Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Wkońcu wszystkie najlepsze tekst z AM w jednym miejscu :!: Ale brakuje mi tu jeszcze jednego, mianowicie drugiej części historii "Stoi i płacze". Część pierwsza i jej kontynuacja to (IMO) najbardziej poruszające teksty jakie ukazły się w AM

eee... Jak możez ocenić drugą część trego tekstu skoro sam napisałeś że na nią czekasz? :) jeszcze nie ma ale ekstra? No to polecam Unreala 2 :)

Dla Twojej wiadomości autor napisał drugą część tej historii i była ona zamieszczona w AM. I gdzie napisałem że na nią czekam :?: :?:

Czytaj troche uważniej posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otho, LOV dajcie sobie spokój z ludźmi, którzy zatrzymali się na niższym szczeblu ewolucyjnym. KZ rządzi i taka jest prawda. Ci którzy nie potrafią przyjąć tego do wiadomości, to zwykłe lamerskie świnie ( i tu radosny kwik) :D

Dobra rada dla redakcji KZ - zwracajcie uwagę, kogo przyjmujecie do składu redakcyjnego, bo takie indywidua jak farmer psują "markę" waszego kącika. A co do ciebie nieboraku - lamerskich świń poszukaj sobie wśród kolegów. Póki jestem tu modkiem, nie pozwolę żadnemu cwaniaczkowi, żeby się tak zwracał - zarówno do mnie, jak i do innych forumowiczów (w tym przypadku do SLY'a).

Facet i co zrobisz? Określenie "lamerskie świnie" było tylko głupkowatym, żartem z mej strony. Cóż już taka ma natura, że wypisuję "gupoty". Zresztą na końcu wstawiłem taki dziwny uśmieszek, na końcu zdania co powinno oznaczać, że to był...ŻART( przechodnie znieruchomieli i osłupieli. Nie do wiary, zaczął krzyczeć jeden z nich:) Zresztą kiedy odp. bym poszukał sobie trzody chlewnej w środ załogi KZ obraziłeś ICH!. No i co masz na swe usprawiedliwienie? Trza było się do mnie przyczepić, a nie jeździć po całym kąciku. No taaaa, ale ty jesteś tu modkiem i możesz wszystko. Oj oj oj.... się porobiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenie "lamerskie świnie" było tylko głupkowatym, żartem z mej strony.

Guzik mnie to obchodzi. Jeśli takie burackie odzywki i zachowanie w stylu zarozumiałego przedszkolaka to dla ciebie dobry żart to już twój prywatny dramat.

Cóż już taka ma natura, że wypisuję "gupoty".

Co nie oznacza, że ja to będę tolerował.

Zresztą kiedy odp. bym poszukał sobie trzody chlewnej w środ załogi KZ obraziłeś ICH!.

Boże święty, za jakie grzechy muszę się z takimi użerać! Nie dość, że zachowujesz się na forum jakbyś z obory wylazł, to na zwróconą uwagę jeszcze teraz z pyskiem wyskakujesz, przeinaczając treść owej uwagi. Pytam się grzecznie - gdzie napisałem, że masz sobie świń szukać wśród załogi KZ? Gdzie? Była mowa tylko o twoich kumplach, nie o konkretnych osobach z KZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no...Dinoku. To, że mam taki sposób bycia wynika chyba z faktu, iż chyba za dużo przebywam na wsi, gdzie każdy.... zresztą nie ważne. I nie ma o co się obrażać. Tak naprawdę to nie wiem o co tak naprawdę poszło. I nie obrażaj Wieśka, Staszka i Wiesława ( trzoda chlewna mieszakjąca w moim chlewiku) gdyż określenie świnie są ujmą w ich opinii. Bardziej wolą określnie knur:D Dobra, dobra koniec z głupotami.

Tą wojnę to chyba zaczęła inna grupa forumowiczów, którą powinieneś doprowadzić do porządku za pierwszym razem ( nie pamiętam dokładnie kto). I nie bądź taki sztywny chłopie. Wyluzuj się na chwilę. To trzymaj się. Chłe, chłe.

Ps. Co sądziće o KZ#1? Wszelkie opinie słać na mój mail, lub mail redNacza lub.... na to forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no...Dinoku.

Ten ironiczny ton sobie daruj. Nie jestem twoim kolegą.

Tą wojnę to chyba zaczęła inna grupa forumowiczów, którą powinieneś doprowadzić do porządku za pierwszym razem ( nie pamiętam dokładnie kto).

Tak, oczywiście, ty i ekipa KZ jest święta, normalna sprawa przecież. Ech, nie mam już sił. Mój problem polega na tym, że próbuję dyskutować z takim zarozumiałym cwaniaczkiem, jak ty. Zamiast od razu poprosić o bana, to bawię się w upominanie i dyskusje. Sam jestem sobie winien. Oczywiscie ty jesteś mądrzejszy i wiesz lepiej. Ok, koniec tematu, ostrzeżenia nie wystawiam tylko z jednego powodu - po nim mógłbyś wylecieć, a jestem ciekaw, czy dalej będziesz pyszczyć i zgrywać ważniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ironiczny ton sobie daruj. Nie jestem twoim kolegą.
jestem ciekaw, czy dalej będziesz pyszczyć i zgrywać ważniaka.

