Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Hehe... Miłośnikom porządnego odmóżdżenia polecam zwłaszcza Kfiatki z sesji

http://kaila.linart.pl/rpg/kwiatki4.htm Chodzi ci o te kfiatki :wink: ? Bo w CDA nie czytałem, ale te są rzeczywiście spoko ( i nie wiem czy to te same ) :lol:

To nie te same, ale też są niezłe. W Tawernie co miesiąc jest dawka nowych podsyłanych przez czytelników. Ktoś powinien tam podesłać nasze sesje z Sesji. To jest jeden wielki kwiat 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Dla mnie najlepszym kącikiem jest Strefa WWW. Drugi Action Mag, reszta razem na trzecim:)

A tak na poważnie to wyróżniają CDA na tle konkurencji. W żadnym innym magazynie czytelnicy nie mają tak dużego wpływu na jego wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snyper_pl

hmmm bonusy- jak ja je lubie to normalnie trzeba zobaczyć (kompa oczywiście), a dlaczego-ponieważ mam kompa zawaklonego przeróżnymi bonusami he he, ostatnio usuwałem ale znowu i znowu je instaluje (chyba popadłem w manię instalowania bzdetów :wink: )

Oczywiście sporo żeczy jest bardzo interesujących a nawet bardzo. Niestety ja instaluję wszsystko (dosłownie wszystko) a potem.... Shift+Delete i znowu.

P.S

cały piątek siedzę przed kompem i chodzę po tych "bonusowych" folderach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Senthev

Ja uwielbiam wszystko co się znajduje na Cover Cd-ku. Szczególnie wyróżniają się dla mnie Am, Bonusy, Tawerna i Fpp Megazin. Są to po prostu luz działy których, no w żaden sposób nie można przeczoczyć. Jezeli ktoś nie zagląda do Cd-ków, to niech żałuje jest tam wiele informacji, a nawet downloadu. Jednym słowem cover jest super :) I tak ma być !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy to już historia... I do tego bardzo chwalebna. Oczywiście bardzo wolę "jedyneczkę", bo zawartość dwójki jeśli potrzebuję mam w necie. Ale i do jedynki mam zastrzeżenia :? Jakoś baaaardzo żadko pasują mi ikony czy kursory. Przeważnie nie mam tam nic dla mnie... ale przecież to tylko ja. No, ale do reszty większych zastrzeżeń nie mam. A the best oczywiście tapety i na luzie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy to już historia... I do tego bardzo chwalebna. Oczywiście bardzo wolę "jedyneczkę", bo zawartość dwójki jeśli potrzebuję mam w necie. Ale i do jedynki mam zastrzeżenia :? Jakoś baaaardzo żadko pasują mi ikony czy kursory. Przeważnie nie mam tam nic dla mnie... ale przecież to tylko ja. No, ale do reszty większych zastrzeżeń nie mam. A the best oczywiście tapety i na luzie :twisted:

Zgadzam sie w 100%. Ilez to frajdy daje przegladanie tych wszystkich pierdólek... Najlepsze zdecydowanie jest Na Luzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sir-torpeda
Hehe... Miłośnikom porządnego odmóżdżenia polecam zwłaszcza Kfiatki z sesji

http://kaila.linart.pl/rpg/kwiatki4.htm Chodzi ci o te kfiatki :wink: ?

Seria kwiatków z tej strony była kiedyś w Tawernie zamieszczona, jeszcze w pierwszych jej numerach:) Chociaż nie poszło chyba wszystko, a do tej pory wiele nowych pojawiło się na w/w stronie :-) Polecam odwiedzenie http://kaila.linart.pl/rpg/ - pomimo wątpliwej jakości "oprawy graficznej" strona jest przezabawna.

W imieniu zespołu dziękuję też za ciepłe uwagi o Tawernie :-) Najnowszy numer CDA zawiera już pięćdziesiąty numer naszego e-zinu.

Żeby nie było totalnie OT, to napiszę, że sam przeglądam czasem Bonus 1 i dział "Na luzie" w AM. Lubię się pośmiać :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zazwyczaj rozpakowywuje tylko Bonusy 1 i 2. Są tam fajne tapetki, mini gierki i różne bzdety. Czasem zajrze też do Speed zone i Sport center. Reszta mnie nie interesuje. No może raz zajrzałem do Action Maga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może raz zajrzałem do Action Maga.
Stanowczo zamało:) AM to najważniejszy kącik, swoiste pismo w piśmie... A tamtejsze NL świetne:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu zespołu dziękuję też za ciepłe uwagi o Tawernie :-) Najnowszy numer CDA zawiera już pięćdziesiąty numer naszego e-zinu.

