Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Matko... co gdzieś spojrzę to reklama tego FAO.

Volt -> Zastanów się człowieku. Przestań o tym badziewiu rozpowiadać na wszystkie strony. Kto to niby czyta? Ech...

>>> hehe taka reklama przez negację - słuchaj stary to taki badziew że musisz koniecznie zobaczyć

Kącików na COverCD prawie wcale nie instaluję, poza Action Magiem, którego i tak nie zdążam przeczytać :( ale jest niezwykle magiczny i klimatyczny ;)

Ehh... ja zawszę wszystki instaluję, ale większość tylko przeglądam. No i borykam się z takim samym problemem braku czasu na czytanie AM

Nekko >>> hehe muszę się lepiej przyjrzeć tym txt w Tawernie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, Qbus! To byla tajemnica!! :) Lata pracy i kamuflazu poszly na marne :wink: Znam osobke, o ktorej wspominacie i ona mowi, ze sie wstydzi, bo te texty jakies dziwne :) Poza tym skromnosc od niej bije ( i poraza :) )

Hehe... Już Ty się nie przejmój. Już my z Voltem zadbamy o odpowiednią promocję i reklamę, czyż nie tow. Volt? :wink: Flesze, nagrody, wywiady i co tylko świat może zaoferować. A teksty są bardzo sympatyczne i dobrze się czyta - zwłaszcza, że jeszcze na dodatek są zabawne :)

AM - czasu rzeczywiście brak, ale staram się zawsze przeczytać wszystkie teksty... Czasem nie wyrabiam się i mniej ciekawe omijam, ale najczęściem kiedyś nadrabiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Hehe... Już Ty się nie przejmój. Już my z Voltem zadbamy o odpowiednią promocję i reklamę, czyż nie tow. Volt? :wink: Flesze, nagrody, wywiady i co tylko świat może zaoferować. A teksty są bardzo sympatyczne i dobrze się czyta - zwłaszcza, że jeszcze na dodatek są zabawne :)

Hehe, Nekko już dostała pewną propozycje pracy w "mediach";) Cóż jeśli się zdecyduje GamePress.pl miałby kolejną MOCNĄ STRONĘ:P (Aha, o teksty mi nie chodzi, bo na to już się zgodziła i stosowne kroki poczyniła;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Nekko już dostała pewną propozycje pracy w "mediach";) Cóż jeśli się zdecyduje GamePress.pl miałby kolejną MOCNĄ STRONĘ:P (Aha, o teksty mi nie chodzi, bo na to już się zgodziła i stosowne kroki poczyniła;)

Kurteczka wodna... Jeśli nie chodzi o teksty, to o co? No, no, no. Porządną zagwozdkę mi tu serwujecie panie Vlot, nie ma co :wink: Ale tak swoją drogą to o mocne strony GamePress to ja się nie przejmóję. I czekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżej- Dżej

Fajowski jets DVD Bonus. "I'm a Cow" :lol: W pewnym momencie (I raz kupiłem CDA DVD ) przeraziłem sie , że nie ma zwykłego Bonusa, ale w w koncu skaplem sie ze jest na cedeku :) A w Action Magu to co jest bom nie zagladal? ( Ale wsytd :oops: :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... mój pierwszy raz z bonusami to chyba... Pico (albo Piko :wink: ). Taka gierka flashowa... To było świetne!!! Odtej pory od zawsze pierwszą rzeczą jaka robię z płytami z CDA, to rozpakowuję bonusy i AM. Im lovin it! :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko

Hehe... Już Ty się nie przejmój. Już my z Voltem zadbamy o odpowiednią promocję i reklamę, czyż nie tow. Volt? :wink: Flesze, nagrody, wywiady i co tylko świat może zaoferować. A teksty są bardzo sympatyczne i dobrze się czyta - zwłaszcza, że jeszcze na dodatek są zabawne :)

Hehe, Nekko już dostała pewną propozycje pracy w "mediach";) Cóż jeśli się zdecyduje GamePress.pl miałby kolejną MOCNĄ STRONĘ:P (Aha, o teksty mi nie chodzi, bo na to już się zgodziła i stosowne kroki poczyniła;)

Ach, dziękuje, dziękuję!! :oops: To dobrze, że komuś to się podoba :) Ale żeby od razu reklama??!! Nie, to za dużo, chyba, że chcecie zostać moimi agentami :)

Volcik, Ty przeciez wiesz, ze ja bym bardzo chciala, ale wymagania sprzetowe duze :)

RoZy>>> Uwazaj na siebie... :) Przegladajac te texty, możesz się odmóżdżyć :)

