Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@kubix98

Weź któregoś z Batmanów - Arkham Asylum lub City. Długie gry ale świetne - gorąco polecam.

@Dalaran

Zdecydowanie Hydrophobia - przecież w CDA była :).

A odnosząc się ogólnie do tematu, to ja polecam też jakąś grę z nowego wydania CD Projekt - Gamebook. Niezłe tytuły w ładnym wydaniu, z poradnikiem w dobrej cenie. Czegóż chcieć więcej?? Ja biorę Empire i Napolena Total War (w jednym pudełku) z tej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman - fajnie się gra, samo miejsce akcji jest genialne. Zagadki, system walki i fabuła to po prostu kwintesencja tej gry. Dodatkowe wyzwania też zajmują trochę czasu + zagadki Riddlera czasami są nie lada przeszkodą.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś doradzić jakąś grę TPP w której główną rolę ma fabuła,a nie szybka akcja(choć ta też mile widziana).Chciał bym by grę można było dostać w miarę przystępnej cenie.

Myślałem nad nowym Batmanem,ale niestety nigdzie nie mogłem go znaleźć.

Możecie mi coś doradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GTA nie jestem przekonany zwłaszcza po tym jak ostatnio grałem u kogoś w San Andreas :/

Wiedźmina 2 grałem i jest to jedna z moich ulubionych gier.

Zastanowię się nad Maxem.

Jest też druga opcja,czyli poczekanie,ogarnięcie funduszy i zakup najnowszego Hitmana,choć boję się że nie będę rozumiał odwołań do poprzednich części gdyż grałem tylko w Krwawą Forsę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też możesz się rozejrzeć po takich stronach, jak Allegro, GameTrade, czy muve swap w poszukiwaniu tańszych używek nowego Hitmana. Co do zrozumienia fabuły, to jest mile widziana, aczkolwiek można się bez tego obejść. Zresztą, możesz poczytać o fabule starszych części. Bez problemu znajdziesz potrzebne materiały w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego laptopa, jednak nie jest on najlepszy, dlatego szukam jakies gry. Myslalem nad strategiami i co powiecie nt. Medieval Total War 2? Warto? Albo inny Total War? Polecacie cos? Moj laptop moze pociagnac w porywach gry do 2010. W co wy gracie na laptopach? Moze sie wypowiecie i mi pomozecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl Batman: Arkham City jest dostępne w cenie 59.99 zł. Tyle, że przy grze mamy oznaczenie [NPG] - nie wiem, o co chodzi z tym.

NPG oznacza Nowe Premium Games. Chodzi o nowe wydania tej serii, bo kiedyś wyglądały inaczej.

Tak więc Qualtin, jak chcesz coś kupować z premium games to śmiało. To oznaczenie nic strasznego nie znaczy. Nie wiem czy na święta są wprowadzane empikowskie promocje 2 cenie 1. Wtedy byś mógł sobie strzelić dwie gry.

Zawsze jednak zwracaj uwagę na język gry. Jest pewna część gier z tej serii, sprzedawana w języku angielskim tylko i wyłącznie. Jeśli ci to nie robi różnicy, ok. Ale to taka przestroga.

Edytowano przez Sergeyevich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Tyle, że przy grze mamy oznaczenie [NPG] - nie wiem, o co chodzi z tym. [...]

Nowe Premium Games - czyli w tym opakowaniu z tej serii. Polecam Batmana jak najbardziej - mam ponad 70 h rozgrywki a myślę, że niedługo ponownie wrócę do Gotham biggrin_prosty.gif

Ja poszukuję jakiejś produkcji z gatunku space-sim - coś ala Darkstar One , które wg jest świetną ale niedocenianą produkcją. Przydao by się coś z bardziej współczesną grafiką i rozdzielczością, ale też z ciekawą historią i wszystkimi tymi bajerami co w Darkstar One.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiędzy trzema gierkami:

Batman: Arkham City

Assasin's Creed 3

The Elder Scrolls:Skyrim

Którą polecacie? Chodzi mi głównie o to,żeby gra nie była liniowa,miała ciekawą fabułę jak i oprawę audiowizualną.Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś alternatywę dla tych gier to możecie ją podać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja wybierał dal siebie, bym brał zdecydowanie Skyrim'a. Może nie ma powalającej fabuły, ale starcza zdecydowanie na najwięcej czasu jeśli chodzi o grę. Mnóstwo zadań pobocznych. Możliwość ulepszenia sobie oprawy wizualnej wszelkiego rodzaju modami poprawiającymi grafikę, możliwość dodawania nowych przeciwników, zbroi, broni, nowe zadania i historie. Można grę zmienić i rozwinąć o kolejne godziny grania.

Assassn's Creed 3 bym nie brał dla siebie, bo nie grałem po prostu we wszystkie części. Dla osób, które lubią tą serię jest to pozycja obowiązkowa, dla reszty niekoniecznie.

Nie przepadam za bohaterami w kostiumach toteż Batmana bym nie brał. Gdy ktoś robi tego typu klimaty, śmiało można brać bo jest to jeden z lepszych tytułów, jeśli chodzi o taką tematykę superbohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...