Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

3/4 watkow na temat przeroznej masci kacikow byla lub jest nadal - a ze wam sie chce porozmawiac na temat chociazby Esensji, dyskutujac przez piec postow, to dla mnie kompletna kaplica. Wszak nie bede sie sprzeczal - po prostu odmaszeruje, jak na zolnierza przystalo, a kiedys wroce. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 watkow na temat przeroznej masci kacikow byla lub jest nadal - a ze wam sie chce porozmawiac na temat chociazby Esensji, dyskutujac przez piec postow, to dla mnie kompletna kaplica.
A zresztą troszkę się z tobą zgodzę, ale przynajmniej można trochę podyskutowac o np. FPP Megazin :) To świetny kącik :P Na pewno nie jeden post pojawi się tu jeszcze wiele razy :)
po prostu odmaszeruje, jak na zolnierza przystalo, a kiedys wroce. ^^
Nie odchodź tak szybko, a jak już odeszłeś to zapraszamy ponownie... jak najszybciej :) Każdy jak na żołnierza przystało jest mile widzany :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kody to ja najpierw gre przechodze bez zadnych solucji itp. Dopiero jak przejde gre "normalnie" to dla zabawy mozna sie kodami pobawic :) W GTA: VC trudno sie powstrzymac by kodu nie wpisac :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre można odkryc samemu :P Nie używając kodów :) Ja używam kodów jak przejde grę i chce się zabawić ... :) Lub gdy gram z kolega na 2 cpu i dostajemy to się denerwujemy i ... Zemsta Cheaterów :) [tak to wogóle nie cheatuje]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był raczej odruch śmiania z odruchem zdziwienia :P A ja porusze inny wątek może .. co myślicie o Fpp Megazin :) Bo o czeaterach to troszkę z kursu zboczyliśmy :)

Myśle że Fpp Megazin to bardzo fajny kącik ! Ponieważ znajdziecie tam zapowiedzi, recenzje a nawet bonus w którym jest download i galeria po prostu paluszki lizać :) Polecam wszystkim ManiaQm Fpp :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

A od dzisiaj lubie jeszcze poczytać "Forum Actionum Offline".Dobrze, że sie znajduje w Na luzie w bonusach.Pewnie więkrzość czytelników tam zagląda, więc leprze będą efekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od dzisiaj lubie jeszcze poczytać "Forum Actionum Offline".Dobrze, że sie znajduje w Na luzie w bonusach.Pewnie więkrzość czytelników tam zagląda, więc leprze będą efekty.

Bardzo nas cieszy że Ci się podoba :) Ale w końcu to Wy to tworzycie, my tylko zbieramy i komentujemy niekiedy :) Ale na razie nie będę zaglądał do tego topicu, bo jeszcze tego nie widziałem, nie wiem w jakiej formie wyszło i ile zostało obcięte :P dlatego póki co że to tak ujmę - nie wiem czy jestem autorem :P Na pewno jest gdzies jakis inny SolariS co czyta CDAction, na pewno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od dzisiaj lubie jeszcze poczytać "Forum Actionum Offline".Dobrze, że sie znajduje w Na luzie w bonusach.Pewnie więkrzość czytelników tam zagląda, więc leprze będą efekty.

Mnie ciekawi ile materiału co wysłaliśmy razem z SolariSem się ostało po cenzurze, czasami pojawiają się "ostre" fragmenty:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze instaluję Bonus 1 & 2, AMag, StrefęWWW i MP3Zone.

Co nie zmienia faktu, że bonusy RULLZZZ 4EVER & EVEREVER.

I to właśnie wyróżnia CDA (tez RULLZZ) spośród innych GAZET (a CDA to czasopismo:).

Proponuję zeby cały cd był poświęcony na bonusy i inne kąciki (może 4-ty cd... :P:P:P:P:P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Ja instaluję wszystko, a potem otwieram (w kolejności)

Bonus 1 --> Bonus 2 --> Strefa WWW --> Mp3Zone --> FppMegazin --> Tawerna RPG --> Action Mag --> reszta :)

Może zrobimy plebiscyt na najlepszą kolejność :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... i jeszcze plebiscyt na najlepszy plik w Na Luzie lub jaki folder najbardziej ci się podobał :lol: W tym numerze zaskoczył mnie AM tak dopracowany .. zresztą jak zawsze :P Nie powien źle o Mp3 Zone :P Też się ma z czego chwalić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM na pewno Ci źle nie zrobi .. chociaż niektóre texty tak cię wciągną że nie będziesz mógł się oderwać .. zaczytasz się i nie odrobisz lekcji .. później się nie nauczysz, a na konic nie zdasz :) Oczywiście zartowałem :) AM naprawdę wciąga .. no i FPP MegaZin :) Tego się nie do przegapić :P A niektórzy narzekają ze czytają CDA już 10 raz .. zapewne nie czytają Am :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...