Pytanie: kto tu tak na prawdę zgrywa ważniaka? Farmer, który bredzi o trzodzie chlwenej czy Dion, który... sami widzicie.

PS. Kiepski z ciebie prowokator, panie moderatorze (drugi cytat). Specjalnie napisałeś to w tak chamski sposób, by Farmer odpowiedział po twojej myśli (i został tym samym kandytatem na bana), ale chłop za mądry jest i nie da się wciągnąć w twoją mini grę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy to super rzecz ale :? przydał by się większy kącik FPP Zone :lol: większy download :twisted:

Podpisuje się pod twoim postem.... 8) Dla mnie jest to o wiele za mało.Całe Cover Cd zajmuje mi 1.5 dnia.... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ironiczny ton sobie daruj. Nie jestem twoim kolegą.
jestem ciekaw, czy dalej będziesz pyszczyć i zgrywać ważniaka.

Pytanie: kto tu tak na prawdę zgrywa ważniaka? Farmer, który bredzi o trzodzie chlwenej czy Dion, który... sami widzicie.

>>>MODERATOR MA ZAWSZE RACJE (patrz regulamin). Po drugie Dion ma prawo nie zyczyc sobie poufalosci ze strony jakiegos kolesia, ktory na dodatek zachowuje sie tak, jakby bardzo mu zalezalo na wyleceniu z tego forum.

PS. Kiepski z ciebie prowokator, panie moderatorze (drugi cytat). Specjalnie napisałeś to w tak chamski sposób, by Farmer odpowiedział po twojej myśli (i został tym samym kandytatem na bana), ale chłop za mądry jest i nie da się wciągnąć w twoją mini grę :).

>>>Daruj sobie ocenianie motywow Farmera, zebys sam nie byl oceniony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Bonusy to super rzecz ale :? przydał by się większy kącik FPP Zone :lol: większy download :twisted:

Podpisuje się pod twoim postem.... 8) Dla mnie jest to o wiele za mało.Całe Cover Cd zajmuje mi 1.5 dnia.... 8)

Ja też podpisuje petycje o zwiększenie cover cd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio
Bonusy to super rzecz ale :? przydał by się większy kącik FPP Zone :lol: większy download :twisted:

Podpisuje się pod twoim postem.... 8) Dla mnie jest to o wiele za mało.Całe Cover Cd zajmuje mi 1.5 dnia.... 8)

Ja też podpisuje petycje o zwiększenie cover cd

Ja też chciałbym większe kąciki i bonusy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Bonusy to super rzecz ale :? przydał by się większy kącik FPP Zone :lol: większy download :twisted:

Podpisuje się pod twoim postem.... 8) Dla mnie jest to o wiele za mało.Całe Cover Cd zajmuje mi 1.5 dnia.... 8)

Ja też podpisuje petycje o zwiększenie cover cd

Ja też chciałbym większe kąciki i bonusy :).

A ja chcialbym mercedesa :D A tak na serio to równiez jestem za poszerzeniem kacikow ale wydaje mi sie to nierealne. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FarmeR

Witam! ( będę się tłumaczył:)

Po pierwsze: Pierwszym razem dałem się w głupi sposób sprowokować Przyzwyczajony jestem, że na takiego typu "popierdułkowate" gadki nikt nie zwraca uwagi (15 lat na wsi daje mi się we znaki:). Co nie znaczy, że można je sobie bezkarnie wypisywać. OK! Mój błąd. Secundo: Dion wspominał coś o poszukiwaniach trzody chlewnej wśród mych kumpli. Logicznie sobie pomyślałem ( co nie zdarza się zbyt często), że wśród załogi KZ mam przyjaciół... chyba, że nie mam...hmm? Nie staram się za wszelką cenę wylecieć z tego forum. Chciałem przedstawić wyłącznie swoją opinię . Jeżeli to zbrodnia... to możecie mnie na pal wbić. Oczywiście forma w jakiej przedstawiłem swe wyp.... pomińmy milczeniem. Czasami wypisuje to co mi ślina na język przyniesie. Może gdybym nie siedział w tej obskurnej kafejce, nerwowo spoglądając na zegarek ile to mi czasu pozostało, tak więc zamiast zastananawiając się nad swoimi wyp. po protstu wysyłam to co w pierwszej chwili przychodzi mi do łba. Wiem, wiem... cóż tak mam. A czy to jest mój dramat? Pozostawiam opinni innych. Jako, że ja rozpocząłem tą bezsensowną konwersację, także i ja ją zakończę ( taki mi się wydaje). W żaden sposób nie szukam awantur, wojen ( wiem, że ciężko w to uwierzyć:) Zresztą z góry stoję na przegranej pozycji ( "Moderator ma zawsze rację." Hmm? Cóż też człowiek i o pomyłkę nietrudno). Jednak nad wyp. innych forumowiczów chętnie bym podyskutował. I nigdy nie twierdziłem, że jestem święty czy ktokolwiek inny z red. KZ. Można było wysnuć takowe wnioski z moich wyp. jednak przenigy mi to przez myśl nie przeszło ( o świętości). To ja nie będę już przynudzał. Peace dla wszystkich. ( ale z niektórymi arg. Diona i tak się niezgadzam). Przekażmy sobie znak pokoju:)

