Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2016

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2016

BONUS - dwustronny plakat o rozmiarze 82x59 cm z Faith z Mirror's Edge Catalyst oraz Smugą z Overwatch.

3. Penarium (Steam)

2. Crimzon Clover WORLD IGNITION PL

1. Deadpool ENG

Hmmmmmmmm... Pierwsza gra nic mi nie mówi, druga to jakiś shmup, w które nie gram. Poczekam na rozwiązanie jutrzejszego przecieku, a nuż będzie coś ciekawego?

Obie te gry absolutnie nie mówią mi nic, więc możliwym jest, że w którąś z nich kiedyś zagram. Poczekam do jutra, może będzie coś, co kojarzę, a nawet coś, w co chciałbym zagrać :v

No takiej słabizny (moim zdaniem) jeszcze na CD-A magazine ;) nie było.

Martwię się że to już dwie gry z trzech, a z których żadnej bym kijem nie tknął. Jedyna nadzieja w trzecim pełniaku.

Co do tego shmupa muszę odwołać opinię, że to wielkie g... po przeczytaniu podsumowania roku w CDA 02/2015 fakt na 12 miejscu był

Po pierwszym spojrzeniu na te dwa pełniaki, myślałem, że cofnąłem się w czasie o ładne parę lat.Wydają się dosyć nudne i nieciekawe.Mam nadzieję, że główny pełniak będzie ostry.

1 godzinę temu, PaulPGR napisał:

Co do tego shmupa muszę odwołać opinię, że to wielkie g... po przeczytaniu podsumowania roku w CDA 02/2015 fakt na 12 miejscu był

Taa głosami frakcji japońskiej w redakcji... Ale kto co lubi...

Tragedia. Na szczęście jeszcze jest nadzieja że w tym numerze będzie chociaż jeden pełniak...
Te dwie gierki są jak wyjęte z zakładki freeware.

Jak wam udało się wyrwać Deadpoola na pełniaka to nie wiem, ale szanuję mocno. Numer na pewno kupię. :)

Deadpool? Hmmm... Uczucia mam mieszane. :P

Tak swojądrogą, będzie w tym numerze megakonfigurator?

Komiksow nie czytalem, film do gustu mi nie przypadl, grze juz jakis czas temu sie przygladalem na YT i stwierdzilem, ze mam lepsze tytuly do ogrania. Teraz pewnie tez nawet nie zainstaluje, ale pewnie wielu sie z Deadpoola na plytce ucieszy. Najbardziej czekam na ujawnienie calej zawartosci pisma i cos tak mi sie zdaje, ze na okladce zobaczymy Overwatch.

To nie jest wersja na Steama, masz wyraźnie napisane w pierwszym poście co jest na Steama.

Propsuje w opór, gra może średnia ale to Deadpool więc dla samego humoru zagram. Jedno pytanie do tych co mogą wiedzieć. Jest może w necie jakieś dobre spolszczenie?

6 minut temu, PaulPGR napisał:

Jest może w necie jakieś dobre spolszczenie?

Raczej nie. I w sumie dobrze. :)

Deadpoola chciałem kupić na promocji na steamie ale nie zdążyłem :( A teraz dajecie go na płytce ale nie na steam, to takie małe nieszczęście w szczęściu.

Świetny pełniak dla fanów Deadpoola :) Innych gra nie przekona, bo jest średnia, ale humor sprawił, że swego czasu ukończyłem z bananem na twarzy.

W sklepach sezon ogórkowy, w CDA sezon ogórkowy... i w co tu grać :/ Dobrze, że chociaż z pewnością będzie coś ciekawego do poczytania (np. recenzja Overwatch). Mam nadzieję, że za miesiąc pełniaki będą mimo wszystko nieco lepsze.