Jump to content

ttrk

Forumowicze
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ttrk

 1. Próbowałem dodzwonić się do działu prenumeraty... Dostałem telefony bezpośrednio do nich, bo pani z wydawnictwa stwierdziła, że ona to nic nie wie, mają być rekompensaty i dział prenumeraty miał się LISTOWNIE kontaktować... No to zadzwoniłem... Tam w ogóle ktoś pracuje? Cztery dni bezskutecznych, namiętnych prób... Powiem szczerze, że jak na współczesne, a nie epoki minionej, standardy to raczej słabo. Uwaga, aluzja polityczna - widocznie nie tylko państwo mamy z dykty - Bauer pragnie się tak dostosować, że aż przesadza. Oj wieje paździerzem, wieje... Przykry zapach coraz intensywniejszy...
 2. Hmmmmmmmmmm Dział prenumeraty w ciągu trzech miesięcy nie wypracował ŻADNEGO stanowiska, czy ktoś mógłby coś z tym zrobić. Prenumerata ma już ustaloną nową, niższą cenę - deklaracje, obietnice ze strony redakcji padły (nie ma co uciekać w argument o cenie "promocyjnej"). Droga (hmmm) Redakcjo, Drogie Wydawnictwo, nie zachowujcie się jak politycy przed wyborami i po nich. Nie przystoi. Szacunku i renomy tak nie zbudujecie. Po co było cokolwiek obiecywać? Zostawienie sprawy w rękach każdego prenumeratora indywidualnie, to taka gra na przetrzymanie (jakoś to będzie, iluśtam się nie upomni, bo szkoda będzie im zachodu - a kasa będzie się zgadzać). Ale czy WARTO? Naprawdę w ciągu trzech miesięcy (pierwsze deklaracje i obietnice) tak trudno ustalić cokolwiek? Jasno się zdeklarować? My (jakkolwiek to brzmi - mówię nie tylko w swoim imieniu) zdeklarowaliśmy się, wykupiliśmy prenumeratę, po prostu zaufaliśmy Wam. Apeluję, nie zachowujcie się jak kierownik szatni z "Misia" - "Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi?"
 3. Mam pytanie do tych, którzy już mają nowy numer (ja oczywiście poza tym gronem - jak zwykle). Jaka jest cena prenumeraty klasycznej bez gadżetów w tym numerze? Czy moja teoria spiskowa się potwierdza?
 4. Wiecie ja nie czepiam się, że obniżyli cenę - nie mnie tu włazić z buciorami. Chodzi mi o obietnice bez pokrycia i jasną deklarację. Bo to po tym pozostaje niesmak. Obniżka ceny to sprawa redakcji i wydawnictwa. Tylko po co obiecywać. To po tego typu sytuacjach traci się zaufanie. No i oczywiście stara zasada: ilu nowych klientów zyskuje się zyskuje się jednym starym, który jest zadowolony, a o ilu więcej traci się przez jednego starego-niezadowolonego. Kwestia wyważenia, co się bardziej opłaca. Choć patrząc na praktyki telekomów, to nie mam zbyt różowych myśli. Obym się mylił...
 5. Hmmmm Pozwólcie, że podzielę się swoimi przemyśleniami. Nr 9/2018 - cena prenumeraty klasycznej - 179zł (cena pisma 16,99) Nr 10/2018 - brak ogłoszenia o prenumeracie ("promocja" pisma - cena 9,99) Nr 11/2018 - cena prenumeraty klasycznej - 120zł!!!!!!!! ("promocja" pisma trwa -cena 9,99) Nr 12/2018 - cena prenumeraty klasycznej - 120zł!!!!!!!! ("promocja" pisma trwa -cena 9,99) To nie prezentuje się zbyt dobrze. Zwłaszcza dla tych, którzy wykupili prenumeratę tuż przed obniżką ceny. Wygląda to na klasyczny przypadek "syndromu nowego klienta" - stary może się bujać, wykupiłeś prenumeratę wcześniej, no to masz problem. A mydlenie oczu o tajemniczych rekompensatach, wygląda tak naprawdę na... mydlenie oczu (patrz "bonusy" dla prenumeratorów, które są, ale ich nie ma). Naprawdę tak trudno podjąć jakąś konstruktywną decyzję? Zdeklarować się jakoś? Po co ta gra na zwłokę?
 6. Witam Po dość długiej przerwie zdecydowałem się na prenumeratę. Okazuje się, że NIESTETY nic się nie zmieniło. Nowy numer od 06.03 w kioskach, a ja wciąż nie mam mojego. Oczywiście zaraz będzie tradycyjne tłumaczenie, że to nie NASZA wina, to POCZTA, ehhhhhh. Wielka szkoda.
 7. Dostajesz klucz steam w tym przypadku. UWAGA ta wersja NIE MA języka polskiego w żadnej postaci.
 8. @UP: Nie ma języka polskiego w żadnej postaci, tak że oferta dla chcących potrenować English
