Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Kontakt

Może Rayman Origins? Gierka stworzona do co-opa i dająca dużo zabawy, nie jest przy tym dziecinna, równie dobrze mogą się przy niej bawić dorośli odbiorcy. Ze strzelaniem, zombi i innymi takimi to ciężko będzie cokolwiek znaleźć, bo wiadomo że istnieje Halo, Gears of War czy Army of Two ale w każdej z nich co-operacja opiera się na podzielonym ekranie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to poszukanie czegoś w Xbox Live Arcade - taki np. Shank powinien idealnie pasować do Twoich kryteriów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpanujSzok grałeś możę w twierdzę ? naprawde fajna strategia mam na myśli ofc 1 Deluxe Crusadera oraz 2 bo w 3 jeszcze nie miałem przyjemności grać ale z tego co wyczytałem jest równie dobra co poprzedniczki. Świetna kampania przy której naprawdę idzie się wciągnąć (szczególnie w pierwszej części) poziom gry także nie jest łatwy trzeba dużo myśleć w tej grze. Polecam także pograć w S.T.A.L.K.E.R. pograj sobie w Cień czarnobyla ( pierwsza część ) i zobacz czy Ci odpowiada imo nasi Ukraińscy sąsiedzi zrobili bardzo dobrą grę na "długie wieczory" :) jeśli szukasz czegoś innego to napisz będziemy kombinować z innymi tytułami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś rpga, w którym można stworzyć własną postać (wygląd, klasa itp). Grałem w: (...)

- serię Dragon Age

DA to staro szkolne RPG i jeśli ci się podobało, to z całą dozą pewności polecam serię Neverwinter Nights - "jedynka" wraz z dwoma dodatkami oraz mody pod nazwą Kingmaker to grubo ponad 80 h świetnego roleplejowania. Postać możesz stworzyć, wybierasz rasy, klasy (po 10. lvl dostajesz specjalizację). NWN 2 z trzema dodatkami to kolejne godziny świetnej zabawy.

Polecam i pozdrawiam, Piotr F. :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam i pozdrawiam, Piotr F. smile_prosty.gif

ok.gif

Czyżbym w seriach Gothic, Risen i pierwszych częściach Sacred i Fable przeoczył opcję tworzenia własnej postaci? Bo autor pytania prosił przecież o takie własnie propozycje.

Dość ograniczona (ale jednak obecna) kreacja wyglądu i początkowych statystyk jest w SpellForce: Zakon Świtu. Warto się zapoznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zrozumieliśmy warunki autora w różny sposób - pokaż mi proszę jakiegokolwiek RPG-a bez możliwości rozwoju umiejętności w trakcie gry. Na tym ten gatunek chyba się opiera, prawda? Ja miałem na myśli natomiast brak możliwości stworzenia postaci od podstaw - zarówno w Gothicach, jak i w Fable, wygląd i początkowe statystyki są narzucone przez grę, nieprawdaż?

@down - owszem, klasę. Ale wygląd postaci każdej klasy jest odgórnie ustalony, nie decydujemy też na początku o żadnych statystykach.

Edytowano przez Nolaan
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż zastanawiam się co kupić:

  • Dark Souls: Prepare to Die Edition
  • Max Payne 3
  • Sleeping Dogs
  • Mass Effect 3

Szukam jakiejś gry, która opowie mi ciekawą historię i wciągnie na długie godziny. Chciałbym też żeby miała sporo akcji i była wymagająca. Ciekawym multi i dobrym voice actingiem również bym nie pogardził.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że Dark Souls będzie pogromcą klawiatur sfrustrowanych graczy. ;) Ja w każdym razie czekam na nią z niecierpliwością równie dużą, co na Dishonored. Dodatkowo zachęcająca jest cena - Prepare to Die Edition wydaje się być warta tych pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą produkcję jestem strasznie napalony i kupię ją na pewno, ale wychodzi dopiero za dwa miesiące. Dlatego zastanawiam się pomiędzy Dark Souls, Sleeping Dogs, Max Payne 3 i ew. Mass Effect 3. Wszystkie z tych gier zdają się mieć jakieś wady... poza Max Paynem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...