Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Gość Blaster

Z pewnościa każdy zajżał juz do Na Luzie ? A w nim Forum Actionum Offline to bardzo dobry pomysł :) Niektórzy ci co nie maja internetu moga wczuć sie już w forum ... lecz to jeszcze jest w notatniku... :) Czyli nie wczują sie w ten klimat do końca :) Fajnie zrobiony, bardzo mi się podobał :) Po takim czyymś to będzie "tato .. kup mi internet :)" Przybędzie nowych forumowiczow ... a Eld będzie sie wściekał :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ErBarad

Ja najpierw usuwam bonusy z przed miesiąca z dysku, i instaluję co następuje:

:arrow: Bonus 1

:arrow: Bonus 2

:arrow: Action Mag

:arrow: Speed Zone

:arrow: Adventure Zone

:arrow: Tawerna RPG

:arrow: Emu Kącik

:arrow: Mp3 Zone

I potem wszystko wnikiliwie analizuję (czytam :D/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się dowiedzieć co myslicie o kaciku Speed Zone? (W styczniowym CDA nie ma SZ nie z wimy redakcji SZ. Numer został dostarczony do CDA na czas - tak żeby nie było wątpliwości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tych kącików to najbardziej lubię Bonus1 a w nim dział Na Luzie :!: W ostatnim numerze znalazłem nawet swój post w dziale Forum Actionum offline :P Może nie wypadłem tam najlepiej, ale mam świadomość, że dużo osób które nie mają neta mogą się ze mnie (ze mną) pośmiać :D Jestem za dalszym prowadzeniem tego działu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Zazwyczaj instaluje AM, bonusy (na luzie rzadzi! :) ), Strefe www, ale zdecydowanie najlepszym kacikiem jest TAWERNA RPG!! Czytajcie Tawerne!! :)
U mnie podobnie :P Tylko Tawerna jest z deczka na niższym poziomie :wink: Szkoda że ie instalujesz Mp3Zone :(

Ps. Pięknie wyszłaś na tym zdjęciu :) Ale Kino! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie coś dają na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę dają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pioyr44
W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie coś dają na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę dają.

o tak! specjalnie na złosc tobie!! wiedzieli ze kupisz w tym i tym kiosku o tej i o tej porze i spaecjalnie na ciebie go wyłożyli :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie coś dają na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę dają.

Hehe... to go usuń i po kłopocie. A po za tym nie martw się. Napewno nie byłeś jedynym, któremu trafił się virus :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie coś dają na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę dają.

Hehe... to go usuń i po kłopocie. A po za tym nie martw się. Napewno nie byłeś jedynym, któremu trafił się virus :wink:

i to są zalety dla tych ktorzy nie rozpakowują wszystkiego, heh przynajmniej nie trafisz na virusa czy inne świństwo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie coś dają na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę dają.

Hehe... to go usuń i po kłopocie. A po za tym nie martw się. Napewno nie byłeś jedynym, któremu trafił się virus :wink:

i to są zalety dla tych ktorzy nie rozpakowują wszystkiego, heh przynajmniej nie trafisz na virusa czy inne świństwo :wink:

No ja tak to zawsze rozpakuje wszystko ... khmm... no dobra parwie wszysko .. :wink: Ale w Trailerze Nosferatu mi wirusa nie wykryło :) Mam dobry program do wykrywania wirusów z najnowszą bazą danych.. nie zamieszczamy tu reklam NICZEGO ! :wink: ... hej Mende powiedz jaki to był wirus :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rozpakowuję wszystko. A jeśli nie mam zbyt wiele czasu, to idą bonusy i oczywiście strefa www. Czasem, nawet gdy coś rozpakowuję niezbyt chętnie, znajduję tam info które bardzo mi sie przydaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry program do wykrywania wirusów z najnowszą bazą danych.. nie zamieszczamy tu reklam NICZEGO ! ... hej Mende powiedz jaki to był wirus

Był to zwykły trojan. Jeśli sprawdzałeś to mks_virem to wtedy się zgodzę, że to jest dobry program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beny Kuleczka

Ja biore tylko na luzie z bonus 1 i małe gry z bonus 2, bo reszta mnie nie interesuje. (mam mały horyzont zainteresowań dlatego przcuje nad wyburzeniem budynku naprzeciwko mojego domu(szkoła :twisted: )) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgrywam Bonusy obydwa (rządzą! świetne NL, ładne tapety, ikonki, fajne,śmieszne gierki, czasem się dobry sejw trafi), Action Maga (rewelacyjne teksty) i Strefę WWW (super kursy napisane jasno i przystępnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie co? daj? na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę daj?.

Bez sensu - virus w trailerze? Pierwsze slysze. Pewnie uzywasz jakiegos dziwnego antywira, z wlaczanym skaningiem heurystycznym na wysoki poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaintalować wszystko Na pewno nie pożałujecie

W edycji specjalnej CDA w bonusie 2 znalazłem wirusa. Był to trailer do Nosferatu. Po co takie co? daj? na płytkę. Ja tu ich regularnie kupuję a oni mi tu wirusy na płytkę daj?.

Bez sensu - virus w trailerze? Pierwsze slysze. Pewnie uzywasz jakiegos dziwnego antywira, z wlaczanym skaningiem heurystycznym na wysoki poziom.

tak...jasne.... BTW a ja uwazam ze malowanie jaj na wielkanoc to pozyteczny zwyczaj :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...