 9. Jeszcze raz o tym napiszę. NIE ZDARZYŁO SIĘ aby pismo w skrzynce było punktualnie (od listopada 2012). Najbiedniej jest 3 dni opóźnienia,a i tydzień nie jest wyjątkiem. Tłumaczenie, że wysyłką zajmuje się osobny dział nie do końca działa. To WASZA pozycja jest osłabiana, nie działu prenumeraty przecież. Naprawdę nie jesteście w stanie w żaden sposób wpłynąć na wydawnictwo/dział prenumeraty? Ktoś zajmuje się chyba PR, prawda, więc ma pole do popisu. Dziś czwartek, a ja pisma JESZCZE nie mam. Jak zwykle... Ręce opadają. Jeśli sytuacja się nie zmieni, bardzo poważnie przemyślę decyzję o przedłużeniu prenumeraty (z dużą skłonnością do tego, by być na nie).
 10. Ja trochę się pospieszyłem i kupiłem ze sklepu Sqare-Enix za 7,5$ w weekend a tu Origin takiego psikusa spłatał. Ehhhhh
 11. A na Origin Sleeping Dogs Edycja Limitowana 13,57 PLN (podobno wersja Steam) http://store.origin....uctID.275638800
 12. Mnie tam nawet nie udało się zarejestrować, a właściwie zweryfikować kont. Maile z potwierdzeniem nie doszły ani na gazetę, ani na gmaila.
 13. Witam A do mnie prenumerata nie dochodzi na czas Miałem dłuższą przerwę korzystania z tej opcji zdobycia CD-Action i poprzednio było dużo lepiej. Pismo znajdowało się w skrzynce najczęściej parę dni wcześniej niż w kiosku, a najpóźniej w dniu premiery. A teraz.... Szkoda gadać... Czwarty miesiąc nowej przygody z prenumeratą i ŻADEN nr nie pojawił się punktualnie. W czwartek po wtorkowej premierze był najwcześniej. A regułą jest piątek (raz nawet kolejny wtorek!). Ktoś może zapytać, czemu się czepiam... Cóż, przykre to i tyle... A tłumaczenie się opieszałością poczty jako klienta średnio mnie interesuje.
 14. W radomskim LeClercu przygodówki z Cenegi np.:Black Mirror 2, Black Mirror 3, wszystkie części Art of Murder, The Whispering World, jakieś Sherlocki Holmesy po... 9,99 PLN
 15. Mam do zaoferowania Batman Arkham Asylum GOTY w formie gifta
 16. Jeśli chodzi o ME3 z mediaexpert W Radomiu były 2, a został 1 Pojechałem, ot tak, żeby nie żałować potem, a tu taka niespodzianka
 17. Było już. Jest na to sposób hmmmm dość dwuznaczny, ale czy nielegalny, nie mnie to sądzić.. W czasie rejestracji należy podać adres z USA (ludzie najczęściej wybierają jakieś firmy), a płatność, normalnie już swoją kartą. W takim przypadku Amazon nie robi problemów. Nie należy jednak przesadzać z kupnem jednego produktu wiele razy (ale naprawdę trzeba przegiąć ), bo wtedy Amazon banuje kartę płatniczą i to jest póki co jedyna konsekwencja.
 18. Tak, tylko, że ubisoft online store i uplay to DWIE różne rzeczy (doskonały ruch ubi ) i nie jest do końca dla mnie jasne jak to wszystko wygląda. Z tego jak ja to rozumiem, ze sklepu możemy pobrać przez 30 dni, natomiast w uplay mamy tę grę (w spisie, liście, czy jak to się tam u nich nazywa) i możemy ją normalnie pobrać i w nią grać, nawet po upływie 30 dni. Mam nadzieję. Zacytuję Jami z jej bloga "z tego co mi support ubishopu dzisiaj odpowiedział to wynika, że te ograniczenia są tylko dla niego. a jak już podepniemy grę do uplaya to nie ma ograniczeń czasowych ani ilościowych jeśli chodzi o ściaganie gry."
 19. Dziś na Seam Oferta weekendowa: Sniper Elite v2 - 11,89 euro Alan Wake - 6,99 euro (Alan Wake Franchise (podstawka+dodatek+extrasy) - 8,99 euro!!!) i jeszcze oferta dnia: A Valley Without Wind - 5,74 euro (w 4-packu taniej) Chyba się skuszę na Alana z dodatkiem za 9 euro
 20. Masakra jakaś z tym uPlay. Ubi musi jeszcze duuuuuużo popracować nad funkcjonalnością. Tak jak mffk napisał. W razie problemów, że się nie pojawia, trzeba ściągnąć, zainstalować, zarejestrować, uruchomić, wpisać serial i ufff, gra się pojawi magicznie w uPlay.
 21. No to u mnie nie jest tak dobrze. Rano kupiłem, do tej pory nic...
 22. A mnie nie dodało Hawkx 2 do biblioteki tego programu uplay (kupiłem, a nie mam go w bibliotece). Mam tylko downloadera zewnętrzego jako osobny plik.
 23. Ale niestety THIS GAME REQUIRES THE GAMESTOP APP tak, że pod steama się nie podepnie Zobacz sobie Protection ooops, my mistake no i udało się kupić tego shoguna i podpiąć pod steam. Jednak nie było to takie oczywiste (wcześniej kupowałem deus ex i nr seryjny przysłali mi mailem). Tym razem musiałem instalować GameStop Ap i dopiero z tego ichniego klienta wyciągać numer, ale się szczęśliwie udało
 24. Ale niestety THIS GAME REQUIRES THE GAMESTOP APP tak, że pod steama się nie podepnie
×
×
 • Create New...