie się będzie trudniej odnaleść, bo ludzie grają w to już od roku) a do niedzielnego grania dla mnie tylko CoD (dodatkowo jak grałeś w MW1 to będzie bardzo miło zobaczyć zmiany jakie zostały poczynione). Od siebie tylko Black Ops 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać z tej trójki batman arkham city deus ex: bunt ludzkości złota edycja czy władca pierścieni wojna na północy. WsZystkie mnie interesują i wszystkie to ''moje" gatunki. Ciągnie mnie mocno do władcy ale zniechęcają mnie mocno średnie opinię zwłaszcza te o nudzie i powtarzalności. Dlatego pytam się was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja bym brał bez wahania Batmana Arkham City, które uważam za najlepszą grę w jaką do tej pory miałem okazję zagrać. Świetna fabuła, super system walki, który na prawdę nie pozwala się nudzić, otwarty świat i dużo misji pobocznych, i wszystkie związane ze znanymi przestępcami. W dodatku muzyka jest na prawdę na świetnym poziomie. Mnóstwo zagadek Riddlera. Powiem tak, jeśli dobrze się bawiłeś przy Arkham Asylum, to przy AC będziesz miał jeszcze więcej frajdy.

Przeszedłem też Deusa. Fabuła, cóż ciekawa, ale moim zdaniem jak na takie możliwości gry dałoby się na pewno zrobić coś lepszego. Nie wiem jak innych, ale gra potem zaczęła mnie mocno nużyć i szczerze przeszedłem ją na siłę, jakoś nie miałem ochoty powtarzać gry od początku by przejść np. grę na rambo. Muzyka super, grywalność też, ale potem gdy już wszczepimy sobie implanty na niewidzialność, rozwalanie murów itp. to imo gra robi się banalnie prosta, bo większość potem tak na prawdę można przejść na niewidzialności... Co niszczy mimo tych minusów (przynajmniej dla mnie) obraz na prawdę dobrej gry? Walki z bossami. Są to chyba najgorzej zrealizowane walki z bossami. Chcesz przejść po cichu grę? No przykro nam, ale musisz zabić kolesia rzucając w niego 5 granatów, wywalić cały magazynek i jeszcze nawalać go kilka razy z łapy. To na prawdę jest olbrzymi minus gry. Zakończenie chyba też trochę, takie na odwal się. Ale znam ludzi, których to usatysfakcjonowało.

Mam nadzieję, że jednak mimo mojej opinii nie zraziłem Cię do Deusa, bo jest to dobra gra, ale ja jednak spodziewałem się po prostu więcej po tej grze, a AC wiedziałem że będzie świetną grą, zresztą jestem fanboyem tej serii Batmana.

O Władce nic Ci nie powiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...