Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Ciekawe kto twierdził, że w Bonusach sam syf jest. Tam są czasem ciekawsze porgramy ( w bonus 1) aniżeli dołączane osobno na płytce ( ostatnio znalazłem fajny programik AtiRefreshFix, który przydał mi się do zmiany odświeżanka na WindzieXP). A pozostałe kąciki też są dobre. Polecam Konsole Zone, w Action Magu/Games Corner 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonus1 jest najlepszy ponieważ posiada dział na luzie

Eee tam. Ocenia się całość. RTS Area jest najlepsze ponieważ posiada stopkę redakcyjną, a Speed Zone posiada dział "Za Miesiąc", który wymiata. Bez sensu takie porównania ^__^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dj.Avien

Myślę ,że może opublikowaliście grę pt.:"Soldat". Jest to coś w rodzaju conter striker`a i Quake`a. bardzo sympatyczna z dobrze dobraną muzą zajmuje ok 9.5 mb pozdrowienia Avien

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że może opublikowaliście grę pt.:"Soldat". Jest to coś w rodzaju conter striker`a i Quake`a. bardzo sympatyczna z dobrze dobraną muzą zajmuje ok 9.5 mb pozdrowienia Avien

:D

To ściągnij ją sobie z netu, skoro zajmuje TYLKO 9.5 MB :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonus1 jest najlepszy ponieważ posiada dział na luzie
... w którym co miesiąc mogę znaleźć mój ulubiony kącik pt. "Forum Actionum Offline"

Tak to powinno brzmieć;) Zachęcam do lektury kolejnej odsłony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, ąe nie rozpakowuje wszystkich kącików, bo mnie poprostu niktóre nie iteresują. Z tych co przeglądam to najnajnaj jest oczywście bonus. Niby takie nic, a jest tam wszystko:gierki, programy, tapety, kawały, flashe itd. Jednym słowem bonus jest miodzio. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie bonus 1 i strefę www. W bonus 2 denerwuje mnie trochę, że nie jest opisane co jest co (na przykład co to za program). Miałem wielkie nadzieje związane z Tawerną RPG, ale jakoś mi nie przypadła do gustu.

BTW. czy na Cover CD mógłby istnieć guzik do rozpakowania wszystkich kącików naraz? Pewnie wtedy przeczytałbym więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż te Forum Actionum Offline lepiej wyglądałoby w formie .html, niż .txt. Nieprawdaż? :wink:
Z listów i opinii wychodzi że połowa woli txt, połowa html... Tak więc pożyjemy zobaczymy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż te Forum Actionum Offline lepiej wyglądałoby w formie .html, niż .txt. Nieprawdaż? :wink:
Z listów i opinii wychodzi że połowa woli txt, połowa html... Tak więc pożyjemy zobaczymy...
No tak ale w formacie .txt wychodzi z forum (że tak się wyraże) dużo klimatu. Całość estetyczniej wyglądała by jeśli jednak przeniesiono by Forum Offline do Html'a.

POSCRIPTUM :D - Szkoda że ja jeszcze nie czyrałem nowego Forum Actionum Offline... dopiero 27 będe miał :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _splash_

W aktualnym numerze , poziom kącików dramatycznie spadł. Action Mag już nie jest taki jak kiedyś. Bonus 1 taki jakiś pusty sie wydaje. Liczyłem na Strefe WWW ale jak widać i ją dosięgnęła ta zła passa która towarzyszy wszystkim kącikom. Nie stosujcie praktyk zamieszczania w jednym numerze dwóch wydań jednego kącika.(speed zone)Dajcie szansę innym(może lepszym).

3+/6 - zreflektujcie sie do przyszłego numeru!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosujcie praktyk zamieszczania w jednym numerze dwóch wydań jednego kącika.(speed zone)Dajcie szansę innym(może lepszym).
Jeśli są dwa wydania tego samego kącika, to najczęściej ten 2 jest umieszczony "bo w poprzednim numerze się nie zmieścił, materiał przyszedł za późno" więc to nie jest jakaś praktyka...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na Strefe WWW ale jak widać i ją dosięgnęła ta zła passa która towarzyszy wszystkim kącikom.

Co w tym nr Strefy jest takiego złego? Wiem, że to wydanie nie błyszczy, ale IMO poziom trzyma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

