Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szeptmccoy

Wspólne zadanie #1

Polecane posty

Czy zeby zasłuzyc na ocenę "całkiem, całkiem" wystarczy fraszka zaczynajaca sie od słów "Smuggler, Smuggler..."? Bo obudził się we mnie poeta, no a less is more ;)

Tak serio to drańsko trudne zadanie - myślalem ze "stań tam i bądź śmieszny" już jest pewnym wyzwaniem ale tak na paierze i bez kontekstu... ciezka sprawa IMHO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już gotowy tekst, który nawet kiedyś do redakcji wysyłałam, miał się ukazać w NL, ale nie wiem czy był, bo jednego jedynego nr 11 z 2014 nie kupiliśmy i... czekam na info od kumpla czy go ma i czymoje wypociny tam się znalazły;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do spostrzeżeń, pytań i zażaleń na temat zadnia wspólnego #1

Tak na marginesie, czy prychnięcie w 1:04 czytania tekstu dyskwalifikuje tekst, jak szybko czyta Smuggler i czy ma na biurku prychometr?

U made my day xD

Co do zadania... Perfidnie trudne w swojej prostocie. Nie ma to jak Smmugler i jego (hehe) poczucie humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie nie jest takie proste, na jakie wygląda. Niby napisałem całkiem dobry tekst (moim zdaniem), ale nie mam jak sprawdzić czy kogoś jeszcze może rozśmieszyć. Mój brat ma specyficzne poczucie humoru, więc on odpada confused_prosty.gif .

W zanadrzu mam kilka autentyków, ale moim zdaniem w tym zadaniu powinniśmy popisać się własną inwencją twórcą, a nie pisać historię z życia wzięte, które równie dobrze można umieścić na innej stronie, jak piekielni.pl .

Eh, może to dlatego że mam za dużo pomysłów i jestem przeziębiony. Kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...