kujot2

Forumowicze
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kujot2

 • Tytuł
  Hobbit

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

957 wyświetleń profilu
 1. ech po lekturze NOWEGO cd-actiona muszę powiedzieć, że po zmianach będę kupował gazetę tylko w tedy gdy pełne wersje będą dla mnie interesujące. Zmieniliście grupę docelową odbiorców z graczy pc na wszystkich graczy i dlatego gracze PC mogą odchodzić od pisma.
 2. Jeżeli jesteś znużony ratowaniem bądź zdobywaniem świata zaczynając od człowieka który nic nie potrafi nic kończąc grą żywą legendą niszczącą chordy przeciwników dochodząc to celu zdobywając sławę władzą i bogactwo ta gra jest dla ciebie. Oczywiście można w tej grze zdobyć sławę, władzę i bogactwo ale nie jako bohater ale jako muzyczna gwiazda. Gra jest typowym browserową grą symulacją życia w którym tworzy się wirtualne miasta zasiedlone avatarami kierowanymi przez graczy, którzy interaktują w calu zbudowania relacji. Ten produkt jednak różni się od innych tym że w tej grze jest narzucony cel, bycie sławnym. Sama grę można podzielić na kilka aspektów od już wspominałem jest system interakcji dzięki któremu napotkane osoby stają się przyjacielem, kochankiem bądź wrogiem z którym spotkanie kończy się zażartą walką. Jest również system umiejętności dzięki której nasza postać może się wprawić w różnych dziadzinach takich walka czy kontakt z mediami. Z ważniejszych wspomnę o system rankingu dzięki któremu wiemy który zespół jest najlepszy w danym gatunku. Jak grać dowiadujemy się ż pomocy oraz forum. Oczywiście zaczynamy grę jako osoba nie potrafiąca nic oraz nie mająca grosza przy duszy. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni firmie i pracować jako barman, strażak. Zawansowani gracze zdobywają bardziej intratne zajęcia takie jak strażak, burmistrza, czy członek GROM-u. Oczywiście można też robić zachowania aspołeczne takie jak kradzież czy włamanie jednak tylko jak się wykupi konto vip. Pojawili się również terroryści którzy wysadzili elektrownie. Podsumowując choć gra nie zaskakuje graficznie i jest jedyną grą o tematyce muzyczną bez dźwięku a rozgrywka może na pierwszy rzut oka ospała to dla gracza który wsiąknie w świat ten świat może się okazać równie dobra jak wow. http://www.popmundo.com/common/Entry.asp http://www.defeitosespeciais.blogger.com.b...em_chamas10.JPG
 3. Następną literówka jest na str. 85w tekście o civ 4 ?Ossochozi??
 4. A może chemicznie na przykład ostrożnie włożyć do kwasu H2SO4 a potem dosypać magnezu
 5. mi to się kojarzy z Hospital Tycoon ale 6 tycoon to przesada
 6. Kolejny numer kolejna przechadzka do sklepu numer jest bogaty w teksty, z których najbardziej mnie ciekawi mnie o Tom Clancy?s HAWX jako fan jego największego konkurenta serii Air Combat.
 7. W lutym wychodzą kontynułacje Ojciec Chrzestny,F.E.A.R, Warhammer 40,000,Silent Hill
 8. blizzard gier swoich do gazet z reguły nie daje ale jak marzyć to Diablo 2 było by dla mnie fajniejsze choć wiem że gry z zamieci do gazety nie trafią dla zasady.
 9. Świetny numer wypchany po brzegi atrakcjami, świetni pełniaki Total Annihilation: Kingdoms no i freeware, zapowiada się najlepszy numer w tym roku!
 10. Z rok temu sam bym coś takiego napisał (gdyby ta strona była zrobiona we flash to dla mnie 20min roboty), ale o to się chyba martwić nie musimy bo chyba będzie robić to specjalista a dla niego to pikuś będzie. Ps. mów JavaScript bo jak ktoś na JavaScript mówi java to dostaję białej gorączki.
 11. Ja proponuje żeby zamiast kalendarza wrzucić zegarek który odliczał by czas do wyjścia następnego numeru (jak już ktoś proponował coś takiego to sorry za spam) a jak wyjdzie to może być napis że już w kioskach tak przez tydzień.
 12. I kolejny raz na cd-action muszę czekać przez weekend. Dobrze że to ostatni numer prenumeraty bo przez zmianę daty wychodzenia cd-action na czwartek i polityki poczty (przynajmniej na moim osiedlu), że gazety roznoszą we wtorki, środy i czwartki bym się musiał przyzwyczaić a tak bez stresowa mogę wrócić do co miesięcznych kilometrowej przechadzki po gazetę(w jedną stronę). Takie są czyste walory życia na przedmieściach małego miasta w kraju gdzie państwowa poczta szwankuje.
 13. No mam więc możesz mnie z łaski swojej oświecić
 14. Ja się pytam w sęnie czy wy wogule dajecie dema gier od 18 lat bo nie pamiętam żadnego.
 15. Mam pytanie czy jest szansa dania dema gry od 18 lat w którym są bluźnierstw, może krwi, kobity leskich obyczajów mam na myśli wiedźmina(najprawdopodobniej wyjdzie w okolicach świąt). Na forum tej gry wyszła taka nieśmiała sugestia że jest szansa że dacie. Ja napisałem że moim zdaniem szanse są marne ale moja opinia w tej sprawie się nie liczy tylko wasza.