To już piećdziesiątka? No, no, no. Czytam niemal od początku, ale na numerki nie wiedzieć czemu uwagi nie zwracam :) Cóż pozostaje tylko pogratulować porządnej, solidnej roboty i wytrwałości. No i życzyć stałego rozwoju i kolejnych pięćdziesięciu i więcej numerów. Pozdrowienia dla całej ekipy! Niech lemur będzie z Wami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Oopisujcie użytki w bonusie! Nie chce instalować "w ciemno". :evil:

No to nie instaluj. Łaski bez. To jest tylko malutki dodateczek do całości i opisywanie ich zakrawa już na absurd... Potem każdą tapetę opisywać, bo długo się otwiera i chce wiedzieć, co będę widzieć... To tylko bonus...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sir-torpeda

Qbuś, jest pewna subtelna różnica - wygląd tapet sprawdzisz pierwszym, lepszym programem (IE, Podgląd Obrazów winzgrozowski, ACDSee), natomiast o programach nie wiesz nic.

Gdzieś na forum wyczytałem, że ktoś sobie zainstalował atirefreshfixa, który był dołączony do bonusu. I co? Użytkownik GF też ma to odpalić?

Oczywiście nie rządam tutaj rozwlekłych recenzji - wystarczyłoby parę słów w dołączonym pliku *.txt na temat każdego programu, np:

" XXX - z przycisku "Start" robi cycatą blondynkę

ZZZ - program służący do poprawy wyglądu IE

KKK - program, dzięki któremu można sprawdzić kto i kiedy uruchamiał komputer"

Chyba nie będziesz próbował wmawiać mi, że coś takiego zabiera masę czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będziesz próbował wmawiać mi, że coś takiego zabiera masę czasu?

Heh... Nic nikomu nie próbuję i nie mam zamieru próbować wmawiać. Ja po prostu uważam, że opsiywanie programu, który jest zawartością bonusa, czyli dodatku jest już przesadą. Ale to tylko moje opinia... nikt nie musi się zgadzać. A co do atirefreshfixa - krzywda się chyba nikomu nie stała. Programy te są malutkie i usunięcie ich chyba też zabiera masy czasu? Nie są to raczej programy, które zmieniają w nieodwracalny sposób system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dorzucę swój głos na temat użytków. Nie zwróciłem na to uwagi, czy nadal jest tak jak w poprzednich numerach, ale programy ani nie mają tekstów opisowych, a już na pewno ich nazwa (w rodzaju "ThkpW4g") nic mi nie mówi, wiec wg. mie zamieszczanie takich programów nie ma sensu.

Na cober cd lubie szczegolnie bonus 1 za na luzie (które mogłoby być większe), tapety, screensavery. Z ikonek odgrzebałem salamandre (takie zielone) i póki co nie mam ich zamiaru zmieniać, ale wciąz jeszcze czekam na jakis porządny kursor... z bonusu 2 szczególnie lubie male gierki (ktore z tego co widze, albo sa slabej jakosci albo remakeami, ale cóż) i tapety z gier. Co do Magów, bardzo lubie AM i instaluje tez Tawernę, choć z przykrością muszę stwierdzić, że zatrzymała się ona na etapie Baldurs Gate'ów i IceWind Dale'i i nie zauważyłem by pojawiały sie kaciki na temat nowszych cRpg... boli mnie też to, że z Rpg zdołali przełknąć jedynie Final Fantasy 7+... Poza tym nie ma za bardzo co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sir-torpeda
instaluje tez Tawernę, choć z przykrością muszę stwierdzić, że zatrzymała się ona na etapie Baldurs Gate'ów i IceWind Dale'i i nie zauważyłem by pojawiały sie kaciki na temat nowszych cRpg... boli mnie też to, że z Rpg zdołali przełknąć jedynie Final Fantasy 7+...

Ja też nie jestem szczególnie zadowolony z faktu, iż nie ma u nas kącików o nowszych grach. Jednak ja nic na to nie poradzę, ludzie piszą o tym co znają i co lubią - jeśli ktoś zgłosiłby się do nas z chęcią prowadzenia kącika o Morrowindzie, byłbym niewymownie szczęśliwy :)

"Przeprowadźcie rekrutację, szukajcie ludzi" - takie rozwiązanie też nie jest najlepszym pomysłem - z doświadczenia wiemy, iż ludzie złapani "z nagonki", którzy sami się wcześniej nie zgłosili, szybko przestają pisać. Dlatego właśnie sami zawsze czekamy na zgłoszenia:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dorzucę swój głos na temat użytków. Nie zwróciłem na to uwagi, czy nadal jest tak jak w poprzednich numerach, ale programy ani nie mają tekstów opisowych, a już na pewno ich nazwa (w rodzaju "ThkpW4g") nic mi nie mówi, wiec wg. mie zamieszczanie takich programów nie ma sensu.