Ave GamePress!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Volcik, Ty przeciez wiesz, ze ja bym bardzo chciala, ale wymagania sprzetowe duze :)
Nie takie duże, Ksiądz666 ma trzy takie "sprzęty" więc by ci jeden użyczył:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volcik, Ty przeciez wiesz, ze ja bym bardzo chciala, ale wymagania sprzetowe duze :)

Nie takie duże, Ksiądz666 ma trzy takie "sprzęty" więc by ci jeden użyczył:P

Bodajby twoja matka pierdła na zebraniu rodziców :lol: Kończyć mi tu zaraz z aluzjami i pół-słówkami! I mówić o co chodzi. Migotania lewej komory już przez Was dostaję :(:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko

Volcik, Ty przeciez wiesz, ze ja bym bardzo chciala, ale wymagania sprzetowe duze :)

Nie takie duże, Ksiądz666 ma trzy takie "sprzęty" więc by ci jeden użyczył:P

Mam to pozyczyc od Ksiedza??? Hmmm.... no nie wiem... Poza tym chodzi o karte dzwiekowa, do tego musisz miec naprawde dobra. Ale jeszcze zobaczymy :) Trzeba miec nadzieje

Qbuś>> Masz kolejne wskazowki!! :P Teraz musisz zgadnąc o co chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
W każdym bądź razie Nekko, chciałbym twoją obecność w GamePress wykorzystać maksymalnie:P

Maksymalnie, powiadasz?? Zaczynam sie bac :) Aczkolwiek, jestem chetna do wspolpracy :) W koncu GamePress sie zapowiada wspaniale i fajnie brac w tym udzial :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystać maksymalnie
jestem chętna

Hmmm... wiecie... Tematyka tego forum jest troszkę inna. Cieszę się Waszym szczęściem, ale ktoś może się zniesmaczyć.

Qbuś -> Ja AM też zaniedbałem, bo to obijanie się w ferie zajmuje mnóstwo czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
wykorzystać maksymalnie
jestem chętna

Hmmm... wiecie... Tematyka tego forum jest troszkę inna. Cieszę się Waszym szczęściem, ale ktoś może się zniesmaczyć.

:lol: Moim zdaniem masz dobre predyspozycje żeby zostać dziennikarzem TVN, Faktu albo Super Expresu tudzież Życia na Gorąco:)

Widzisz Nekko, wszędzie paparazzi;) Od teraz trzeba uważać co się piszę:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystać maksymalnie
jestem chętna

Hmmm... wiecie... Tematyka tego forum jest troszkę inna. Cieszę się Waszym szczęściem, ale ktoś może się zniesmaczyć.

:lol::lol::lol: Brawa dla pana Solarisa :!: Właśnie bardzo twórczo odtworzył i zastosował do własnych celów metodę stosowaną przez producentów gier ( vide nowe CDA i ciekawy tekst Smuggler'a ). Masz zadatki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zawiodlem na lutowym Bonus1/Na luzie - zero rysunkow, filmikow z walentynkami :( :cry:

teraz bede musial buszowac po necie w poszukiwaniu three happy friends :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość etcichy
A ja sie zawiodlem na lutowym Bonus1/Na luzie - zero rysunkow, filmikow z walentynkami :( :cry:

teraz bede musial buszowac po necie w poszukiwaniu three happy friends :D

no fakt rok temu byly fajoskie walentynkowe animacje a teraz lipa nic :evil: zle sie dzieje oj zle :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
A ja sie zawiodlem na lutowym Bonus1/Na luzie - zero rysunkow, filmikow z walentynkami :( :cry:

teraz bede musial buszowac po necie w poszukiwaniu three happy friends :D

Dobrze kombinujesz, troszkę happy tree friends na welentynki by się przydało, chociaż nie jestem przeciwny Happy tree driends z motywem tego zabijania :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Ja coś o AM zapomnialem :wink: Nie czytalem już 2 miesiące :D Nie wiem czemu. Może to przez tego neta, bo jak jeszcze na cacie nie mialem to nie było co robic i czytało sie AM :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy>>> Uwazaj na siebie... :) Przegladajac te texty, możesz się odmóżdżyć :)

Hehe no nie widziałem tam ostrzeżenia "Czytanie grozi poważnym uszkodzeniem centralnego układu nerwowego!". Z resztą mnie i tak nie zaszkodzi - szczepiłem się na to :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Miłośnikom porządnego odmóżdżenia polecam zwłaszcza Kfiatki z sesji oraz wycinki z rozmów na kanale :D Tam dopiero można się ciekawych rzeczy dowiedzieć :lol: A wszystko oczywiście w Tawernie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...