Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Otho, LOV dajcie sobie spokój z ludźmi, którzy zatrzymali się na niższym szczeblu ewolucyjnym. KZ rządzi i taka jest prawda. Ci którzy nie potrafią przyjąć tego do wiadomości, to zwykłe lamerskie świnie ( i tu radosny kwik) :D

Dobra rada dla redakcji KZ - zwracajcie uwagę, kogo przyjmujecie do składu redakcyjnego, bo takie indywidua jak farmer psują "markę" waszego kącika. A co do ciebie nieboraku - lamerskich świń poszukaj sobie wśród kolegów. Póki jestem tu modkiem, nie pozwolę żadnemu cwaniaczkowi, żeby się tak zwracał - zarówno do mnie, jak i do innych forumowiczów (w tym przypadku do SLY'a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa7

Zawsze rozpakowuję:

- ActionMag - całkiem, całkiem

- Bonusy - RZĄDZĄ!!!

- Strefa WWW (niedługo podobno pod inną nazwą) - TEŻ RZĄDZI!!!

- MP3 Zone - Takie sobie, ale ma fajne skiny i pluginy

A reszta... cóż, mnie nie interesuje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa7

Zawsze rozpakowuję:

- ActionMag - całkiem, całkiem

- Bonusy - RZĄDZĄ!!!

- Strefa WWW (niedługo podobno pod inną nazwą) - TEŻ RZĄDZI!!!

- MP3 Zone - Takie sobie, ale ma fajne skiny i pluginy

A reszta... cóż, mnie nie interesuje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don LOV

To myślenie zostaw mądrzejszym, Ciebie najwyrazniej to boli.

Może tobie? Buhahahaha. jeżeli zaliczasz się do "mądrzejszych" to ja emigruję z kraju. Ale sprawa jest prosta. Adminie - sorry. Sly - lepiej żebyś nie wpadł w moje łapy. I chyba mogę powiedzieć, że Strefa WWW to bardzo dobry kącik? W końcu nie jestem tam redaktorem i wydaje mi się, że jest to kąt z największą tradycją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOV: Huhu, zobaczysz jak zaraz Slajik popisze się niezrównaną elokwencją i nieokrzesanym intelektem. Drżyj.

Shadowcat: LOV nie zrobił ci nic złego byś go traktowała swą poezją.

Ale ja tak - napisz nam coś, proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly - lepiej żebyś nie wpadł w moje łapy.

Grozić możesz sobie w piaskownicy, nie tutaj.

Huhu, zobaczysz jak zaraz Slajik popisze się niezrównaną elokwencją i nieokrzesanym intelektem.

Zaczynacie mnie poważnie wkurzać. Albo skończycie te pyskówki, albo się pożegnacie z tym forum. Bydło róbcie sobie gdzie indziej. A ty SLY i shadowcat - bądźcie mądrzejsi i nie odpowiadajcie na ich zaczepki, bo wam też ostrzeżenia wystawię, jak będziecie to ciągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio

Pozwólcie, że ja też się tutaj wtrącę. Po pierwsze, o co tak właściwie się kłócicie? Bo jak wywnioskowałem, kłócicie się o zdanie "KZ rządzi". Moim zdaniem nikt nie powinien odpowiadać na zdanie "KZ rządzi", bo autorzy widocznie chcieli, aby ktoś zwrócił uwagę na ich kącik. Zresztą, np. shadowcat nawet nie ma pojęcia chyba co to jest KZ, więc po co się udziela? Po drugie, FarmeR przesadziłeś. Powinieneś mieć pełen szacunek do DION'a, bo ty po prostu na niego nabluzgałeś. A LOV raczej pisze wszystko na luzie, niż najeżdża na DION'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja DION'a wcale nie obrażam, a nawet go przeprosiłem. Zrozumiałem błąd. Ale w takim razie inni wszczynają zamęt. Przecież ja już nie robię nic co może kogoś urazić. A SLY'a nie straszę, ale na zlot AM chętnie bym na chwilkę wpadł, żeby sobie wyjaśnić to i owo (za stare czasy). Koniec rozmowy! Piszęc "KZ rządzi" nie wiedziałem o pewnych rzeczach - teraz wiem. Człowiek zawsze uczy się czegoś nowego i nie mozna go za to ganić. Jestem nowy i paru rzeczy jeszcze nie kumam. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, np. shadowcat nawet nie ma pojęcia chyba co to jest KZ, więc po co się udziela?

Przepraszam bardzo, ale czytać to ja jeszcze umiem. A udzielam się dlatego, bo jako forumowiczka mam do tego prawo. Nie miałam zamiaru się z nikim kłócić, tylko skomentowałam to w sposób taki, a nie inny. Koniec tematu.

Ja mam takie pytanko... chciałam zainstalować bonus 1 z poprzedniego numeru, ale wyskakuje mi błąd... ktoś może wie co z tym nie tak? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, np. shadowcat nawet nie ma pojęcia chyba co to jest KZ, więc po co się udziela?

Przepraszam bardzo, ale czytać to ja jeszcze umiem. A udzielam się dlatego, bo jako forumowiczka mam do tego prawo. Nie miałam zamiaru się z nikim kłócić, tylko skomentowałam to w sposób taki, a nie inny. Koniec tematu.