Hmmm... A to już w ogóle ciekawy głos w sprawie. Nie myślałem, że jest trzecie rozwiązanie, ale widać jest :) Inna sprawa, że dla mnie jest rozwiązaniem najgorszy, bo o ile do dodania opisów byłbym w stanie się przychylić to z takim rozwiązaniem za nic nie mogę się zgodzić :? Wyrzucenie ich zupełnie jest ( IMHO ) kompletną przesadą, bo przecież spora liczba ludzi ( w tym ja :P ) z nich korzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BaQ ShArK
No to nie instaluj. Łaski bez. To jest tylko malutki dodateczek do całości i opisywanie ich zakrawa już na absurd... Potem każdą tapetę opisywać, bo długo się otwiera i chce wiedzieć, co będę widzieć... To tylko bonus...

Po 1. Napisałem Użytki tylko, a nie tapety!

2. Tych programów jest za zwayczaj 4 czy 5 więc chociaż mały opis programu nie zaszkodzi.

Czy bedziesz wiedział co robi program ThkpW4g dopóki go nie zainstalujesz? Tak krótki opis napewno w CDA nie zabrał by dużo czasu a mi jak mam instalować każdy i sprawdzać co on robi, żeby w końcu znaleść jakiś co mi się przyda, to napewno troche zajmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Napisałem Użytki tylko, a nie tapety!

2. Tych programów jest za zwayczaj 4 czy 5 więc chociaż mały opis programu nie zaszkodzi.

Czy bedziesz wiedział co robi program ThkpW4g dopóki go nie zainstalujesz? Tak krótki opis napewno w CDA nie zabrał by dużo czasu a mi jak mam instalować każdy i sprawdzać co on robi, żeby w końcu znaleść jakiś co mi się przyda, to napewno troche zajmie.

Po pierwsze: z czym jak z czym, ale ze zrozumieniem tekstu czytanego jest u mnie dość dobrze. Co do Ciebie mam pewne wątpliwości, ale śpieszę już z wyjaśnieniem, by nikt się nie przemęczył. Tapety były tylko hierbolizacją ( czyt. celowym wyolbrzymieniem ), która miała pokazać moim opinię na ten temat.

Po drugie: Moją opinię już napisałem i nie będę się powtarzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może raz zajrzałem do Action Maga.
Stanowczo zamało:) AM to najważniejszy kącik, swoiste pismo w piśmie... A tamtejsze NL świetne:P

A wladca kacika wymiata :] Lamer siakis spamer, hehe :)

Galeria jest wysmienita, niektore obrazki swego czasu stanowily moja tapete ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wladca kacika wymiata :] Lamer siakis spamer, hehe :)

>>> Najporządniejszy lamer z lamerów:P

Galeria jest wysmienita, niektore obrazki swego czasu stanowily moja tapete ;)

>>> ano właśnie, tylko czasem zamiast obrazka wyskakuje mi jakiś krzaczek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R

Nie śmiejcie sie ze mnie ale ja dopiero w tym nr. zobaczyłem że są magi w bonusie .I dalej bym tego nie odkrył gdyby nie to że chciałem zobaczyć GamesManiaka .W końcu bądz co badz od 3 nr jestem tam redaktorem.Muszę przyznać że to bardzo dobrze że promujecie polskie ziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lishoo

To i ja dorzucę swoją Trzyipułgroszówkę :P mi się podobają wszystkie kąciki mimo że wcale nie jestem fanem ich tematów(np. samochodów), ale mimo to zawsze wszystkie przeglądam... co do użytków w bonusie ja ich wogóle nie używam ze względu... braku opisu a instalować nie wiem czego mi się po prostu nie chcę. I smuci mnie jedna rzecz, mianowićie że Tawerna jest tak jakby pusta, kiedyś było co czytać a teraz czasem nawet niektóre kąciki nie pojawiają się regularnie. I jescze tylko jedno raczej do Smugglera, ja proponuje zrobić ankietę np. na forum ale powiadomic resztę użytkowników (w pismie że owa ankieta istnieje) i zapytać "Jakie stare CD-ROMy mają", bo teraz można taki nowiuteńki kupić około 50zł, a te 700MB na płycie zamiast 650MB(chyba) by się przydało na KĄCIKI :) (szczegulnie "Na luzie" w B1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...