Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Gość odyniec15

Dostałem zawału. Mam prośbę, proszę nie dawajcie tego typu filmików jak "GirlonaBike" z aktualnego numeru, albo chociaż jakieś ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc składam "na kupkę" do folderów rzeczy z bonusa :] Do tego przeglądam Action Maga i z NL zdjęcia zbieram do folderu fotek typu lol, rotfl ^^ No i screen shock do tego i jak jakiś konkurs w GW jest to też przeglądam w AM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobał QFANT w numerze 06/2009. Troszkę żałuję, że to jest kwartalnik, bo było nie było jest naprawdę świetny. Czytanie go na kompie trochę zabija przyjemność czytania (oczy bolą od monitora...), ale mimo wszystko i tak jest nieźle. Podobało mi się zwłaszcza opowiadanie "Ostatni telefon" oraz "A ofiar było sześć".:D

Oby więcej takich akcji:D!

PS.

Co miesiąc składam "na kupkę" do folderów rzeczy z bonusa :]

Ja też. Mam tego od 119 numeru, bo od 119 numeru mam płytki:D hehe

Trochę się już tego uzbierało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem o tym tematu, mam nadzieje że nie przeoczyłem.

Rozmawiamy o pełniakach i demach, a przecież na DVD jest sporo materiałów do czytania.

Uważam że fajnie, że je dodają bo czasem jak się jest w miejscu gdzie nie ma neta, to można odpalić lapka, lub znaleść jakiegoś złoma mieć namiastkę neta.

Regularnie czytam esencje (świetna publicystka, recenzje książek i gier)

i Tawernę rpg (w tym numerze genialna relacja z Awangardy)

Ze swojej strony chciałbym także polecić zin który mam przyjemność redagować. Znajdziecie go w katalogu bonus1 w katalogu bonus. I tam w katalogu Mags jest drugi numer naszego kwartalnika.

A w środku:

200 stron

publicystyka, w tym wywiad z Cebula i Ziemiańskim.

Galerie znanych i nieznanych artystów

No i dużo literatury fantastyczno-kryminalnej.

Bardzo jestem ciekaw Waszej opinii.

ps. Bardzo serdecznie dziękuję redakcji CD Action za umieszczenie naszego kwartalnika na COVER DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus 1 i Bonus 2 zostały wrzucone do jednego wora ale zdaje mi się, że po tej hybrydzie jest mniej materiałów niż kiedyś w jednym bonusie.

Bo czesc materialow (np. Na Luzie) powedrowala z kolei do Action Plus. A i ja nie mam tyle czasu co kiedys, na tworzenie Bonusa, niestety, a to wbrew pozorom sporo czasu wymaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z działu "Bonus" na płycie wyrzuciłbym "FotoSmuggler" ponieważ go nie przeglądam a tylko zawala miejsce na płycie.

To, że Ty nie przeglądasz to nie znaczy, że nikt. Ja na przykład sam fotografuję trochę i chętnie oglądam jak robią to inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

Osobiście, to tylko czytam Action Mag, ale tylko wtedy, kiedy skończę lekturkę pisma i NAPRAWDĘ nie mam już co czytać. I czasami ustawiam sobie tapety z coverka ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są fotki smugglera. Naprawde ma fajne pomysły na zdjęcia, nawet sam zaczołem eksperymentować z aparatem i całkim nieźle mi wychodzi. Puźniej już tylko przesłuchuje pliki mp3 i czytam poradniki.

Ty, poeksperymentuj ze słownikiem.

To prawda, że fotki są fajne, czasem sobie przejrzę. Czasem też wezmę jakąś tapetę, ale to tyle. Na Cover zaglądam jak jakaś gra mnie zainteresuje, a tak to nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, fotki są naprawdę super, skłoniły mnie nawet do poważnych rozmyślań nad zakupem porządnego aparatu fotograficznego :smile: .

Poza tym najbardziej cieszą mnie bonusy i jestem za rozszerzeniem tej części coveru, no i obowiązkową pozycją jest ActionMag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prośba do stałych czytelników CDA (jeśli to nie ten dział, to przepraszam i proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce).

Poszukuję archiwalnych "odcinków" STREFY WWW. Chodzi konkretny "odcinek" zamieszczony na płytkach CDA.

Postaram się zawęzić obszar poszukiwań i interesuje mnie tylko te wydania, których layout STREFY WWW był na białym tle, z niebieskimi tabelkami. Kolorystyka była biało-niebiesko-żółta.

Dokładnie chodzi o poddział "layouty", lub coś w ten deseń. Jeśli jest ktoś w stanie przeszukać swoją płytotekę i posiada takie archiwalne artykuły, to bardzo bym prosił o kontakt. Bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...