_splash_ nie wiem co masz do Action Maga..dobrze znam ostatnie 46 numerów i wątpię by kolejny był gorszy... może poprostu przeglądasz tylko określony mały fragment? (przykładowo, w AM#46 nie było kącika Muzycznego z powodu..braku materiałów. - Ale na tej podtsawie nie mogę orzec, że cały AM był do .... , prawda? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_splash_ nie wiem co masz do Action Maga..dobrze znam ostatnie 46 numerów i wątpię by kolejny był gorszy... może poprostu przeglądasz tylko określony mały fragment? (przykładowo, w AM#46 nie było kącika Muzycznego z powodu..braku materiałów. - Ale na tej podtsawie nie mogę orzec, że cały AM był do .... , prawda? )

coz ja swtwierdze pewne zdanie otoz wg. mnie AM sie zmienil glownie na dobre, zastapila pewna stabilizacja pod wzgledem tekstow ( kaciki nie wliczam to osobna sprawa), odczuwa sie pewniem brak artykulow np. slawnego ;) ARCHIWIMILA ( juzef rulez! :) ), ale za to obece sa na bardzo wysokim pozomie i co za tym idzie bardzo ciekawe, co nie znaczy, ze kiedys nie byly :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też AM trzyma wysoki poziom. A po tym, co można przeczytać we węstpniaku od Eddiego zanosi się na to, że poziom wzrośnie. Jeszcze aktualnego numeru nie zdąrzyłem przeczytać, więc jak w tym miechu jest nie wiem. Ale ja z miłą chęcią czytam Am, zwłaszcza, że sam kiedyś trochę pisałem. Chyba najlepszy kącik na CD. Poza tym zawsze zaglądam do Tawerny i Esensji. Taka moja wielka trójca :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym numerze , poziom kącików dramatycznie spadł. Action Mag już nie jest taki jak kiedyś. Bonus 1 taki jakiś pusty sie wydaje. Liczyłem na Strefe WWW ale jak widać i ją dosięgnęła ta zła passa która towarzyszy wszystkim kącikom. Nie stosujcie praktyk zamieszczania w jednym numerze dwóch wydań jednego kącika.(speed zone)Dajcie szansę innym(może lepszym).

3+/6 - zreflektujcie sie do przyszłego numeru!!

Hmm w tym numerze CDA sa dwa nr Speed Zone bo CDA nawalilo miesiac wczesniej. Numer zostal dostarczony na czas jednak nie zostal umieszczony na CD kumasz? Podobnie z RTA Area.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
bonus1 jest najlepszy ponieważ posiada dział na luzie
... w którym co miesiąc mogę znaleźć mój ulubiony kącik pt. "Forum Actionum Offline"

Tak to powinno brzmieć;) Zachęcam do lektury kolejnej odsłony...

Volt!! Znowu tu robisz reklame!! :P Napiszmy jakis stosowny poemat na temat Forum Actionum Offline nr 5,ktore bardzo dobrze sie zapowiada, IMO :)

Qbus>>> Czytasz Tawerne?? Bardzo madrze :) To jest moj ulubiony kacik, ma swietny klimat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Volt!! Znowu tu robisz reklame!! :P

>>> A to tu, a to tam:)

Napiszmy jakis stosowny poemat na temat Forum Actionum Offline

>>> To może walniemy jakąś trylogię?:P

nr 5,ktore bardzo dobrze sie zapowiada, IMO :)

>>> Najlepszy ze wszystkich dotychczasowych, a dlaczego to się dowiecie z covera do numeru Kwietniowego:)

Qbus>>> Czytasz Tawerne?? Bardzo madrze :) To jest moj ulubiony kacik, ma swietny klimat :)

>>> Heheh, ja tam nawet widziałem teksty PEWNEGO KOTKA:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212
Chociaż te Forum Actionum Offline lepiej wyglądałoby w formie .html, niż .txt. Nieprawdaż? :wink:
Z listów i opinii wychodzi że połowa woli txt, połowa html... Tak więc pożyjemy zobaczymy...

Treba przyznać, że FAO naprawdę niezłe jest. Oby tak dalej. Też wolałbym HTML.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Heheh, ja tam nawet widziałem teksty PEWNEGO KOTKA:P

Hehe... Ja też się tam natknąłem na tekst pewnej osóbki, która czasem tu bywa... Tylko czemu ta osóbka nie pochwali się szerszej publiczności? "Czytalność" kącika na pewno by wzrosła :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko... co gdzieś spojrzę to reklama tego FAO.

Volt -> Zastanów się człowieku. Przestań o tym badziewiu rozpowiadać na wszystkie strony. Kto to niby czyta? Ech...

Kącików na COverCD prawie wcale nie instaluję, poza Action Magiem, którego i tak nie zdążam przeczytać :( ale jest niezwykle magiczny i klimatyczny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
>>> Heheh, ja tam nawet widziałem teksty PEWNEGO KOTKA:P

Hehe... Ja też się tam natknąłem na tekst pewnej osóbki, która czasem tu bywa... Tylko czemu ta osóbka nie pochwali się szerszej publiczności? "Czytalność" kącika na pewno by wzrosła :!:

Volt, Qbus! To byla tajemnica!! :) Lata pracy i kamuflazu poszly na marne :wink: Znam osobke, o ktorej wspominacie i ona mowi, ze sie wstydzi, bo te texty jakies dziwne :) Poza tym skromnosc od niej bije ( i poraza :) )

Taaak, Tawerna, Action Mag, no i oczywiscie zacny FAO to najlepsze, co jest na tej plytce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...