Ja mam takie pytanko... chciałam zainstalować bonus 1 z poprzedniego numeru, ale wyskakuje mi błąd... ktoś może wie co z tym nie tak? :?

Nie pamiętam przy którym bonusie, ale ja też miałem taki błąd... Mi pomogło to, że zainstalowałem kąciki ręcznie... Otworzyłem normalnie w moim komputrze D:, tam znalazłem kącik, otworzyłem bibliotekę i "przeciągnąłem" kącik na pulpit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Pieniondz

Wiem jedno, BONUS jeden jest za mały :!: W dodatku część znajdujących sie tam materiałów była juz kiedyś w tym samym dziale. Ale że jeszcze troche mozna się posmieć to nie wysadze pociagu we wrocławiu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Qbusiowa refleksja... KZ nie przeglądam, bo jakoś mało mnie interesują konsole, ale to co pokazali zwolennicy jeszcze bardziej mnie od niego odstręcza. Jeśli poziom jest taki sam jak odzywki to ja podziękuję... Ale wiem, że dla Was strata to żadna, więc milczę już i nie mówię więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo Action Maga:

Wiecie co, gdyby nie te wszystkie genialne kąciki (Wizje telewizji, Games Corner...) to bym go nie rozpakowywał :-). Może jeszcze nie dojrzałem do czytania "filozofii" zawartych w tekstach głównych (???)...

Tak a propo Bonus 1:

Fajna rzecz...Moglo by byc troche wieksze (wiem, wiem...smugg odłóz te grabie ;-)). Na luzie jest gwiazda tego bonusa.

Tak a propo Bonus 2:

Nie korzystam :-). No, od czasu do czasu jakąś małą gierkę przetestuje...

Tak a propoStrefa WWW:

Ekstra sprawa, szczegolnie, ze ja tez ucze sie webmasteringu (webmasterstwa?)...a z resztą: LOYAUTY SĄ EKSTRA :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action Mag - całkiem dobry, szczególnie opowiadania, sport, kriminały, film, muzyka, periodyk poetycki i wszystkie inne działy w AM :)

Bobus1 - rewelacja, szczególnie na luzie. Tapetami też nie pogardze. Bardzo fajna rzecz tylko ciut za mała.

Do innychkoncików żadko zaglądam.

Ps Ta gra w Action Mag'u (nr 99) super oby więcej takich dzieł :P =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
- Strefa WWW (niedługo podobno pod inną nazwą) - TEŻ RZĄDZI!!!

Jak można uwierzyć w tak durny kawał??:) Zespół "Kaktusiaki"<rotfl>

"Menadżer i klawiszowiec zespłu >>Kaktusiaki<< Olo Kaktusiak..." :D

mGamer, tylko nie wypominaj mi, że też się na to nabrałem :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam powiem to Wam powiem, ale logo w 50-tym Action Magu jest za ciężkie... i to sporo. Wnerwiające jest to czekanie co 1 klik ale może zrobili to specjalnie, żeby dłużej celebrować ich dzieło? ;)

Trzeba im jednak przyznać, że stęneli na wysokości zadania, tyle dodatków wrzucili do tego numeru, że aż strach się bać co będzie w AM 100.

Pozdro dla całej ekipy, autorzy kątów - nie zawiedliscie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action Mag - całkiem dobry, szczególnie opowiadania, sport, kriminały, film, muzyka, periodyk poetycki i wszystkie inne działy w AM :)

>>> Też tak sądze, chociaż jak dla mnie textów jest troszkę za dużo. Wiem że musi wystarczyć aż do kolejnego numeru, ale mi nie wystarcza czasu żeby chociaż połowe przeczytać... A tu jeszcze esensja, strefa www, tawerna rpg.... :? Jednak dobrze że jest więcej bo w wolnych chwilach jest co poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu wszystkie najlepsze tekst z AM w jednym miejscu :!: Ale brakuje mi tu jeszcze jednego, mianowicie drugiej części historii "Stoi i płacze". Część pierwsza i jej kontynuacja to (IMO) najbardziej poruszające teksty jakie ukazły się w AM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza to oczywiście Strefa WWW. Genialne. Ci ludzie naprawdę wiedzą co robią. Bonusy (a szczególnie 1) to priorytet. Ale nie wszystko mi z nich pasuje. Np. kursory, screensavery, them-packi i tapety z "koteczkami". To wszytko leci od razu do kosza. Pochwalić trzeba DVD bonus. fajowskie rzeczy. a szczególnie ten filmik z 04/04 o szkodliwości palenia :) Boskie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu wszystkie najlepsze tekst z AM w jednym miejscu :!: Ale brakuje mi tu jeszcze jednego, mianowicie drugiej części historii "Stoi i płacze". Część pierwsza i jej kontynuacja to (IMO) najbardziej poruszające teksty jakie ukazły się w AM

eee... Jak możez ocenić drugą część trego tekstu skoro sam napisałeś że na nią czekasz? :) jeszcze nie ma ale ekstra? No to polecam Unreala 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...