Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2016

Polecane posty

Witam, mam problem z grą Deadpool. Polega on na tym że kiedy chce zainstalować grę wyskakuje błąd :
Error
---------------------------
C:\Program Files (x86)\Activision\Deadpool\TransGame\CookedPC\D10_GEN_Courtyard_ART_m_LM.xxx

An error occurred while trying to copy a file:
The source file is corrupted.


 Proszę o pomoc.

P.S. Grę ma z CdAction 28/06
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2016 o 19:45, breton15 napisał:

Witam, mam problem z grą Deadpool. Polega on na tym że kiedy chce zainstalować grę wyskakuje błąd :
Error
---------------------------
C:\Program Files (x86)\Activision\Deadpool\TransGame\CookedPC\D10_GEN_Courtyard_ART_m_LM.xxx

An error occurred while trying to copy a file:
The source file is corrupted.


 Proszę o pomoc.

P.S. Grę ma z CdAction 28/06
 

A spróbuj normalnie skopiować katalog z grą z płyty na kompa, a później z tego katalogu na pompie rozpocznij instalkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crimzon Clover  jakoś szczególnie mnie nie porwał. Odpaliłem kilka razy, trochę radości było, ale chyba jednak za stary jestem ;) Choć z drugiej strony grafika przypomina dzieciństwo :D Warto odpalić i samemu sprawdzić, czy podejdzie.

Deadpoola ogrywam. Jestem w 3/4, sądząc po wykazie plansz. Hit to nie jest, ale warto pograć. Wciąga, byle nie siedzieć za długo za jednym razem, bo zaczyna nużyć. Taki trochę słabszy Wolverine. Odnoszę też wrażenie, że brzydszy, ale nie wiem, czy to możliwe. Wolverine jest z 2009, a Deadpool z 2013. 

Penarium jeszcze nie odpalone. Nie cierpię pikseli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Crimzon Clover mam jedno pytanie - co to są te odznaki po bokach oraz w statystykach? Jakieś nagrody przybliżające do nowego statku? Bo nie ma wyjaśnienia, a przynajmniej ja go nie widzę.

 

PS Ostatni ex boss jest praktycznie niemożliwy do pokonania na jednym życiu, chyba że ktoś jest koreańczykiem/cyborgiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...