Ps. Gdybym jeszcze kiedykolwiek wypisywał podobne teksty, niech nikt się nimi nie przejmuje ( jest ktoś taki?:). Stuknijcie mi ostrzeżenie dla uspokojenia.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -ender-

Heh, Smuggler nie zakłada na razie przecieków, więc dam jeden od siebie. Tak, tak - co nieco wiem ;) W nowym numerze dojdzie coś do Cover CD (wiadomo, że chodzi o kąciki, bo po to pisze w tym temacie). Generalnie nietrudno się domyśleć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietrus_pan

Wg. mnie najlepszy kącik to Strefa WwW :D Action maga nawet nigdy nie przeglądam :) Bonus 1 i 2 też rządzą :D Ale te testy z bonusa 1 z nr 99 były prosciutkie (i te optyczne też!) :) Fajnie gdyby wykasować te najrzadziej oglądane (poprzez ankiete naprzykład) i (niekoniecznie) dać nowe. Może kiedyś powstanie Garfield Zone (kiedyś byłem wielkim fanem, bo w TV leciała bajka, a teraz kicha). No lece grać wWings of Honour :D Niech moc będzie z wami!

PS. Ile będzie kosztować nr100 CDA? Powyżej 30zł czy co?

PPS. Nienawidze Konsole Zone!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu może być tylko jeden lider ( zresztą dla mnie zawsze nim był :wink: ) - AM. Pięćdziesiąty numer, ech. Łezka się oku kręci, stare czasy się przypominają... I ciągnie do powrotu... Ciekawe czy Qn'ik mnie zechce? :P

To ostatnie zdanie rzuca się w oczy... Zabrzmiało cokolwiek... dwuznacznie - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

Skoro juz i tak, jak widze, glownie tocza sie tu dyskusje o AM, male ogloszenie.

Imc PELE zrobil mapke AM - tj. podlinkowal dosc dokladna mape Polski tak, ze po kliknieciu na kazde miasto pojawia sie lista AMagowcow, ktorych mozna w nim zastac. :)

A po co? Po prostu - jesli ktos podrozuje po Polsce i chcialby sie spotkac z

kims z AM, moze uzyc mapki i wyswietli mu sie lista osob wraz z ich adresami mailowymi.

Jesli ktos przyczynil sie w jakis sposob do rozwoju AM i chcialby sie na mapce znalezc, niech mi wysle NA OFICJALNY ADRES AM, NIE WEBMASTERA, takie dane:

Miasto

Array("Imie Nazwisko", "Ksywka", "adres@ema.il")

Jesli ktos jest z bardzo malego miasteczka (ktorego nie ma na mapie

dostepnej z adresu http://www.gugik.gov.pl/komisja/Pliki/Map_adm_pol_pl.jpg), napiszcie wg schematu:

Array("[Miasto - liczba km od Wiekszego Miasta]<br> Imie Nazwisko", "Ksywka", "adres@ema.il")

Oczywiscie nazwisko nie jest konieczne - wazne, zeby bylo imie, ksywka i

mozliwosc kontaktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to baaardzo ciekawy pomysł. Z chęcią zobaczę czy ktoś jest z Bydgoszczy. Oprócz Wiedźmy oczywiście, bo z nią to nawet kiedyś osobiście rozmawiałem :) W sumie to ja też w jakiś ( bardzo skromny ) sposób udzielałem się w AM... więc może wyślę mail'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniel
Wg. mnie najlepszy kącik to Strefa WwW :D Action maga nawet nigdy nie przeglądam :) Bonus 1 i 2 też rządzą :D Ale te testy z bonusa 1 z nr 99 były prosciutkie (i te optyczne też!) :) Fajnie gdyby wykasować te najrzadziej oglądane (poprzez ankiete naprzykład) i (niekoniecznie) dać nowe. Może kiedyś powstanie Garfield Zone (kiedyś byłem wielkim fanem, bo w TV leciała bajka, a teraz kicha). No lece grać wWings of Honour :D Niech moc będzie z wami!

PS. Ile będzie kosztować nr100 CDA? Powyżej 30zł czy co?

PPS. Nienawidze Konsole Zone!! 8)

100 numer CDA będzie kosztować 19,99zł :wink:

Według mnie mogliby rozszeżyć istniejące bonusy albo dodać jakieś nowe :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -ender-
100 numer CDA będzie kosztować 19,99zł :wink:

Według mnie mogliby rozszeżyć istniejące bonusy albo dodać jakieś nowe :twisted:

Ekhm... a nie dodali? Jeśli uważnie popatrzysz, zobaczysz jeszcze TPP Plnaet, nie? Więc jak - nie dodali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...