Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Z tyłu pudełka jest Catwoman i z tego co pamiętam (jestem w akademiku i niestety nie mam pudełka z grą) to jest napisane, że wciel się też w postać Kobiety kot i poznaj jej sekrety... Więc na pewno jest w podstawowej wersji bo ja żadnych dlc nie kupowałem. GOTY czy podstawowa wersja? Bo ja upolowałem wtedy podstawową wersję z dlc z Robinem.

Edytowano przez Cookie Monster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,smile_prosty.gif mam jeszcze pytanie. Czy misję cat-woman są zawarte bezpośrednio w grze cZy jako płatne dlc. I fajnie byłoby gdyby jeszcze ktoś wypowiedział wink_prosty.gif.

Jeśli się nie mylę to w podstawowej wersji są misje fabularne z catwomen, a z jakimś DLC można chyba przejść nią grę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hooky133

Z postapokaliptycznych klimatow to w tej chwili do glowy przychodza mi tylko Fallout, Stalker i Metro 2033 (choc tu otwartego swiata akurat nie ma, to i tak klimat jest dosc ciezki i klaustrofobiczny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiladam polecałbym Ci gry z serii Call of Duty. Niedługo wychodzi Black Ops 2. Jak nie chcesz na to czekać to polecam MW 3.

Co do wyścigówek Dirt 2 jest ciekawą grą. Ja polecałbym Ci jednak F1 2011, 2012 lub jakąś wyścigówke z serii NFS. Bardzo fajne gierki.

Left 4 Dead 2 jest fajną grą, ale myślę, że szybko Ci się znudzi.

Zombie, Zombie, Zombie...

Ciekawszą grą ze strzelaniem i rozwalaniem zombiaków jest Dead Island, która naprawdę jest warta uwagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benio

Zfecydowanie odradzm ci kupno ojca chrzestnego. Bardzo slaby i moim zdaniem nawet nie umywa sie do ppprzednika wink_prosty.gif . Lepiej przejdz sobie jeszcze raz jedynke. Albo Mafie, jest strasznie fajna i ma eciagajaca fbue.

Tak jedynka była super. No oglądam let's play'e z dwójki i... tak wyglada nawet nieźle. Zastanawiam się nad kupnem, bo chcę porównać te dwie części. Nie wiem też poza tym jaką grę z gatunku 'akcja' kupić (nie mogę kupić żadnej nowej bo mój sprzęt na to nie pozwala).

Jakby co to dajcie jeszcze jakieś propozycje. turned.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z starszych polecam Ci Mafię, jest bardzo fajna i nie ma aż takiej słabej grafiki- jak na tamte czasy. A jeśli chcesz kupić 2 część to kup, porównasz, może nawet Ci się spodoba, ja mam obie części, grałem w dzwie i jest- moim zdaniem, kolosalna różnica międzie 1, a 2 ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką sprawę. Co polecacie podobnego do pamiętnej pełnej wersji z CDA - Darkstar One. Chodzi mi o pilotowanie statku w kosmosie, podróże gwiezdne, walki najemników i gangów, ciekawa fabuła, rozbudowa statku, dużo misji pobocznych i zbierackich, odwiedzanie stacji w systemach i handel towarami itp.

Znacie coś podobnego właśnie do tej gry ? Wolałbym coś nowszego już. Ewentualnie czy szukuje się premiera gry w podobnym gatunku ?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wolisz? FPSa na cRPGowych resorach, czy klasycznego cRPGa z rzutem izometrycznym i turową walką? Bo obie gry są świetne. Pozostaje tylko różnica w sposobie ukazania rozgrywki. Zresztą, obie (no, trzy) gry są obecnie śmiesznie tanie i łatwo dostępne w drugim obiegu, więc kupiłbym je wszystkie :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym kupić jakąś grę, niestety wybór jest na tyle wielki, że muszę poradzić się kogoś, kto siedzi w grach wink_prosty.gif Czyli was.

Wymagania co do gry:

Wymagania wiekowe do 16, gdyż grę kupujemy razem z bratem, a ten jest jeszcze za młody na brutalne strzelaniny confused_prosty.gif

Gra musi być genialna, gry kupujemy z 2-3 razy w roku, więc rzadko. Dlatego nie stać nas na crapa.

Jako że nie grałem w zbyt wiele gier, nie jestem w stanie określić jaki typ najbardziej mi się podoba.

Także typ dowolny, niebanalna fabuła i sporo adrenaliny wink_prosty.gif Mile widziany multiplayer.

Znajdzie się coś?

Edytowano przez St4rKiller070
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@St4rKiller070

Możesz się zainteresować serią LEGO. Batman, Star Wars, Indiana Jones, Pirates of the Carribean, Harry Potter. Gry może nie mają jakiejś niesamowicie wspaniałej fabuły, ale gra się w nie niezwykle przyjemnie (szczególnie w koopie), są ładne i zabawne. Wiek gracza jest bez znaczenia, bo ja, mimo iż mi bliżej, niż dalej do 30tki się świetnie przy tych grach bawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@St4rKiller070

Popieram Stillborna. Jeżeli brat rzeczywiście jest młodszy i nie odpowiadają wam gry nieco brutalne to faktycznie powinniście wybrać coś z serii Lego. Te gry wciągają, fabuła jest nawet ciekawa, jest tam pełno swego rodzaju zagadek i naprawdę fajnie się gra na koopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jak każdemu wiadomo nadszedł już czas zakończenia CDProgramu, więc muszę jakoś spożytkować punkty. Mam ich ponad 900. Jakie gry z tych mam wybrać?

Patrician 3, Die by the Sword, To The Moon, Sacrifice, Little Big Adventure 1,2, Another World, Beyond Good Evil, Symphony, Tiny&Big, Hotline Miami, FTL.

Dodam, że nie jestem jakimś wykwintnym strategiem, bo może ta informacja pomoże. Niektóre z tych gier są za 150 pkt, inne za 300.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...