Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Gość Grim_haha_zxc
FAJNIE, FAJNIE:

AM GIT

WWW PRZEJDZIE

MP3 TAKIE SOBIE

AZ NUDNE

RPG BIG SHIT

KOMIX BEZ OBRAZKÓW!

BONUSY RZĄDZĄ

DLA MNIE AM NA 6

MP 3 NA 5

AZ NA 4-

RPG 4+

I TU SIĘ ZGADZAM BONUSY RULEZ :D :D :D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Night Prowler

nie wiem czy ktoś już o to pytał czy nie ale czy jest możliwość pojawienia się jakiegoś większego kącika o metalu(od AC/DC przez Iron Maiden po Slayer i Vader) :?: . byłoby bardzo miło móc coś takiego poczytać :twisted: . Eld wierzę w Ciebie :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to bym bardizej juz wierzyl w to, ze uzytkownicy forum CDA by zrobili taki kacik, hehe. W sumie zreszta, jesli dobrze apmietam, to na coverach byly dodawane rozne eziny o metalu, jak Horna, ktore zaspokoilby zapewne ciekawosc. Choc w sumie nie wiem, bo od dluzszego czasu nie mam mozliwosci poznawania CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś już o to pytał czy nie ale czy jest możliwość pojawienia się jakiegoś większego kącika o metalu(od AC/DC przez Iron Maiden po Slayer i Vader) :?: . byłoby bardzo miło móc coś takiego poczytać :twisted: . Eld wierzę w Ciebie :!:

W Action Magu jest Kącik muzyczny a tam o metalu jest bardzo dużo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest oczywiście Action MAG (to już zjawisko socjologiczne). Szkoda tylko, że nie ma Adventure Zone. Dlaczego? Nie wiem, chyba nie kupiłem akurat tego CDA co trzeba (może ktoś mi to wyjaśni?). Jego miejsce zajął (częściowo) TPP Planet, ale jak to z nim będzie, to zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa www- dzięki temu sporo się nauczyłem o tworzeniu stron

Action Mag- to chyba karzdemu pasuje bo jest prawie o wszystkim :)

Z bonusa Na luzie jest świetne, śmieszne i super

FPP Megzin- od czasu do czsu czytam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard

Moim ulubionym kącikiem czy tam bonusem na cover cd jest Tawerna RPG, ale dzisiaj szok! Przeglądam najnowszą, a tu nie ma mojego ulubionego działu: Taferna PGR, w którym to znajduje się wspaniała parodia Władcy Pierścieni pt. "Życie Saurona"! Czuję się zawiedziony, bo to jeden z głównych powodów, dla których czekam z nicierpliwością na kolejne numery cda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to COver CD. zawsze jest cościekawego. Nowy numer zaczynam od:

:arrow: Bonus 1 - przedewszystkim Na Luzie i przegląd ikonek i innych

:arrow: Bonus 2 - tapetki i gry

:arrow: FPP Megazin - czytam texty, recenzję i zapowiedzi gier , oraz instaluję dodatki.

:arrow: Tawerna RPG - wszystko

:arrow: No i oczywiście Action Mag , czytam i czytam , kąciki , texty , wszystko

Bez Cover CD nie było by fajnych nocek i czytania. To przedłuża mi chęć bycia z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest chyba Action Mag, kaciki w nim itp. Zaraz po nim sytuuje sie swietny Bonus 1(NA LUZIEEE! :) ). Pozniej instaluje Bonus2 (Male gierki :) ), fpp megazin(artyyy :) ) , strefa www (wszystkooo :) ), mp3 (pluginy,skinyyy :) ) ... No, i to sa kaciki, ktore najczesciej instaluje na kompie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Pierwszy kącik, dzięki któremu zacząłem szaleńczo rozpakowywać inne to Action Mag...za to jest w czołówce...

Druga - Strefa WWW - i tu taka mała reklama - zaprawdę powiadam Wam, warto czekać na 38 numer Strefy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2fast4you
zlupcie wiecej na luzie

Wracaj, Kuba, do przedszkola, tam już pani z suchą pieluszką czeka...

Skąd się tacy ludzie biorą?

moze to twój syn?? :roll: :wink::D

hle hle, wydało sie colidor, wydało, kto płodzi takich potomków :D

obróc to w żart a bedziesz wielki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Avallac'h

Nie wiem jak ktoś się może wypowiadać o rzeczach , których nigdy nie czytał . Ja napisze coś o AM jak go doczytam do końca , choć narazie zapowiada sie tak samo świetnie jak zawsze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, a co z RTS Area czy tego kącika nikt nie czyta ??? Nie chcę być subiektywny ale jest to jeden z lepszych kącików nie ujmując nic innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cover CD znajduje sie tylko kilka kżcików, które sorawdzam co miesiąc a są to:Bonusy ocena:6 z plusem :D , Strefa WWW 5 +, MP3 zone 4+, FPP MegaZin 5, no i oczywiście Action Mag.

Ja mam nadzieje, ze to 5 to w skali od 1 do 6. :) A tak powazniej, milo mi, ze FPPMZ podoba sie nie tylko ekipie, ktora go tworzy. ;) A jesli macie jakies ciekawe i realne propozycje odnosnie FPPMZ, piszcie smialo, od jakiegos czasu tu nawet zagladam, to moze akurat przeczytam. Tak nieco uprzedzajac fakty moge powiedziec, ze szykujemy nowy dzial. Odpowiedzialny bedzie za niego Faketa. Osoby, ktore kojarza tego pana juz zapewne sie domyslaja, czego mozna sie spodziewac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Pietreck

Bonus wraz z Na Luzie są moimi ulubionymi kącikami na cover CDA. Nie dosć, że można się pośmiać to niekiedy ładne tapetki się przytrafiają [chyba każdy wie JAKIE ... :D ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, a co z RTS Area czy tego kącika nikt nie czyta ??? Nie chcę być subiektywny ale jest to jeden z lepszych kącików nie ujmując nic innym.

Chyba nikt nie lubi RTS'ów (a to dlatego, że w owych grach trzeba myśleć :P)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shadow-Master

Jak dla mnie najlepszy kącik to SpeedZone chociaż ostatnio troche się opuścił :( A pozatym Bonus 1 jako całość jest spoko, z "Na Luzie" na czele :lol: :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podziały Speed zone i Sport center :?: Niech mi tu wracają, bo je bardzo lubie :wink: Bonus 1 i 2 też są spoko.

Speed Zone - o ile dobrze wiem - trzyma się dobrze, a Sport Center będzie miało nowego naczelnego. Bonusy 1 i 2, każdemu się podobają :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...